BK MLADA BOLESLAV
6. 4. 2012 | Jitka Čechová

Tomáš Jiránek podepsal v Mladé Boleslavi na tři roky

M l. B o l. – Teprve dvacetiletý talent Tomáš Jiránek (na snímku) podepsal v BK Mladá Boleslav smlouvu na tři roky. Informoval o tom sportovní manažer Milana Hnilička. Teprve dvacetiletý Jiránek je odchovancem Bruslařského klubu, v extralize dospělých se vůbec poprvé objevil už v sezoně 2009/2010. V letošním roce už za boleslavský "A" tým nastupuje stabilně, ve 46 odehraných zápasech si připsal tři góly a čtyři asistence.

"Pan Hnilička mi před sezonou říkal, že pokud se ukážu v dobrém světle, nějakým způsobem se mi to vrátí," neskrýval Tomáš Jiránek z podepsané smlouvy radost. Na otázku, zda neuvažoval stejně jako většina jeho hokejových vrstevníků o získávání zkušeností v zahraničí, zavrtěl záporně hlavou. "Vážím si toho, že můžu působit v nejvyšší české soutěži. Zahraničí pro mě v tuhle chvíli není aktuální, extraliga je všechno, co teď chci."

Další články

Aktuality

03.08.2020

Odložený zápas

Zápas druhého kola poháru, který se měl uskutečnit tento čtvrtek 6. srpna v Litvínově, byl odložen z důvodu výskytu nemoci covid-19 v kádru Litvínova. Náhradní termín utkání byl stanoven ve středu 19. srpna, čas litvínovská strana prozatím nezveřejnila.

30.06.2020

Pabiška do Benátek

Nyní již bývalý hráč BK Mladá Boleslav Lukáš Pabiška ještě brusle na hřebík nevěší! V nadcházející sezoně bude hrát v Chance lize za Benátky nad Jizerou. Dres liberecké farmy oblékal také dlouhá léta jeho bratr Marek, který nyní v klubu působí jako masér. Oba Pabiškové se tak po dlouhé době opět setkají v jedné kabině.

24.06.2020

Permanentky ve čtvrtek

Ve čtvrtek 25. června je prodej a výdej permanentních vstupenek na vedení klubu až od 10 hodin. Děkujeme za pochopení.

09.06.2020

Klikorka na kempu U20

V Rokycanech se ve dnech 14. až 19. června uskuteční přípravný kemp české hokejové reprezentace do 20 let. Mezi vybranými obránci figuruje i osmnáctiletý Bruslař Karel Klikorka, který oblékl národní barvy už na Mistroství světa U20 v Ostravě a Třinci. Tým nejstarších mládežníků se na soustředění představí pod vedením nového kouče Karla Mlejnka.

05.06.2020

Podoba sezony 2020/2021

Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje v pátek 5. června rozhodl o definitivní podobě extraligového ročníku 2020/2021. Poslední tým v tabulce nebude sestupovat, vítěz prvoligového play-off rovnou zamíří do extraligy (pokud splní licenční podmínky). Do play-off půjde 12 týmů: 1. až 4. celek čeká rovnou čtvrtfinále, 5. až 12. mužstvo se zúčastní předkola. „Nejsem zastánce těchto modelů, ale jsem přesvědčený, že jsme udělali správné rozhodnutí a plně za ním stojíme. Jde nám pouze o ekonomickou ochranu klubů," řekl prezident Českého hokeje Tomáš Král.

04.06.2020

Změna u B týmu

B tým, který působí v Krajské lize mužů, čeká změna na postu hlavního trenéra. Dosavadní šéf střídačky a dlouholetý trenér mládežnických týmů BK Mladá Boleslav Jiří Zörkler totiž přijal nabídku trénovat druholigový Dvůr Králové nad Labem. Nové trenérské složení B týmu je nyní v jednání.