BK MLADA BOLESLAV
22. 1. 2010 | Jitka Čechová

Trenér Čermák: Dokud nebudeme proměňovat šance, nemůžeme pomýšlet na tři body

M l. B o l. – Karlovy Vary byly soupeřem, na kterého Bruslařský klub uměl v letošní sezoně stoprocentně vyzrát. Až do 43. kola – posledního vzájemného střetu v rámci základní části. Za Boleslav se trefil pouze v první třetině Boháč, což na tři branky Západočechů nestačilo. "Nemůžu klukům upřít bojovnost," prohlásil po utkání Vladimír Čermák (na snímku), "ale neproměňovali jsme šance."

Přednost dostal v pozápasovém zhodnocení, jak už je dobrým zvykem, nejprve asistent trenéra hostů Václav Baďouček: "Já myslím, že diváci viděli bojovné, dramatické utkání," začal. "První třetina byla vyrovnaná a my jsme čekali, že domácí ve druhé třetině přidají. Tak se i stalo, Boleslav měla v úvodu druhé dvacetiminutovky mírnější převahu," přiznal na adresu soupeře.

"Jenže tu převahu nevyužili a my přidali další dva góly," pokračoval Baďouček. "Ve třetí třetině jsme už chtěli hrát opatrně, ze zabezpečené obrany, abychom už domácí tým nepouštěli do nějakého většího tlaku. To se nám povedlo a my jsme jen rádi, že se nám podařilo přetrhnout tu špatnou výsledkovou sérii s Boleslaví," zakončil.

"Já budu stručný – na jeden gól se nevyhrává," ujal se poté slova lodivod Mladoboleslavských Vladimír Čermák. "Nemůžu klukům upřít bojovnost," prohlásil, "ale bohužel pokud nebudeme proměňovat šance, které si vytvoříme v takto vyrovnaném utkání, a vlastně ve všech zápasech celkově, tak nemůžeme pomýšlet na tři body," zakončil.

Hodnocení trenérů si můžete poslechnout také v audio archivu.

Související články

Aktuality

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.

27.09.2021

Mládež: nová směrnice

Do sekce Informace pro rodiče byla nahrána nová Směrnice k placení příspěvků platná od 1. října 2021.

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.