BK MLADA BOLESLAV
7. 9. 2018 | Vojtěch Drbohlav

Setkání realizačního týmu s fanoušky bavilo. Konala se také autogramiáda

M l. B o l. – Krátce po skončení posledního přípravného zápasu Bruslařského klubu, v rámci nějž Boleslavští deklasovali 8:2 Pardubice, se v prostoru mezi velkou a malou halou v příjemném prostředí kolem řeky Klenice a lesoparku Štěpánka uskutečnilo setkání realizačního týmu s fanoušky. Akci navštívily stovky fanoušků.

Na pódiu se v průběhu akce, která trvala zhruba hodinu a půl, vystřídali postupně všichni hráči a nechyběli ani trenéři Bruslařského klubu. Hlavní trenér Vladimír Kýhos před příznivci řekl, že si přeje, aby hokej bavil co nejvíce lidí. “Chceme hlavně vrátit radost na boleslavský stadion, protože loni těch vítězných zápasů moc nebylo,” nechal se slyšet Vladimír Kýhos.

Boleslavští hráči se na pódiu střídali po dvojicích a odpovídali na nejrůznější otázky moderátora Bubna a tiskové mluvčí klubu Jitky Čechové. Pozornost mezi fanoušky vzbudil slovinský brankář Gašper Krošelj, který uměl také několik českých slov. "Ahoj, jsem brankár," překvapil gólman českou větou směrem k publiku. Na přání moderátora pronesl také několik vět ve slovinštině.

Akce vyvrcholila autogramiádou, jež si užila hlavně skupinka dětí, která dlouhé minuty netrpělivě přešlapovala u zábran před pódiem a dožadovala se podpisových kartiček.

"Myslím si, že se to povedlo. Bylo tady hodně lidí. Kluci k tomu přistoupili zodpovědně. Byli jsme na ně přichystaní otázkami, takže věřím, že to svoji úroveň mělo," komentoval během závěrečné autogramiády generální manažer klubu Mgr. Jan Tůma.

Videozáznam včetně rozhovorů s generálním manažerem Mgr. Janem Tůmou a obráncem Davidem Bernadem naleznete na klubovém YouTube kanálu:

Další články

Aktuality

12.11.2018

Výjezdy na zápasy

Boleslavská smečka pořádá výjezdy na obě nadcházející venkovní utkání Bruslařů. Nejprve je to ve středu 14. listopadu výjezd na Spartu, v 16:30 odjíždí od městského fotbalového stadionu autobus. Cena přepravy je 100 Kč, vstupenku si každý zajišťuje sám. Hlaste se ZDE. Druhým výjezdem je výjezd na zápas v Pardubicích a to v neděli 18. listopadu. Odjezd autobusu od městského fotbalového stadionu je v 15 hodin. Cena činí 250 Kč dopravné + 150 Kč vstupenka. Hlaste se TADY.

12.11.2018

Eminger do Ústí

Obránce Vladimír Eminger v rámci své rekonvalescence a rozehrávání se po vleklém zranění nastoupí v pondělí 12. listopadu na ledě Jihlavy v dresu Ústí nad Labem.

04.11.2018

Hyka si připsal bod

Tomáš Hyka si v týmu Vegas Golden Knights připsal svůj letošní první kanadský bod. V utkání ze soboty na neděli asistoval u první branky svého týmu v duelu proti Carolině. Vegas nakonec vyhráli 3:0. Pro Hyku to bylo letošní deváté utkání v NHL.

02.11.2018

Kubica v týmu

Z důvodu velké marodky se k týmu Bruslařů připojila boleslavská letitá stálice, útočník Zdeněk Kubica. S týmem Mladé Boleslavi vyrazil do Vítkovic.

02.11.2018

Předprodej zrušen

Páteční předprodej vstupenek na vedení klubu je ze zdravotních důvodů zrušen. Děkujeme za pochopení. Vstupenky můžete kupovat online nebo poté v neděli před samotným utkáním.

29.10.2018

Předehrávka zápasu

Utkání 42. kola mezi Vítkovicemi a Mladou Boleslaví se z únorového termínu posouvá už na úterý 4. prosince. V Ostravě padne úvodní buly v 17 hodin.