BK MLADA BOLESLAV
31. 5. 2018 | Klub

Trénink s vítězi SAZKABET soutěže měl úspěch

M l. B o l. – Ještě před svým odjezdem na soustředění absolvoval A tým v pondělí 28. května poněkud netradiční trénink – zúčastnila se jej totiž i šestice vítězů SAZKABET soutěže "Sázka na zážitky," kterým byl coby výhra přislíben právě společný trénink s Bruslaři. A byla to dřina! Podívejte se do naší fotogalerie.

Šestice vítězů se nejprve sešla v kabině hostů, kde se převlékla do sportovního a posléze absolvovala krátkou poradu s kondičním trenérem Honzou Vidnerem o tom, co je čeká.

Následovala rozcvička s mužstvem a poté rozdělení na dvě skupiny – tři vítězové odešli hrát s půlkou týmu basketbal, druzí tři zamířili do posilovny na kruhový trénink. Zhruba po půl hodině přišla výměna.

Hráči svým novým parťákům asistovali na jednotlivých cvičištích. Po tréninku se jim pak dostalo stejného občerstvení jako profesionálním hokejistům – ovoce a spousty tekutin.

A jaké byly reakce vítězů na trénink? "To se mě musíte zeptat spíš zítra. Jestli vůbec vstanu z postele," prohlásil se smíchem jeden z nich.

Další články

Aktuality

18.10.2018

Vytížení pro Kurku

Obránce Jiří Kurka může v rámci střídavých startů nastupovat v Chance lize za Benátky nad Jizerou. Kurka v této sezóně nastoupil osmkrát za boleslavský A-tým. Na ledě strávil v průměru přesně 11 a půl minuty.

15.10.2018

Patera v Hokej den poté

Jeden z nových trenérů BK Mladá Boleslav Pavel Patera bude dnes hostem pořadu České televize Hokej den poté. Nezapomeňte si tedy naladit kanál ČT Sport a to přesně v 15:15. Záznam pořadu je k dispozici na webu České televize. Boleslavská pasáž začíná v čase 16:38.

12.10.2018

S Pardubicemi na ČT

Utkání 20. kola, které Bruslaři odehrají v neděli 18. listopadu na ledě Pardubic, bude vysílat Česká televize. Začátek zápasu je proto posunut z původních 17 hodin na 17:20.

12.10.2018

Vegas povolalo Hyku

Tomáš Hyka si připsal jedenáctý start v NHL za Vegas Golden Knights. Proti Pittsburghu strávil na ledě necelých třináct minut, zaznamenal tři střely na bránu a jeden mínusový bod.

08.10.2018

Hyka začal dobře

Výborný start do nové sezony AHL měl Tomáš Hyka. Odchovanec Mladé Boleslavi nasbíral ve dvou duelech tři nahrávky a vede žebříček produktivity týmu Chicago Wolves, který je farmou Vegas Golden Knights. Hyka je aktuálně nejproduktivnějším českým hráčem ve farmářské soutěži.

06.10.2018

Kousal pomůže Ústí

Pavel Kousal má vyřízeny střídavé starty do Ústí nad Labem. 19letý útočník v této sezóně zatím nastoupil za Boleslav ve čtyřech hrách, v nichž nebodoval. Na severu Čech se potká s dalšími kmenovými hráči Bruslařů - brankářem Dominikem Grohem a forvardem Lukášem Volfem.

×
Dnes v 16:00 | Muži
BK Mladá Boleslav
Mountfield HK