BK MLADA BOLESLAV
4. 2. 2021 | Klub

Svaz ukončil mládežnické soutěže, Bruslaři doufají v jiný zápasový program

M l. B o l. – Extraligu juniorů, Ligu juniorů, Ligu dorostu a všechny soutěže žen ukončil Český hokej k 22. lednu, v uplynulém týdnu už pohasla naděje také ve druhé lize mužů, Extralize dorostu a žákovských soutěžích. V Juniorské lize akademií vyprší nejzazší termín pro řádné dokončení ročníku tento pátek 5. února. Oficiální ukončení soutěží nicméně automaticky neznamená, že kluby nebudou moci do konce dubna sehrát žádná utkání. Hokejový svaz stále zvažuje možnosti, jak jim nabídnout náhradní zápasový program, ale samozřejmě pouze v případě, že to vládní restrikce dovolí.

„S tímto rozhodnutím jsme počítali, s ohledem na současnou situaci a časový horizont, bohužel dává smysl. Soutěže byly rozlosované a naplánované a nyní už je jasné, že do konce dubna nejsou realizovatelné,“ říká hlavní trenér mladoboleslavských mládežníků Petr Haken.

„Pro nás ale sezona nekončí,“ dodává vzápětí důrazně. „Po jakémkoliv rozvolnění jsme připravení začít trénovat všechny věkové kategorie. Stejně tak počítáme i se zápasy – jakmile bude možnost je hrát, budeme to řešit formou přátelských utkání, a to opět napříč všemi kategoriemi.“

Další články

Aktuality

03.03.2021

Čtvrtfinále s Třincem

Naši gameři JiFi23, Kubii7 a MichaelHetz skončili v základní části čtvrtí a ve středu 3.3.2021 vstoupí do vyřazovací části ENYAQ Hockey League. Jako první se postaví proti Třinci. Utkání startuje v 18:00 a živě jej můžete sledovat ZDE

02.03.2021

Mládež znovu v repre

Další pozvánku na reprezentační kemp hráčů do 18 let dostali opět boleslavští hráči Sebastian Jasečko a Oliver Šatný. Reprezentační kemp pod vedením trenéra Jakuba Petra se koná od 2. do 6. března v Litoměřicích.

01.03.2021

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace BK Mladá Boleslav je momentálně mimo provoz, ale nebojte - děje se tak proto, že aktuálně probíhá přechod na novou, ještě o něco lepší aplikaci. Prosíme vás proto o strpení, o všem vás budeme včas informovat.

24.02.2021

Okénko FANSHOPU zrušeno

Pravidelné čtvrteční výdejní okénko našeho FANSHOPU je bohužel tento čtvrtek 25. února zrušeno a to z provozních důvodů. Omlouváme se za vzniklé potíže a děkujeme na pochopení. V případě dotazů se obracejte za info@fanshopbkboleslav.cz.

21.02.2021

Bruslaři v reprezentaci

Na další přípravný kemp reprezentace do 18 let byli povoláni mladoboleslavští hráči. Kemp se uskuteční 24. až 27. února v Litoměřicích a přizváni na něj byli Sebastian Jasečko a Oliver Šatný.

10.02.2021

Konec sezóny

Sezóna skončila oficiálně také B týmu Bruslařského klubu. Středočeský krajský hokejový svaz tak rozhodl začátkem února s tím, že by nebylo možné potenciálně odehrát ani polovinu utkání z původně plánovaného rozpisu. B tým tak letos stihl odehrát pouhá dvě utkání na začátku září, a to proti Čáslavi a Kutné Hoře, v obou bohužel prohrál.

×
Odehrané v 18:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav