BK MLADA BOLESLAV
1. 10. 2019 | Redakce

Sabahudin Kovačevič podstoupil operaci páteře

M l. B o l. – Obránce Bruslařů Sabahudin Kovačevič musel tento týden narychlo podstoupit operaci krční páteře. Jedná se o důsledek letního přípravného zápasu s Karlovými Vary. „Zápas jsem tehdy dohrál, ty obtíže nebyly tak hrozné. Bohužel se ale postupně stupňovaly,“ vypráví dnes už do domácí péče propuštěný třiatřicetiletý Slovinec, který operační zákrok podstoupil v Praze Na Homolce.

„Postupně jsem začínal mít problém s chůzí, bolely mě, až neposlouchaly, nohy. Zbytek už šel rychle,“ říká otec dvou malých chlapců. Kdyby nebylo dalšího zásahu lékařů, nemuselo to dopadnout vůbec dobře. „Řekli mi, že jsem byl jen kousek od toho, abych skončil na vozíku.“

Sabahudin Kovačevič bude v rekonvalescenci několik měsíců, nedá se říct, zda ještě vůbec stihne letošní sezonu, je to ale spíš nepravděpodobné. Bruslařům ale fandit nepřestane, už zítra se na ně ostatně přijde podívat do kabiny.

Držíme palce, Kovi!Zobrazit příspěvek na Instagramu
Obránce Bruslařů Sabahudin Kovačevič musel tento týden narychlo podstoupit operaci krční páteře. Jedná se o důsledek letního přípravného zápasu s Karlovými Vary. „Zápas jsem tehdy dohrál, ty obtíže nebyly tak hrozné. Bohužel se ale postupně stupňovaly,“ vypráví dnes už do domácí péče propuštěný třiatřicetiletý Slovinec, který operační zákrok podstoupil v Praze Na Homolce. „Postupně jsem začínal mít problém s chůzí, bolely mě, až neposlouchaly, nohy. Zbytek už šel rychle,“ říká otec dvou malých chlapců. Kdyby nebylo dalšího zásahu lékařů, nemuselo to dopadnout vůbec dobře. „Řekli mi, že jsem byl jen kousek od toho, abych skončil na vozíku.“ Sabahudin Kovačevič bude v rekonvalescenci několik měsíců, nedá se říct, zda ještě vůbec stihne letošní sezonu, je to ale spíš nepravděpodobné. Bruslařům ale fandit nepřestane, už zítra se na ně ostatně přijde podívat do kabiny. Držíme palce, Kovi! #bkboleslav #jedentymjedencil
Příspěvek sdílený BK Mladá Boleslav (@bkmladaboleslav),

Další články

Aktuality

22.10.2019

Předprodej na Olomouc

Zatímco online prodej vstupenek na zápas v úterý 29. října s Olomoucí tradičně běží, předprodej vstupenek na vedení klubu bude tentokrát probíhat až v den utkání a to od 8 do 12 hodin. V pondělí 28. října předprodej není. Děkujeme za pochopení.

19.10.2019

Vstupenky na Kladno

Vstupenky na nedělní zápas s Kladnem jsou téměř vyprodány. V online prodeji je k dispozici již jen několik vstupenek a další již nebudou do internetového prodeje uvolněny. Poslední vstupenky v řádu několika desítek budou k dispozici v neděli hodinu před začátkem utkání už jen na pokladnách. Dorazte proto na zápas včas.

15.10.2019

Se Spartou dříve

Utkání 21. kola, které je na programu v neděli 24. listopadu, a ve kterém BK Mladá Boleslav přivítá doma celek HC Sparta Praha, zařadila ČT Sport do svého živého vysílání a úvodní vhazování je z tohoto důvodu posunuto už na 14. hodinu.

15.10.2019

Žejdl dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Lukáše Žejdla na Ondřeje Romana v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a Vítkovicemi. Žejdl už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský útočník tak v pátek nepojede s Bruslaři do Karlových Varů.

13.10.2019

B tým nedohrál

Sobotní utkání B týmu proti Královu Dvoru se nedohrálo. Za stavu 4:1 pro Mladou Boleslav totiž před třetí třetinou vypadla elektřina. Výpadek se ukázal být jako rozsáhlý a nepomohlo ani čekání. Po 20 minutách čekání potmě tak hlavní rozhodčí Jan Jílek hráče poslal do kabin a duel ukončil. O tom, zda tento výsledek bude platný, rozhodně ještě příslušná komise Českého svazu ledního hokeje.

12.10.2019

Výjezd do Pardubic

Boleslavští fanoušci se chystají v neděli 27. října podpořit hráče do Pardubic. A protože je druhý den státní svátek, a většinou tak odpadá ranní vstávání, doufá Boleslavská Smečka, že vypraví alespoň dva autobusy. Přihlašujte se a pomozte Bruslařům být v Pardubicích jako doma!