BK MLADA BOLESLAV
6. 1. 2015 | Daniel Langer

Soupeře jsme aktivitou donutili k chybám, těšilo Tomáše Klimentu

This text will be replaced

Soupeře jsme aktivitou donutili k chybám, těšilo Tomáše Klimentu

M l. B o l. – Úspěšný reparát po utkání v Hradci Králové složili boleslavští hokejisté v nejkratším možném termínu, když v úterý po podařeném výkonu prohloubili starosti poslední Slavie hned sedmi úspěšnými zásahy a připsali si tak cenné tři body. Jedním z úspěšných střelců byl i Tomáš Klimenta, jenž rozvlnil síť za Svobodou dokonce ve vlastním oslabení. Zopakoval tím stejný kousek z minulého kola, tentokrát mu ale gólovou radost nekalil konečný výsledek, ba právě naopak.

Oproti očekávané líté bitvě sledovaly solidně zaplněné ochozy ŠKOENERGO Arény poměrně jednostraně vedené utkání. Slavie nenašla na úderné zbraně Bruslařů podobně pádnou odpověď a z města automobilů si tak odváží debakl. „Hráli jsme hodně dobře, je to extrém proti tomu, co jsme předvedli v Hradci. Neřeknu vám, čím to je. Proti Slavii jsme byli jasně lepším týmem a výhra je zasloužená. Soupeř chyby udělal, my jsme ho k nim ale museli donutit."

Jak již bylo zmíněno, rychlonohý žolík pro oslabení se v krátkosti vrátil i k nepříjemným vzpomínkám na na předchozí utkání v Hradci, kde pro změnu skončili v roli výrazně smutnějšího celku Mladoboleslavští. „Byla to pro nás facka, ale na druhou stranu si říkám, že je to lepší než prohrát 2:3 gólem v poslední minutě, což se nám už také stalo. Jedeme dál a doufám, že nás to vše nakopne."

V příštím kole čeká Středočechy Olomouc, se kterou si letos připsali plný počet bodů a nastolený trend budou chtít svěřenci trenérů Výborného a Jelínka nadále udržet. Tím spíš, že se hrají pro další vývoj klíčová střetnutí. „Je to tak, leden je hodně důležitý a buď to půjde nahoru, nebo dolů."

Související články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.