BK MLADA BOLESLAV
14. 3. 2019 | Jitka Čechová

Série předkola se za vyrovnaného stavu přesouvá do Zlína

M l. B o l. – Série předkola mezi BK Mladá Boleslav a PSG Berani Zlín se po dvou utkáních na ledě středočeského klubu přesouvá na kolbiště Zlína. Už nyní je jasné, že se bude hrát jak ve čtvrtek 14. března, tak v pátek 15. března. Začátky obou zápasů jsou stanoveny na 17 hodin. V případě, že oba týmy opět urvou každý po jednom vítězství, rozhodne duel v neděli 17. března na ledě Mladé Boleslavi.

První utkání předkola mezi BK Mladá Boleslav a PSG Berani Zlín skončilo jasným vítězstvím Bruslařů. Největší podíl na něm měl Lukáš Žejdl, který se blýskl hattrickem. Brankář Jan Růžička po celou dobu utkání směřoval k vychytanému čistému kontu, o které ale v poslední minutě utkání nakonec přišel, když se trefil Feibergs – 3:1.

Druhé utkání pro změnu ovládl Zlín. Ne tak docela gólově, poněvadž o své výhře rozhodl jednou jedinou brankou, kterou vsítil už ve čtvrté minutě Dufek. Druhou trefu do prázdné branky v samotném závěru zápasu snad už ani nelze počítat, zmiňme ale, že ji dal Sedláček. Bruslaři z tohoto utkání vyšli gólově na prázdno – 0:2.Zobrazit příspěvek na Instagramu
#bkboleslav #MBLvZLN #vrytmuplayoff
Příspěvek sdílený BK Mladá Boleslav (@bkmladaboleslav),


Sestavy z posledního utkání

PSG Berani Zlín: Kašík – Freibergs, Nosek (A), Zbořil, Gazda, Novotný, Ferenc – Kubiš (C), Fořt, Dufek – Herman, Honejsek, Šlahař – Okál, Sedláček, Krejčík – Kulda, Popelka, Kratochvíl

BK Mladá Boleslav: Růžička – Bernad, Pláněk (A), Němeček, Kurka, Kotvan, Kovačevič, Dlapa – Skalický, Klepiš (A), Pacovský – Pabiška (C), Žejdl, Šťastný – Zohorna, Musil, Látal – Flynn, Najman, Kousal

Související články

Aktuality

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.

17.03.2019

Stížnosti zamítnuty

Obě Zlínem požadovaná šetření zákroků Michala Vondrky a Pavola Skalického byla předsedou Disciplinární komise zamítnuta coby bezpředmětná.

15.03.2019

Dorostu skončila sezona

Mladoboleslavským dorostencům skončila sezóna poté, co nezvládli z dvojzápasu s Českými Budějovicemi získat potřebný počet bodů, zatímco jejich jihlavský sok porazil Žďár a díky lepším vzájemným zápasům s Boleslaví postupuje dále Jihlava, zatímco Bruslařům skončila sezóna. "Já musím celé mužstvo pochválit a dát jim velký dík nejen za tento zápas, ale za celou sezónu. Protože to možná byl už poslední zápas sezóny a když Jihlava udělá čtyři body, tak končíme. Velký dík patří kolegovi Láďovi Kolnerovi, samozřejmě i vedoucímu Tomáši Rajglovi, který pro nás také udělal spoustu práce. A na závěr panu Borisovi Žabkovi, který nám pomáhal celou sezónu s beky," řekl hlavní trenér dorostu Jiří Zörkler.

09.03.2019

Linka H bude posílena

BK Mladá Boleslav se vám ve spolupráci s Dopravním podnikem Mladá Boleslav pokusí i s ohledem na pozdní začátky zápasů předkola usnadnit cestu domů. 10 minut po skončení obou utkání pojede ze zastávky "Zimní stadion" již tradiční linka H, která bude navýšena na tři autobusy MHD.

08.03.2019

R. Haas chytal SM-Liigu

Devatenáctiletý brankář Radek Haas, syn mladoboleslavského trenéra gólmanů, má za sebou významnou premiéru. Odchytal svůj první zápas ve finské SM-Liize, a to za tým Pori. V zápase proti celku Sport Vaasa ale Haasův celek prohrál těsně 3:4.

08.03.2019

Začátky zápasů v 19:00

Na klub dorazila oficiální zpráva od BPA - první dva domácí zápasy Bruslařů v předkole (tj. v pondělí 11. března a v úterý 12. března) odstartují v 19 hodin. Tento čas určili po dohodě televizní vysílatelé. BK Mladá Boleslav bude v pondělí vysílat O2 TV a v úterý Česká televize.