BK MLADA BOLESLAV
13. 4. 2011 | Jitka Čechová

Trenér Jeřábek: O naší prohře rozhodla už první třetina

M l. B o l. – Mohl to být konec baráže sezony 2010/2011. Jenže není. Ústečtí Lvi měli namále, teď jsou ale zpátky ve hře. Jediný gól Pabišky z první minuty pátého duelu o extraligovou působnost sice Severočechy na nějakou dobu zaskočil, na celých šedesát minut to ale určitě stačit nemohlo. "Měli jsme tam hned tři přesilovky, které jsme bohužel neproměnili. Kdyby se nám podařilo odskočit na větší rozdíl, mohlo být hotovo," věděl dobře trenér domácích Vladimír Jeřábek (na snímku).

Asistent trenéra Ústeckých Lvů Milan Skrbek zhodnotil utkání několika slovy: "Do zápasu jsme šli s tím, že chceme a vlastně musíme vyhrát. Po první vyrovnané třetině bych řekl, že jsme byli v těch následujících dvou lepším týmem. Uvidíme, co přinese další zápas," uzavřel neurčitě.

Vladimír Jeřábek se rozhodl slovy nešetřit a rozpovídal se o druhém prohraném utkání Mladé Boleslav v letošní baráži trochu obšírněji: "Věděli jsme, že do toho Ústí půjde naplno, a že už nemá co ztratit. Začali dokonce hrát na tři lajny, protože nemohli prohrát," nadhodil. "Řekl bych, že se jim od začátku nedařilo předvádět to, co chtěli. Zabrzdil je ten náš rychlý gól."

"S tím, co řekl tady kolega, nemůžu tak docela souhlasit," zaprotestoval následně lodivod týmu Bruslařského klubu. "První třetinu jsme byli lepší, Ústí jsme toho moc nedovolili. Navíc jsme tam měli tři přesilovky, které jsme bohužel neproměnili. Vypracovali jsme si velké šance, a kdyby se nám podařilo odskočit na větší rozdíl, tak by to byl pro Ústí poslední psychický hřebíček do rakve."

Jenže to se nepodařilo a Jeřábek má jasno: "O naší prohře rozhodla už první třetina. Nedali jsme vyložené šance a bylo jasné, že rozhodčí bude vyloučení na straně Severočechů kompenzovat. Tak se taky stalo, ačkoliv to z naší strany mnohdy nebyly žádné strašné zákroky. Druhou třetinu jsme hráli příšerně a prohráli jsme, co se dalo. Osobní souboje, buly, skóre… Ústí si to nakonec zkušeně ukočírovalo," uzavřel.

Související články

Aktuality

22.01.2021

Bruslaři v Ústí

V rámci spolupráce s prvoligovým Ústím nad Labem odchází na sever Čech další mladý Bruslař a to Sebastian Jasečko. Putuje tak po stejné trase jako další mládežničtí reprezentanti z řad BK Mladá Boleslav, jako jsou Karel Klikorka, Dominik Vacík nebo vrstevník Gabriel Szturc.

04.01.2021

Růžička na ČT

Brankář Bruslařů Jan Růžička bude hostem pořadu ČT Sport Hokej den poté a to v pondělí 4. ledna od 18:40.

04.01.2021

Konec hostování

Nedělním zápasem se Zlínem se s námi rozloučil obránce Conor Allen, kterému tímto uplynulo měsíční hostování z Českých Budějovic. Děkujeme za všechnu pomoc a odvedenou práci a přejeme hodně štěstí!

03.01.2021

Kemp osmnáctek

V nominaci hráčů reprezentace České republiky do 18 let na přípravný kemp, který se uskuteční ve dnech 10.-15. ledna 2021 ve Vyškově, figurují také boleslavští Sebastian Jasečko, David Moravec a Gabriel Szturc.

20.12.2020

Zbořil v Moskvě úspěšný

Útočník Bruslařů Adam Zbořil si na moskevském Channel One Cupu počínal velmi úspěšně. Nastoupil ve dvou zápasech (proti Finsku a Švédsku) a v nich si připsal 3 kanadské body za tři asistence. Během vánočních svátků se určitě těšte na rozhovor!

17.12.2020

Zbořil má asistenci

V prvním utkání národního týmu na Channel One Cupu v Moskvě Češi bohužel prohráli s Finskem 3:4. Malé osobní plus si ale připisuje debutant v českém dresu a zároveň hráč BK Mladá Boleslav Adam Zbořil, který u prostředního z našich tří gólů asistoval.