BK MLADA BOLESLAV
16. 3. 2018 | Vojtěch Drbohlav

Škoda, že jsme nevyrovnali, mrzelo Oscara Flynna

M l. B o l. – Teprve osmnáctiletý útočník Oscar Flynn si v nedělním zápase na ledě Chomutova připsal svůj první gól v Tipsport extralize. V pátek sice další proti stejnému soupeři nepřidal, přesto si pochvaloval, že může získávat cenné zkušenosti v dresu extraligového A týmu.

Ačkoliv Mladé Boleslavi proti Chomutovu už o nic nešlo, v zápase hráli zejména mladí hokejisté, kteří měli příležitost ukázat, co v nich je, a zda se s nimi může počítat i do dalších sezón. "Naším cílem bylo sice vyhrát, ale měli jsme v hlavách i to, abychom se především nezranili," komentoval Oscar Flynn přestřelku s Chomutovem a jeho slova naznačovala, že Bruslaři už pouze dohrávají sezónu.

V rozhovoru se mladý reprezentant ohlédl také za svým úspěchem v Chomutově, kde v neděli zaznamenal premiérový gól v Tipsport extralize. "Byl to dobrý pocit. Ale v danou chvíli jsem to neprožíval, až cestou domů v autobuse. Puk mi někdo hned po gólu přivezl. Nejsem si už ale ani jistý, kdo to byl," vzpomínal osmnáctiletý útočník na jeden z milníků své kariéry.

Zatímco boleslavskému A týmu brzy skončí sezóna a hráčům začne dovolená, hokejistů jako je Oscar Flynn a dalších hráčů v juniorském věku se volno týkat nebude. V pondělí totiž začíná extraligovým boleslavským juniorům play off. V rámci čtvrtfinále přivítají na domácím ledě v pondělí a úterý Hradec Králové. A silný boleslavský kádr by se chtěl probojovat co nejdál.

"Na play off se moc těším. Chtěli bychom udělat úspěch, šance na to určitě máme. A uděláme pro to maximum," dodal Oscar Flynn.

Kompletní videorozhovor můžete zhlédnout na klubovém YouTube kanále:

Související články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.