BK MLADA BOLESLAV
22. 1. 2010 | Jitka Čechová

Trenér Čermák: Dokud nebudeme proměňovat šance, nemůžeme pomýšlet na tři body

M l. B o l. – Karlovy Vary byly soupeřem, na kterého Bruslařský klub uměl v letošní sezoně stoprocentně vyzrát. Až do 43. kola – posledního vzájemného střetu v rámci základní části. Za Boleslav se trefil pouze v první třetině Boháč, což na tři branky Západočechů nestačilo. "Nemůžu klukům upřít bojovnost," prohlásil po utkání Vladimír Čermák (na snímku), "ale neproměňovali jsme šance."

Přednost dostal v pozápasovém zhodnocení, jak už je dobrým zvykem, nejprve asistent trenéra hostů Václav Baďouček: "Já myslím, že diváci viděli bojovné, dramatické utkání," začal. "První třetina byla vyrovnaná a my jsme čekali, že domácí ve druhé třetině přidají. Tak se i stalo, Boleslav měla v úvodu druhé dvacetiminutovky mírnější převahu," přiznal na adresu soupeře.

"Jenže tu převahu nevyužili a my přidali další dva góly," pokračoval Baďouček. "Ve třetí třetině jsme už chtěli hrát opatrně, ze zabezpečené obrany, abychom už domácí tým nepouštěli do nějakého většího tlaku. To se nám povedlo a my jsme jen rádi, že se nám podařilo přetrhnout tu špatnou výsledkovou sérii s Boleslaví," zakončil.

"Já budu stručný – na jeden gól se nevyhrává," ujal se poté slova lodivod Mladoboleslavských Vladimír Čermák. "Nemůžu klukům upřít bojovnost," prohlásil, "ale bohužel pokud nebudeme proměňovat šance, které si vytvoříme v takto vyrovnaném utkání, a vlastně ve všech zápasech celkově, tak nemůžeme pomýšlet na tři body," zakončil.

Hodnocení trenérů si můžete poslechnout také v audio archivu.

Související články

Aktuality

20.01.2022

Junioři v pátek nehrají

Páteční zápas juniorů proti Chomutovu, který měli Bruslaři hrát na domácím ledě, byl kvůli karanténě soupeře odložen. Sobotní duel s Litvínovem by se měl odehrát v plánovaných 16 hodin ve ŠKOENERGO aréně. V případě, že nastanou změny, budeme o nich informovat opět zde. Děkujeme za pochopení.

19.01.2022

Zápas B týmu odložen

Utkání, které měl B tým odehrát v sobotu 22. ledna večer na domácím ledě proti Benešovu, bylo odloženo. Náhradní termín zatím nebyl stanoven.

18.01.2022

Zápasy dorostu odloženy

Dva nadcházející zápasy dorostu, které se měly odehrát ve čtvrtek 20. ledna, respektive v sobotu 22. ledna, byly odloženy. Další utkání by tak dorostenci měli odehrát až v týdnu od 24. ledna.

18.01.2022

Kelemen na olympiádu

Bruslaři mají ve svých řadách jednoho olympionika! Slovensko povolalo na blížící se olympiádu do Pekingu hned devět hokejistů z Tipsport extraligy, mezi nimi i Miloše Kelemena, útočníka BK Mladá Boleslav. Gratulujeme a držíme pěsti!

10.01.2022

Změna pořadatelství

Na základě žádosti třineckých Ocelářů došlo k výměně pořadatelství zápasů 45. a 60. kola. Původně měli hrát Bruslaři nejprve doma a v rámci posledního kola venku, nyní je tedy situace opačná. Nové uspořádání je tedy následující: 45. kolo dne 23. ledna 2022, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav od 15:00 a 60. kolo dne 8. března 2022, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec od 17:30.

25.12.2021

Moravec na MS v Kanadě

Česká reprezentace do 20 let už zná konečnou nominaci na mistrovství světa, hlavní trenér české dvacítky Karel Mlejnek ji oznámil na Štědrý den a boleslavský obránce David Moravec je mezi nominovanými. Gratulujeme a držíme pěsti. Mistrovství pro Čechy odstartuje v noci z 26. na 27. prosince v jednu hodinu v noci a bude to nepochybně těžký oříšek, neboť vyzyvatelem bude domácí Kanada.

×
Dnes v 18:00 | Dor.
BK Mladá Boleslav
HC Slavia Praha