BK MLADA BOLESLAV
23. 1. 2015 | Vojtěch Drbohlav

Snad jsme konečně našli něco, co funguje, doufá Michal Broš

This text will be replaced

Snad jsme konečně našli něco, co funguje, doufá Michal Broš

M l. B o l. – Podle nadšeného hokejového fanouška parádička jako z učebnice, podle podstatně skromnějšího přístupu Michala Broše spíše náhoda. Buď jak buď, kličkovaná v podání boleslavského útočníka skončila efektní brankou a otevřela nakonec sedmigólový účet celého utkání se Zlínem – důležitého utkání, ve kterém byli nakonec úspěšnější Bruslaři.

„Určitě je daleko lepší začínat bez gólu než prohrávat 2:0. Proto se snažíme hrát opatrněji. Když ustojíme první třetinu bez obdržené branky, je to pro nás očividně dobré,“ vysvětluje Michal Broš, proč už podvakrát vstoupili hokejisté Mladé Boleslavi do zápasu velmi opatrně. „Dvakrát jsme s tím teď vyhráli a snad jsme konečně našli něco, co funguje.“

Broš zabodoval svou povedenou trefou, jež otevřela střelecký účet zápasu. „Klimoš (Tomáš Klimenta, pozn. red.) mi to sklepnul do jízdy a mě se nějakým způsobem povedlo vyhnout se tomu hráči ve středním pásmu. Pro obránce už je to potom těžké. Jednou za čas se to takhle povede,“ hovořil o celé záležitosti spíše skromně.

A co si ze zápasu se Zlínem odnést do těch dalších, respektive posledních duelů základní části? „Dobrý pocit, sebevědomí. A vědomí, že se dá hrát s každým, liga je vyrovnaná a my nemáme žádný důvod bát se jet do Pardubic,“ vypočítává Broš.

Související články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.