BK MLADA BOLESLAV
22. 10. 2017 | Jitka Čechová

Takhle přesilovky hrát nemůžeme, ví Jiří Říha

M l. B o l. – Vybírat po zápase s Kometou Brno hráče na rozhovor byl celkem oříšek. Jasnou volbou byl brankář Brandon Maxwell (na interview s ním se můžete těšit v nejbližších dnech), ve druhém případě jsme pak sáhli po obránci Jiřím Říhovi. Podle očekávání hledal odpovědi těžko – nebylo se co divit. Nešťastná a trochu hloupá prohra s Kometou Bruslaře setsakra mrzí.

Utkání se vyvíjelo rozhodně netradičně. V první třetině žádná branka, jedno vyloučení. Ve druhé třetině žádná branka a žádné vyloučení. A ve třetí třetině? Tři po sobě jdoucí vyloučení Komety a... Gól Komety. Středočeši inkasovali ve vlastní početní převaze.

„Přesilovky budou asi největší problém. Když v tolika nedokážeme dát gól, je to potíž. Sráží nás to dolů. Když pak navíc v jedné z nich inkasujeme... Prostě s tím musíme něco udělat,“ říká pětadvacetiletý obránce Jiří Říha.

Podle něj přitom Boleslavští nehráli špatně. „Měli jsme dobrý pohyb, nebyl to od nás vyloženě špatný výkon. Prostě nám to tam nespadlo. A pak rozhodla jedna chyba,“ dodává.

Na celý rozhovor se podívejte tady:

Související články

Aktuality

19.04.2021

Bruslaři na kempu repre

Tři mladoboleslavští hokejisté byli nominováni na přípravný kemp národního týmu před mistrovstvím světa. K reprezentačnímu výběru se v Plzni během příštího týdne připojí útočníci Pavel Kousal s Ondřejem Najmanem a gólman Jan Růžička.

Gratulujeme a držíme palce!

16.04.2021

Bruslaři na MS U18

Na mistrovství světa osmnáctek, které se uskuteční od 26. dubna do 6. května 2021 v americkém Texasu, byli nominováni tři mladí Bruslaři. V reprezentačních barvách se objeví obránce David Moravec, útočník Gabriel Szturc a gólman Oliver Šatný.

Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů!

15.04.2021

Nedostupnost webu

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost našeho webu v den sedmého semifinálového utkání s Třincem. Potíže nebyly na straně klubu, ale na straně provozovatele webu, na jehož servery směřovaly hackerské útoky.

11.04.2021

Vacík v reprezentaci

Mladoboleslavský obránce Dominik Vacík se od 13. do 17. dubna zúčastní reprezentačního soustředění kategorie do 20 let ve Vyškově a také dvou přátelských zápasů se Slovenskem.

26.03.2021

Zohorna poprvé v NHL

Radim Zohorna si v noci na 26. března v rámci čtvrtečního hracího dne odbyl svou premiéru v nejslavnější hokejové lize světa. Uvedl se přitom na výbornou, neboť v duelu mezi Pens a Buffalem vsítil rozdílovou trefu!

26.03.2021

Semifinále s Třincem

Bruslaři už znají svého semifinálového soupeře – po nejrychlejším možném vítězství nad Kometou Brno postoupil HC Oceláři Třinec. Druhou semifinálovou dvojici tvoří HC Sparta Praha a Bílí Tygři Liberec. Mladoboleslavští hokejisté budou začínat venku, tedy na ledě Třince, a to v sobotu 3. dubna.