BK MLADA BOLESLAV
21. 2. 2016 | Vojtěch Drbohlav

Škoda, že jsme v závěru nevyrovnali, říká Matěj Stříteský

M l. B o l. – V zápase mezi Mladou Boleslaví a Vítkovicemi byli hráči hostujícího Steelu většinou všude o krok napřed, i když Bruslaři drželi dlouho nadějnou remízu 3:3, nakonec se prosadili brankou téměř sedm minut před koncem, vedení si hosté pohlídali a zisk třech bodů pečetili střelou do prázdné branky, když hrála Mladá Boleslav bez brankáře. Matěj Stříteský (na snímku) si po zápase nemyslel, že by byl jeho tým výrazně horším a uznal, že si Bruslaři vybrali i několik smolných okamžiků.

Vítkovice vedly už 2:0, přičemž minimálně jeden gól byl pro Bruslaře smolný. "Ta první branka byla z jejich strany hezká. Oni si dali pěknou přihrávku, šli dva na jednoho a zakončovali do prázdné branky. Druhý gól byl laciný, ale i to se stává. Snažili jsme se jít dál, jenže potom nás položil gól na 3:4," ohlížel se za průběhem utkání Matěj Stříteský.

Vítkovičtí působili se svou hrou velmi sebevědomě, často napadali a také stříleli. Zdálo se, že právě to dělalo Středočechům problémy. "Věděli jsme, že musíme k protihráčům rychle přistupovat, aby pokud možno nemohli střílet, nebo aby tu pozici k tomu měli co nejhorší. Je pravda, že když háží často puky do pásma, tak je to hodně těžké jak pro gólmana, tak i pro nás obránce," ví zkušený obránce s reprezentačními zkušenostmi.

Mladé Boleslavi tedy opět nevyšel návrat po reprezentační přestávce, navíc přenechala body slabším soupeřům a také čítá několik hráčů na marodce. I přes to všechno ale Tipsport extraliga pokračuje závratným tempem. Na Bruslaře čeká už v úterý ambiciózní Hradec Králové, dokáží na Východě Čech bodovat naplno?

Související články

Aktuality

11.08.2020

Předprodej na Liberec

Vstupenky na čtvrteční zápas s Libercem budou v prodeji opět den před utkáním, tedy ve středu 12. srpna. Fyzický předprodej na pokladně pro hosty na ZS probíhá od 10 do 12 hodin a poté od 13 do 15 hodin. Online prodej startuje v 10 hodin a končí ve čtvrtek 13. srpna v pravé poledne. Zbytek vstupenek bude opět k dispozici na pokladnách hodinu před začátkem utkání.

03.08.2020

Odložený zápas

Zápas druhého kola poháru, který se měl uskutečnit tento čtvrtek 6. srpna v Litvínově, byl odložen z důvodu výskytu nemoci covid-19 v kádru Litvínova. Náhradní termín utkání byl stanoven ve středu 19. srpna, čas litvínovská strana prozatím nezveřejnila.

30.06.2020

Pabiška do Benátek

Nyní již bývalý hráč BK Mladá Boleslav Lukáš Pabiška ještě brusle na hřebík nevěší! V nadcházející sezoně bude hrát v Chance lize za Benátky nad Jizerou. Dres liberecké farmy oblékal také dlouhá léta jeho bratr Marek, který nyní v klubu působí jako masér. Oba Pabiškové se tak po dlouhé době opět setkají v jedné kabině.

24.06.2020

Permanentky ve čtvrtek

Ve čtvrtek 25. června je prodej a výdej permanentních vstupenek na vedení klubu až od 10 hodin. Děkujeme za pochopení.

09.06.2020

Klikorka na kempu U20

V Rokycanech se ve dnech 14. až 19. června uskuteční přípravný kemp české hokejové reprezentace do 20 let. Mezi vybranými obránci figuruje i osmnáctiletý Bruslař Karel Klikorka, který oblékl národní barvy už na Mistroství světa U20 v Ostravě a Třinci. Tým nejstarších mládežníků se na soustředění představí pod vedením nového kouče Karla Mlejnka.

05.06.2020

Podoba sezony 2020/2021

Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje v pátek 5. června rozhodl o definitivní podobě extraligového ročníku 2020/2021. Poslední tým v tabulce nebude sestupovat, vítěz prvoligového play-off rovnou zamíří do extraligy (pokud splní licenční podmínky). Do play-off půjde 12 týmů: 1. až 4. celek čeká rovnou čtvrtfinále, 5. až 12. mužstvo se zúčastní předkola. „Nejsem zastánce těchto modelů, ale jsem přesvědčený, že jsme udělali správné rozhodnutí a plně za ním stojíme. Jde nám pouze o ekonomickou ochranu klubů," řekl prezident Českého hokeje Tomáš Král.

×
Dnes v 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav