BK MLADA BOLESLAV
7. 9. 2018 | Vojtěch Drbohlav

Setkání realizačního týmu s fanoušky bavilo. Konala se také autogramiáda

M l. B o l. – Krátce po skončení posledního přípravného zápasu Bruslařského klubu, v rámci nějž Boleslavští deklasovali 8:2 Pardubice, se v prostoru mezi velkou a malou halou v příjemném prostředí kolem řeky Klenice a lesoparku Štěpánka uskutečnilo setkání realizačního týmu s fanoušky. Akci navštívily stovky fanoušků.

Na pódiu se v průběhu akce, která trvala zhruba hodinu a půl, vystřídali postupně všichni hráči a nechyběli ani trenéři Bruslařského klubu. Hlavní trenér Vladimír Kýhos před příznivci řekl, že si přeje, aby hokej bavil co nejvíce lidí. “Chceme hlavně vrátit radost na boleslavský stadion, protože loni těch vítězných zápasů moc nebylo,” nechal se slyšet Vladimír Kýhos.

Boleslavští hráči se na pódiu střídali po dvojicích a odpovídali na nejrůznější otázky moderátora Bubna a tiskové mluvčí klubu Jitky Čechové. Pozornost mezi fanoušky vzbudil slovinský brankář Gašper Krošelj, který uměl také několik českých slov. "Ahoj, jsem brankár," překvapil gólman českou větou směrem k publiku. Na přání moderátora pronesl také několik vět ve slovinštině.

Akce vyvrcholila autogramiádou, jež si užila hlavně skupinka dětí, která dlouhé minuty netrpělivě přešlapovala u zábran před pódiem a dožadovala se podpisových kartiček.

"Myslím si, že se to povedlo. Bylo tady hodně lidí. Kluci k tomu přistoupili zodpovědně. Byli jsme na ně přichystaní otázkami, takže věřím, že to svoji úroveň mělo," komentoval během závěrečné autogramiády generální manažer klubu Mgr. Jan Tůma.

Videozáznam včetně rozhovorů s generálním manažerem Mgr. Janem Tůmou a obráncem Davidem Bernadem naleznete na klubovém YouTube kanálu:

Další články

Aktuality

14.01.2019

Rulík v Hokej den poté

Asistent mladoboleslavského trenéra Hořavy Radim Rulík bude v pondělí 14. ledna hostem pořadu České televize Hokej den poté. Nalaďte své televizory na ČT Sport ve 14:25.

09.01.2019

Výjezd do Chomutova

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání s Chomutovem, které je na programu v neděli 13. ledna. Odjezd autobusu je ve 12:45 od městského fotbalového stadionu. Cestovné bude činit 250 až 300 Kč (podle počtu zúčastněných), vstupenky se budou kupovat na místě. Přihlášku na výjezd najdete tady.

27.12.2018

Pláněk dostal stopku

Boleslavský obránce Martin Pláněk dostal za faul na Jana Schleisse v zápase s Vítkovicemi trest nepodmíněného zastavení činnosti na jedno soutěžní utkání. Pláněk tak v pátek nepojede s Boleslaví do Brna.

17.12.2018

Předprodej posunut

Předprodej vstupenek v úterý 18. prosince nebude z organizačních důvodů probíhat v obvyklém čase 9-13 hodin, ale od 11 do 15 hodin. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

17.12.2018

Výjezd do Liberce

Kromě výjezdu na Spartu, na který se můžete hlásit zde, pořádá Boleslavská smečka výjezd také do Liberce a to v sobotu 5. ledna. Odjezd je ve 12:30 od Městského fotbalového stadionu, cestovné je 100 Kč, vstupenku si každý zajišťuje sám. Formulář pro přihlášení najdete tady.

13.12.2018

Listopadový výherce

Z listopadových hlasujících v anketě Nejlepší hráč dle fanoušků vítězí Milan Gregorovič. Vyhrává šálu a mikinu dle vlastního výběru. Hlasovat můžete v naší aplikaci a v průběhu všech utkání Bruslařů.

×
Dnes v 17:00 | B tým
BK Mladá Boleslav
HC Poděbrady