BK MLADA BOLESLAV
16. 10. 2015 | Vojtěch Balon

Soupeři už nás berou vážně, ví Lukáš Pabiška. Bruslaři přesto vítězí!

M l. B o l. – Po prohraném zápase v Plzni se mladoboleslavští hokejisté naladili zpět na vítěznou vlnu, před téměř vyprodanými ochozy ŠKOENERGO Arény smetli brněnskou Kometu 4:0! Autorem jednoho z gólů byl útočník Lukáš Pabiška (na snímku), jenž parádní ranou z vrcholu pravého kruhu překonal Čiliaka pod břevno. V pozápasovém rozhovoru pak dlouholetá stálice v řadách Bruslařů chválila výkon celého týmu a hlavně brankáře Davida Ritticha, který vychytal svou první extraligovou nulu!

Ačkoliv po zápase neúnavně rozdával rozhovory doslova na všechny strany (kromě naší redakce si jej točila i Česká Televize či První Boleslavská) byl Lukáš Pabiška v dobrém rozpoložení. Aby ne, vždyť Bruslaři doma jednoznačně porazili brněnskou Kometu, jednoho ze svých největších rivalů. ”Dobře jsme bránili. Nějaké chyby tam sice byly, ale zaplaťpánbůh, že máme Ríťu, který to všechno pochytal,” zhodnotil bitvu s Jihomoravany útočník Mladé Boleslavi.

Vůbec prvním Bruslařem, který usedl na trestnou lavici byl až ve 44. Minutě Michal Bárta. ”Ráno jsme měli rozbor a věděli jsme, že Kometa má dobré přesilovky, tak jsme chtěli jít do zápasu s tím, že nebudeme faulovat,” nastínil Pabiška taktiku, která se ukázala být velmi úspěšnou.

Tým z města automobilů půjde znovu do akce už v neděli, kdy dvojboj s týmy z opačného pólu republiky zakončí na ledě ambiciózního Třince.

Související články

Aktuality

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.

27.09.2021

Mládež: nová směrnice

Do sekce Informace pro rodiče byla nahrána nová Směrnice k placení příspěvků platná od 1. října 2021.

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.