BK MLADA BOLESLAV
7. 9. 2018 | Vojtěch Drbohlav

Setkání realizačního týmu s fanoušky bavilo. Konala se také autogramiáda

M l. B o l. – Krátce po skončení posledního přípravného zápasu Bruslařského klubu, v rámci nějž Boleslavští deklasovali 8:2 Pardubice, se v prostoru mezi velkou a malou halou v příjemném prostředí kolem řeky Klenice a lesoparku Štěpánka uskutečnilo setkání realizačního týmu s fanoušky. Akci navštívily stovky fanoušků.

Na pódiu se v průběhu akce, která trvala zhruba hodinu a půl, vystřídali postupně všichni hráči a nechyběli ani trenéři Bruslařského klubu. Hlavní trenér Vladimír Kýhos před příznivci řekl, že si přeje, aby hokej bavil co nejvíce lidí. “Chceme hlavně vrátit radost na boleslavský stadion, protože loni těch vítězných zápasů moc nebylo,” nechal se slyšet Vladimír Kýhos.

Boleslavští hráči se na pódiu střídali po dvojicích a odpovídali na nejrůznější otázky moderátora Bubna a tiskové mluvčí klubu Jitky Čechové. Pozornost mezi fanoušky vzbudil slovinský brankář Gašper Krošelj, který uměl také několik českých slov. "Ahoj, jsem brankár," překvapil gólman českou větou směrem k publiku. Na přání moderátora pronesl také několik vět ve slovinštině.

Akce vyvrcholila autogramiádou, jež si užila hlavně skupinka dětí, která dlouhé minuty netrpělivě přešlapovala u zábran před pódiem a dožadovala se podpisových kartiček.

"Myslím si, že se to povedlo. Bylo tady hodně lidí. Kluci k tomu přistoupili zodpovědně. Byli jsme na ně přichystaní otázkami, takže věřím, že to svoji úroveň mělo," komentoval během závěrečné autogramiády generální manažer klubu Mgr. Jan Tůma.

Videozáznam včetně rozhovorů s generálním manažerem Mgr. Janem Tůmou a obráncem Davidem Bernadem naleznete na klubovém YouTube kanálu:

Další články

Aktuality

18.04.2019

Zohorna proti Německu

Mladoboleslavský útočník Radim Zohorna by měl podle všeho ve čtvrtek 18. dubna nastoupit v přátelském zápase českého národního týmu s mužstvem Německa. Češi už s Němci hráli den předem, kdy zvítězili 5:4.

01.04.2019

Zohorna na kempu

Boleslavský útočník Radim Zohorna byl dodatečně nominován na přípravný kemp národního týmu před mistrovstvím světa na Slovensku. Ten probíhá od pondělí 1. dubna v pražském Edenu. Uvidíme, zda si Zohorna střihne také některé z přípravných utkání. To první je na programu 10. dubna ve Znojmě a Češi v něm budou vzdorovat Rakušanům.

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.