BK MLADA BOLESLAV
1. 2. 2019 | Vojtěch Drbohlav

Soupeře jsme zbytečně pustili do hry, ohlíží se za zápasem David Šťastný

M l. B o l. – Boleslavští hokejisté hned na začátku první třetiny na svého soupeře z Karlových Varů nastoupili s chutí a měli více ze hry. Postupem času se však do zápasu dostali i Energetici a ačkoliv Boleslav vedla, Západočeši dokonce duel otočili. Bruslaři ale nakonec díky pohlednému gólu Oldricha Kotvana získali utkání opět na svou stranu a znovu vyhráli. Značnou zásluhu na tom měl i vytěžovaný David Šťastný (na snímku), který se podílel asistencí na úvodní brance.

Útočník David Šťastný po těsně vyhraném zápase s Karlovými Vary před klubovou kamerou mluvil také o tom, jak se Karlovarští dostali do hry. Zmínil také, co ze strany Bruslařského klubu nebylo optimální. "Těžko říct, co se stalo. Druhá třetina byla z naší strany špatná. Vymýšlely jsme složité věci, nehráli jsme tu naši hru, kterou chceme hrát. Dělali jsme tam obloučky, chybělo dobržďování a dohrání souboje. Z toho plynulo i to, že se Vary dostaly do hry a byly na koni. V té první třetině jsme je přehrávali, pak jsme je ale zbytečně pustili do hry," řekl David Šťastný.

Pětadvacetiletý útočník také prozradil své plány na nadcházejících několik volných dní. "Pojedu se podívat domů za rodinou. Tři dny si odpočinu a v úterý už zase začínáme trénovat. Takže si trochu odpočineme a pak do toho musíme zase najet," uzavírá rozhovor David Šťastný.

Kompletní videorozhovor můžete zhlédnout prostřednictvím klubového YouTube kanálu:

Související články

Aktuality

18.04.2019

Zohorna proti Německu

Mladoboleslavský útočník Radim Zohorna by měl podle všeho ve čtvrtek 18. dubna nastoupit v přátelském zápase českého národního týmu s mužstvem Německa. Češi už s Němci hráli den předem, kdy zvítězili 5:4.

01.04.2019

Zohorna na kempu

Boleslavský útočník Radim Zohorna byl dodatečně nominován na přípravný kemp národního týmu před mistrovstvím světa na Slovensku. Ten probíhá od pondělí 1. dubna v pražském Edenu. Uvidíme, zda si Zohorna střihne také některé z přípravných utkání. To první je na programu 10. dubna ve Znojmě a Češi v něm budou vzdorovat Rakušanům.

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.