BK MLADA BOLESLAV
1. 2. 2019 | Vojtěch Drbohlav

Soupeře jsme zbytečně pustili do hry, ohlíží se za zápasem David Šťastný

M l. B o l. – Boleslavští hokejisté hned na začátku první třetiny na svého soupeře z Karlových Varů nastoupili s chutí a měli více ze hry. Postupem času se však do zápasu dostali i Energetici a ačkoliv Boleslav vedla, Západočeši dokonce duel otočili. Bruslaři ale nakonec díky pohlednému gólu Oldricha Kotvana získali utkání opět na svou stranu a znovu vyhráli. Značnou zásluhu na tom měl i vytěžovaný David Šťastný (na snímku), který se podílel asistencí na úvodní brance.

Útočník David Šťastný po těsně vyhraném zápase s Karlovými Vary před klubovou kamerou mluvil také o tom, jak se Karlovarští dostali do hry. Zmínil také, co ze strany Bruslařského klubu nebylo optimální. "Těžko říct, co se stalo. Druhá třetina byla z naší strany špatná. Vymýšlely jsme složité věci, nehráli jsme tu naši hru, kterou chceme hrát. Dělali jsme tam obloučky, chybělo dobržďování a dohrání souboje. Z toho plynulo i to, že se Vary dostaly do hry a byly na koni. V té první třetině jsme je přehrávali, pak jsme je ale zbytečně pustili do hry," řekl David Šťastný.

Pětadvacetiletý útočník také prozradil své plány na nadcházejících několik volných dní. "Pojedu se podívat domů za rodinou. Tři dny si odpočinu a v úterý už zase začínáme trénovat. Takže si trochu odpočineme a pak do toho musíme zase najet," uzavírá rozhovor David Šťastný.

Kompletní videorozhovor můžete zhlédnout prostřednictvím klubového YouTube kanálu:

Související články

Aktuality

21.02.2019

Klub zaplatí pokutu

Šéf Disciplinární komise TELH Viktor Ujčík se zabýval vhazováním předmětů na ledovou plochu a rozdal tři pokuty – Mladá Boleslav zaplatí dvakrát 5 tisíc, Olomouc 5 tisíc korun.

21.02.2019

Se Zlínem na ČT Sport

Zápas 50. kola Tipsport extraligy mezi BK Mladá Boleslav - PSG Berani Zlín odvysílá na svém sportovním kanálu Česká televize. Úvodní vhazování se proto z původních 16 hodin posouvá na 15:20.

16.02.2019

Vetace rozhodčího

BK Mladá Boleslav se v návaznosti na páteční zápas 44. kola s HC Sparta rozhodl vetovat rozhodčího Robina Šíra. Ten si tak už letos proti Mladé Boleslavi nezapíská.

16.02.2019

Stížnost na rozhodčí

Vzhledem k tomu, že v pátečním utkání 44. kola se Spartou nastala řada situací, která byla z pohledu BK Mladá Boleslav posouzena způsobem, který poškodil domácí klub, stěžovali si Bruslaři na výkon rozhodčích a videorozhodčího u Komise rozhodčích s tím, že požadují zejména vyhodnocení gólových situací, tzn. neuznaného gólu Mladé Boleslavi a situace předcházející uznanému gólu Sparty.

15.02.2019

Béčku končí sezóna

Mladoboleslavskému B týmu skončí sobotním zápasem proti Benešovu sezóna. Svěřenci trenérů Ficka st. a Rudzana se nedokázali probojovat do play-off, a tak na domácím ledě odehrají v sobotu 16. února od 17 hodin poslední zápas, v rámci kterého se rozloučí s domácím publikem, které je celou sezónu vytrvale podporovalo. Vstupné na utkání je zdarma zadním vchodem ŠKOENERGO arény.

05.02.2019

Zohorna a Slovinci

Útočník Radim Zohorna byl dodatečně jmenován na švédské Beijer Hockey Games. Reprezentační trenér Říha jej povolal poté, co onemocněl Michal Birner. Radim se tak mimo jiné připojil ke svým dvěma bratrům Tomášovi a Hynkovi. Své reprezentační povinnosti rovněž plní dva slovinští hráči Bruslařů - Gašper Krošelj a Sabahudin Kovačevič.

×
Odehrané v 17:30 | Muži
BK Mladá Boleslav
HC ŠKODA PLZEŇ