BK MLADA BOLESLAV
1. 10. 2019 | Redakce

Sabahudin Kovačevič podstoupil operaci páteře

M l. B o l. – Obránce Bruslařů Sabahudin Kovačevič musel tento týden narychlo podstoupit operaci krční páteře. Jedná se o důsledek letního přípravného zápasu s Karlovými Vary. „Zápas jsem tehdy dohrál, ty obtíže nebyly tak hrozné. Bohužel se ale postupně stupňovaly,“ vypráví dnes už do domácí péče propuštěný třiatřicetiletý Slovinec, který operační zákrok podstoupil v Praze Na Homolce.

„Postupně jsem začínal mít problém s chůzí, bolely mě, až neposlouchaly, nohy. Zbytek už šel rychle,“ říká otec dvou malých chlapců. Kdyby nebylo dalšího zásahu lékařů, nemuselo to dopadnout vůbec dobře. „Řekli mi, že jsem byl jen kousek od toho, abych skončil na vozíku.“

Sabahudin Kovačevič bude v rekonvalescenci několik měsíců, nedá se říct, zda ještě vůbec stihne letošní sezonu, je to ale spíš nepravděpodobné. Bruslařům ale fandit nepřestane, už zítra se na ně ostatně přijde podívat do kabiny.

Držíme palce, Kovi!Zobrazit příspěvek na Instagramu
Obránce Bruslařů Sabahudin Kovačevič musel tento týden narychlo podstoupit operaci krční páteře. Jedná se o důsledek letního přípravného zápasu s Karlovými Vary. „Zápas jsem tehdy dohrál, ty obtíže nebyly tak hrozné. Bohužel se ale postupně stupňovaly,“ vypráví dnes už do domácí péče propuštěný třiatřicetiletý Slovinec, který operační zákrok podstoupil v Praze Na Homolce. „Postupně jsem začínal mít problém s chůzí, bolely mě, až neposlouchaly, nohy. Zbytek už šel rychle,“ říká otec dvou malých chlapců. Kdyby nebylo dalšího zásahu lékařů, nemuselo to dopadnout vůbec dobře. „Řekli mi, že jsem byl jen kousek od toho, abych skončil na vozíku.“ Sabahudin Kovačevič bude v rekonvalescenci několik měsíců, nedá se říct, zda ještě vůbec stihne letošní sezonu, je to ale spíš nepravděpodobné. Bruslařům ale fandit nepřestane, už zítra se na ně ostatně přijde podívat do kabiny. Držíme palce, Kovi! #bkboleslav #jedentymjedencil
Příspěvek sdílený BK Mladá Boleslav (@bkmladaboleslav),

Další články

Aktuality

03.06.2020

Hrdinka do Prostějova

Dvaadvacetiletý obránce František Hrdinka bude v nadcházející sezoně působit v Prostějově. U Jestřábů nebude žádným nováčkem, odehrál za ně už 25 zápasů v uplynulém ročníku, než jej Bruslaři z hostování stáhli.

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.