BK MLADA BOLESLAV
30. 12. 2014 | Vojtěch Drbohlav

Snad jsem si všechnu smůlu vybral v roce 2014, věří Ctirad Ovčačík

This text will be replaced

Snad jsem si všechnu smůlu vybral v roce 2014, věří Ctirad Ovčačík

M l. B o l. – Obránce Ctirad Ovčačík (na snímku) již doléčil svá zranění. Jak sám říká, věří, že si veškerou smůlu vybral v roce 2014 a nyní už to bude jen lepší. Prozrazuje také své dojmy ze zápasu s Třincem, který Bruslaři prohráli 2:5.

Boleslavským nevyšel vstup do utkání, když se Třinec dokázal prosadit hned třikrát během úvodních třinácti minut. „Nevstoupili jsme do utkání až tak špatně, ale inkasované góly nás srazily dolů a my se z toho vlastně po celý zbytek zápasu nepřestali dostávat,“ říká obránce Ctirad Ovčačík o špatném vstupu do zápasu.

Boleslavským se příliš nedaří druhé třetiny. Tentokráte v ní však Středočeši dominovali. „Trenéři nás na to vyloženě neupozorňovali, chtěli jsme hrát nátlakový hokej, což se nám povedlo. Dali jsme druhý gól a stejně tak jsme chtěli přidat i třetí, to se ale bohužel nepodařilo," smutní obránce nosící číslo 74.

Tým se snažil ve třetí třetině ještě něco udělat se stavem utkání. Spoustu šancí však domácí neproměnili a poté už převzal otěže zápasu do svých rukou Třinec. „Ve třetí třetině jsme se snažili vyrovnat, ale hráli jsme vabank. Oceláři navíc přidali ještě další góly," uzavírá s následným přáním o lepším roku 2015.

Související články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.