BK MLADA BOLESLAV
28. 3. 2011 | Jitka Čechová

SOUTĚŽ: Na večeři s vítězkou vyrazí Marek Schwarz

M l. B o l. - Fotografická soutěž UKAŽ, JAKÝ JSI FANDA! je za námi. Známe tři nejlepší fotografie, ceny byly před nedělním utkáním s Kometou Brno slavnostně předány a známe také boleslavského hokejistu, který půjde s vítězskou paní Alenou Hájkovou na večeři - Marek Schwarz. Pokud vás zajímá, jak tři nejlepší fotografie vznikaly, určitě neváhejte a podívejte se do článku.

Vítězkou fotografické soutěže UKAŽ, JAKÝ JSI FANDA! se stala paní Alena Hájková. Jak jsme se dozvěděli, boleslavskému hokeji fandí už dvanáct let – tedy od doby, kdy se do středočeského města přistěhovala. "Jinak jsem rodilý fanoušek Slavie," přiznala. "Je to hodně díky panu Růžičkovi, který je můj kamarád, a kterého považuji za nejlepšího trenéra všech dob. Je to tak trochu srdeční záležitost, ale to už je dneska i Mladá Boleslav. Stačil mi tu jediný zápas a bylo rozhodnuto. Všechny ty kluky tady považuji tak trochu za vlastní."

Paní Hájková ukazuje svou oddanost i v následujícím prohlášení. "V blízké době se budu stěhovat, prodávám tu dokonce baráček. Ale ať budu kdekoliv, do Boleslavi budu vždycky na hokej jezdit." A jak vznikla její fotografie? "Pejskové ke mně neodmyslitelně patří. Když jezdíme na hokej, bereme je všude s sebou. Takže i do Brna, Karlových Varů, Plzně… Vždycky mají velkou radost, když jim řeknu, že jsme vyhráli," prohlásila paní Hájková s úsměvem.

Na místě druhém se umístila Kristýna Lechnerová. Nejmladší fanynka z řad vítězů u hlasujících zabodovala se svou fotografií, na níž je společně s Markem Schwarzem. "Fotografie byl dárek k Vánocům od mého tatínka," prozradila sympatická slečna. "Přála jsem si vyfotit se s boleslavským hokejistou a on to zařídil."

Pokud se domníváte, že Marek Schwarz je Kristýnčin nejoblíbenější hráč, pak se pletete. "Nejradši mám Davida Vrbatu," přiznala, přičemž také prozradila, že právě jeho jméno a číslo si nechala natisknout na dres, který vyhrála.

Pomyslnou bronzovou medaili vybojovala se svou sladkou dobrotou paní Monika Bezuchová. Hlasující zřejmě zaujala nejen perfektním provedením boleslavského dresu, ale také pošimrala nejednu chuťovou buňku. Na předání cen se sice nemohla dostavit osobně, vyslala za sebe ale svého syna, který nám prozradil pár podrobností: "Dort vznikl asi před rokem. Jeden z partnerů Bruslařského klubu slavil padesátiny a ona jej pro něj upekla." Vzápětí potvrdil očividné: "Celé je to domácí výroba."

Když měla trojice fanoušků – fotografů popřát něco boleslavským hokejistům, (ne)překvapivě se shodli na jediném: "Přejeme klukům, aby zvládli baráž a udrželi se v extralize, aby byli zdraví a vždycky dobře naladění."

Další články

Aktuality

25.11.2020

Teplý do Litoměřic

Od středy 25. listopadu se juniorský reprezentant Michal Teplý přesouvá na nadcházející týdny do prvoligových Litoměřic, kam jej se souhlasem Bruslařského klubu vysílá jeho mateřský klub Chicago Blackhawks. V rámci projektu Dukla se bude připravovat na blížící se mistrovství světa do dvaceti let. Teplý pro tuto chvíli tedy opouští tým BK Mladá Boleslav.

22.11.2020

Gólový Alderson

Boleslavský útočník Brandon Alderson zaznamenal perfektní premiéru v dresu Dukly Trenčín, kam jej Bruslařský klub vyslal na hostování. V nedělním zápase Tipos Extraligy proti Liptovskému Mikuláši vstřelil první dva góly Trenčína a na jeden další přihrál. Celkem si tak připsal za jeden zápas tři kanadské body. Dukla Trenčín tedy s Brandonem Aldersonem v útoku a exboleslavským gólmanem Michalem Valentem v brance zvítězila 5:1.

19.11.2020

Alderson do Trenčína

Útočník Brandon Alderson bude měsíc hostovat v HK Dukla Trenčín, na Slovensko vyrazil ve středu 18. listopadu. "Jde nám především o jeho herní vytížení," vysvětluje sportovní ředitel Bruslařů Václav Nedorost a naznačuje tak, že osmadvacetiletý Kanaďan se momentálně do sestavy BK Mladá Boleslav nevejde.

15.11.2020

Proti Spartě doma

V rozpisu zápasů došlo ke změně pořadatelství. V den výročí sametové revoluce 17. listopadu tak Mladá Boleslav sehraje utkání proti Spartě na domácím ledě, nikoliv v Praze, jak bylo původně plánováno. Hraje se od 16 hodin.

05.11.2020

Klikorka na kempu U20

Po uvolnění vládních opatřeních pro sportovce dostali hokejisté „dvacítky“ zelenou a zahájili přípravu na MS U20, které na přelomu prosince a ledna bude hostit kanadský Edmonton. Mezi výběrem figuruje i osmnáctiletý obránce Bruslařů Karel Klikorka. První ze série kempů probíhá od 4. do 8. listopadu 2020 v Litoměřicích.

02.11.2020

Odstávka výroby dresů

Od pondělí 2. listopadu 2020 je pozastavena výroba replik hráčských dresů a minidresů a to až do 14. listopadu 2020. Důvodem této odstávky je 14tidenní karanténa výrobny dresů. Veškeré objednávky došlé v tomto období budou realizovány až po zahájení provozu výrobny. Děkujeme za pochopení.