BK MLADA BOLESLAV
21. 2. 2016 | Vojtěch Drbohlav

Škoda, že jsme v závěru nevyrovnali, říká Matěj Stříteský

M l. B o l. – V zápase mezi Mladou Boleslaví a Vítkovicemi byli hráči hostujícího Steelu většinou všude o krok napřed, i když Bruslaři drželi dlouho nadějnou remízu 3:3, nakonec se prosadili brankou téměř sedm minut před koncem, vedení si hosté pohlídali a zisk třech bodů pečetili střelou do prázdné branky, když hrála Mladá Boleslav bez brankáře. Matěj Stříteský (na snímku) si po zápase nemyslel, že by byl jeho tým výrazně horším a uznal, že si Bruslaři vybrali i několik smolných okamžiků.

Vítkovice vedly už 2:0, přičemž minimálně jeden gól byl pro Bruslaře smolný. "Ta první branka byla z jejich strany hezká. Oni si dali pěknou přihrávku, šli dva na jednoho a zakončovali do prázdné branky. Druhý gól byl laciný, ale i to se stává. Snažili jsme se jít dál, jenže potom nás položil gól na 3:4," ohlížel se za průběhem utkání Matěj Stříteský.

Vítkovičtí působili se svou hrou velmi sebevědomě, často napadali a také stříleli. Zdálo se, že právě to dělalo Středočechům problémy. "Věděli jsme, že musíme k protihráčům rychle přistupovat, aby pokud možno nemohli střílet, nebo aby tu pozici k tomu měli co nejhorší. Je pravda, že když háží často puky do pásma, tak je to hodně těžké jak pro gólmana, tak i pro nás obránce," ví zkušený obránce s reprezentačními zkušenostmi.

Mladé Boleslavi tedy opět nevyšel návrat po reprezentační přestávce, navíc přenechala body slabším soupeřům a také čítá několik hráčů na marodce. I přes to všechno ale Tipsport extraliga pokračuje závratným tempem. Na Bruslaře čeká už v úterý ambiciózní Hradec Králové, dokáží na Východě Čech bodovat naplno?

Související články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.