BK MLADA BOLESLAV
2. 9. 2016 | Vojtěch Drbohlav

Soupeře jsme přebruslili, radoval se z výhry nad Motorem Tomáš Pospíšil

M l. B o l. – Poté, co si s Českými Budějovicemi poradil 5:0 starší dorost, nadělili debakl Jihočechům i hokejisté A týmu, kteří zvítězili 6:0. Dlouho sice trvalo, než padl první gól, nakonec se o něj ale postaral Tomáš Pospíšil, který se radoval dohromady ze dvou přesných střeleckých zásahů.

Ačkoliv Boleslavští přestříleli Motor vysoko 6:0, výhra se nerodila úplně hladce. Aspoň to tak v první polovině zápasu nevypadalo. "První třetina byla z naší strany ospalá. Potom jsme se do toho ale dostali a po prvním gólu už to bylo lepší. Je dobře, že jsme to zvládli dotáhnout do vítězného konce bez inkasovaného gólu," liboval si před novináři po zápase Tomáš Pospíšil.

Jak výsledek značí, mezi prvoligovými Českými Budějovicemi a extraligovou Mladou Boleslaví by se daly najít četné rozdíly. "Řekl bych, že je to hlavně to naše bruslení, které dělá problém každému týmu. Ukázalo se, že v tom jsme byli nakonec lepší.".

Hokejisty Mladé Boleslavi čeká už v úterý veledůležitý duel v rámci Ligy mistrů proti běloruskému Minsku. Bruslaři v něm musí soupeře bezpodmínečně porazit, aby mohli pomýšlet na postup ze skupiny L. "Víme, že musíme vyhrát minimálně o dva góly, ale chceme za každou cenu postoupit. Určitě se nebude jednat o jednoduché utkání, ale věříme, že máme na to, abychom to zvládli," burcuje před důležitým zápasem s Minskem dvougólový střelec proti Českým Budějovicím Tomáš Pospíšil.

Související články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.