BK MLADA BOLESLAV
28. 6. 2021 | Klub

Skútr od AUTO MOTO Dobrovice už má svou majitelku

M l. B o l. – V únoru 2021 Bruslařský klub vyhlásil velkou soutěž o to, kdo z jeho fanoušků je „Bruslař tělem i duší“. Základní podstatou bylo co nejvýstižněji popsat, proč je daný fanoušek právě tím největším příznivcem BK Mladá Boleslav. Na vedení klubu dorazily desítky příběhů, do finálního hlasování jich bylo vybráno přesně deset. O finálním pořadí hlasovali sami fanoušci na klubové stránce na Facebooku.

Na prvním místě se – a nejspíš můžeme říct, že to ani moc nepřekvapilo – umístila v Bruslařském klubu už takřka legendární paní Jana Bílková.

Mladoboleslavským hokejistům fandí už od roku 1960, dlouhá léta jim vede rovněž kroniku a pokud to jen trochu jde, nechybí na žádném zápase. Dobře ji znají i samotní hráči, neboť jim do kabiny pravidelně posílá sladké odměny. Nebojí se ale napsat ani „vytýkací dopis“, pokud se nedaří.

Paní Bílková tak vyhrála hlavní cenu, kterou byl skútr KENTOYA VIKING od dlouholetého partnera BK Mladá Boleslav AUTO MOTO Dobrovice s.r.o., který skútr v klubových barvách už několik let do soutěží dodává, a kterému tímto děkujeme za dlouhodobou spolupráci.

AUTO MOTO Dobrovice je autorizovaný prodejce značek Kentoya, Kymco a Yuki včetně záručního a pozáručního servisu. Firma má dlouholetou tradici a již od počátku se snaží preferovat kvalitu před kvantitou. Zastavte se v prodejně na adrese Palackého náměstí 64, Dobrovice a přesvědčte se sami!


Kompletní přehled rozdaných cen

1) Skútr s klubovým polepem od AUTO MOTO Dobrovice a "Bruslařovo překvapení"

2) Dárkový poukaz na 5.000,- Kč do SPORT-VÁCLAV LAURÝN a poukázka do FANSHOPU na 1.000,- Kč

3) Dárkový poukaz na 5.000,- Kč do SPORT-VÁCLAV LAURÝN

4) Dárkový poukaz do FANSHOPU na 3.000,- Kč + replika hráčského dresu dle vlastního výběru

5) Dárkový poukaz na 3.000,- Kč do SPORT-VÁCLAV LAURÝN

6) Poukaz s aktivačním kódem na NHL 21 (dle výběru na PS4 nebo XBOX One) a poukázka do Trappoly v hodnotě 200,- Kč

7) Dárkový poukaz na 1.000,- Kč do SPORT-VÁCLAV LAURÝN a poukázka do Trappoly v hodnotě 200,- Kč

8) Poukaz s aktivačním kódem na NHL 21 (dle výběru na PS4 nebo XBOX One)

9) Dárkový poukaz na 1.000,- Kč do SPORT-VÁCLAV LAURÝN

10) Poukázka do FANSHOPU na 500,- Kč

Další články

Aktuality

13.07.2021

Debata s Bruslaři

Hokejisté BK Mladá Boleslav Martin Ševc a Jan Růžička budou hosty pořadu redaktora Pavla Petra v pořadu Za zrcadlem a to ve středu 14. července od 19 hodin v restauraci na hřišti SK Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, v níž se můžete těšit i na dárečky od Bruslařského klubu.

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).