BK MLADA BOLESLAV
7. 9. 2018 | Vojtěch Drbohlav

Setkání realizačního týmu s fanoušky bavilo. Konala se také autogramiáda

M l. B o l. – Krátce po skončení posledního přípravného zápasu Bruslařského klubu, v rámci nějž Boleslavští deklasovali 8:2 Pardubice, se v prostoru mezi velkou a malou halou v příjemném prostředí kolem řeky Klenice a lesoparku Štěpánka uskutečnilo setkání realizačního týmu s fanoušky. Akci navštívily stovky fanoušků.

Na pódiu se v průběhu akce, která trvala zhruba hodinu a půl, vystřídali postupně všichni hráči a nechyběli ani trenéři Bruslařského klubu. Hlavní trenér Vladimír Kýhos před příznivci řekl, že si přeje, aby hokej bavil co nejvíce lidí. “Chceme hlavně vrátit radost na boleslavský stadion, protože loni těch vítězných zápasů moc nebylo,” nechal se slyšet Vladimír Kýhos.

Boleslavští hráči se na pódiu střídali po dvojicích a odpovídali na nejrůznější otázky moderátora Bubna a tiskové mluvčí klubu Jitky Čechové. Pozornost mezi fanoušky vzbudil slovinský brankář Gašper Krošelj, který uměl také několik českých slov. "Ahoj, jsem brankár," překvapil gólman českou větou směrem k publiku. Na přání moderátora pronesl také několik vět ve slovinštině.

Akce vyvrcholila autogramiádou, jež si užila hlavně skupinka dětí, která dlouhé minuty netrpělivě přešlapovala u zábran před pódiem a dožadovala se podpisových kartiček.

"Myslím si, že se to povedlo. Bylo tady hodně lidí. Kluci k tomu přistoupili zodpovědně. Byli jsme na ně přichystaní otázkami, takže věřím, že to svoji úroveň mělo," komentoval během závěrečné autogramiády generální manažer klubu Mgr. Jan Tůma.

Videozáznam včetně rozhovorů s generálním manažerem Mgr. Janem Tůmou a obráncem Davidem Bernadem naleznete na klubovém YouTube kanálu:

Další články

Aktuality

18.09.2018

Látal dostal pokutu

Mladoboleslavský útočník Martin Látal dostal od disciplinární komise extraligy pokutu ve výši 10 procent měsíčního platu za faul na Ondřeje Beránka z Karlových Varů v nedělním duelu 2. kola.

17.09.2018

S Plzní později

Zápas 8. kola mezi HC ŠKODA PLZEŇ a BK Mladá Boleslav, které je na programu v neděli 7. října, se z původního začátku v 16:30 posouvá na 17:30.

14.09.2018

Nalezeny klíče

Při pátečním utkání s Litvínovem byly nalezeny klíče. Pro jejich navrácení volejte 724 620 048.

12.09.2018

Dorost porazil Salzburg

Dorostenci BK Mladá Boleslav porazili v rámci pondělního přípravného zápasu rakouský Salzburg 4:2. Jednalo se o poslední přípravný duel dorostenců, kteří už o uplynulém víkendu vstoupili vítězně do nové sezóny.

07.09.2018

Nalezena peněženka

Při čtvrtečním utkání s Pardubicemi byla nalezena pánská peněženka. Pro její navrácení volejte 724 620 048.

05.09.2018

Obránci Říha a Hrdinka

Obránci Jiří Říha a František Hrdinka budou kvůli většímu zápasovému vytížení dlouhodoběji působit v 1. lize. Pětadvacetiletý Říha míří do Kladna, Hrdinka bude oblékat dres pražské Slavie. Oba beky si Bruslaři v případě potřeby mohou kdykoliv stáhnout zpět.