BK MLADA BOLESLAV
28. 11. 2019 | Klub

SOUTĚŽ: Bruslařův adventní kalendář se sedmi magickými čísly

M l. B o l. – BK Mladá Boleslav se vám letošní čekání na vánoční svátky rozhodl ukrátit nejen svými hokejovými zápasy, ale rovněž fantastickou soutěží o ceny, jaké tady dohromady a na jednom místě ještě nebyly – v průběhu prosince budeme hrát o skútr KENTOYA, už tradičně vyzdobený do klubových barev, pánské trekové kolo SCOTT a plazmovou televizi LG.

PRAVIDLA

Bruslařův adventní kalendář není jako každý jiný adventní kalendář. Ten náš má na rozdíl od klasického pouze sedm okének. Vytipovali jsme „sedm magických čísel“ a to tyto a z těchto důvodů:

  • 3 – je to pohádkové a kouzelné číslo
  • 5 – tolik hráčů má jedna formace
  • 7 – je to šťastné číslo
  • 10 – tolikátou extraligovou sezonu hrajeme
  • 13 – pátek třináctého může být i šťastný
  • 17 – tolik míváme na soupisce útočníků
  • 19 – s tolikátým rokem se loučíme

V dané dny od půlnoci do půlnoci (tedy 3. 12., 5. 12., 7. 12., 10. 12., 13. 12., 17. 12. a 19. 12.) bude vždy tady, na webových stránkách www.bkboleslav.cz, možné otevřít interaktivní okénko našeho virtuálního kalendáře, které vám vzápětí vyjeví soutěžní otázku.

Odpověď je třeba zaslat v tentýž soutěžní den (tedy 3. 12., 5. 12., 7. 12., 10. 12., 13. 12., 17. 12. a 19. 12.) společně se jménem, adresou a telefonním číslem na emailovou adresu soutez@bkboleslav.cz. Vzápětí obdržíte automatickou odpověď, že váš email byl přijat a zařazen do soutěže.

Všech sedm odpovědí je nutné zaslat z jednoho emailu a pod jedním jménem – vaše odpovědi se budou přiřazovat k vašemu jménu a emailové adrese a pro zařazení do slosování je potřeba mít zodpovězených všech sedm soutěžních otázek!

Do finálního slosování budou zařazeni ti účastníci, kteří budou mít nejvíce správných odpovědí.

Slavnostní losování o – jak jinak – sedm hodnotných cen proběhne v neděli 22. prosince na zápase BK Mladá Boleslav – HC Kometa Brno.

7 MAGICKÝCH CEN

1. cena – skútr KENTOYA VIKING-I 125 4T od společnosti AUTO-MOTO Dobrovice

2. cena – trekové kolo SCOTT Superior pánské od společnosti SPORT-V.LAURÝN

3. cena – televizor LG UHD TV AI THINQ 123 cm/49 od společnosti BK Mladá Boleslav

4. cena – Bruslařův vánoční balíček

5. cena – Bruslařův vánoční balíček

6. cena – Bruslařův vánoční balíček

7. cena – Bruslařův vánoční balíček


BRUSLAŘŮV ADVENTNÍ KALENDÁŘ


Další články

Aktuality

14.12.2019

Klikorka pokračuje

V podvečer po modelovém utkání s Frýdkem-Místkem vyřadili trenéři české reprezentace do 20 let ze svého kádru jedenáct hráčů. Pokračovat budou se čtyřmi brankáři, devíti obránci a šestnácti útočníky. V přípravě na mistrovství světa, které se koná od 26. prosince do 5. ledna v Ostravě, tak pokračuje mladoboleslavský obránce Karel Klikorka. Držíme palce!

09.12.2019

Prosincové výjezdy

Boleslavská smečka neplánuje zahálet ani přes svátky a pořádá výjezdy na všechny tři blížící se venkovní zápasy Bruslařů. Termínově to tentokrát velice dobře vychází do Olomouce (přihláška ZDE), už tradiční samozřejmostí je cesta do Liberce (přihláška ZDE) a nechybí ani silvestrovský duel v Plzni (přihláška ZDE). Užijte si Vánoce pěkně "zeleně" – předem děkujeme za vaši podporu.

05.12.2019

FANSHOP na vedení klubu

Z důvodu omezení provozu kamenné prodejny byl zahájen prodej zboží z klubového FANSHOPU přímo na vedení klubu a to od čtvrtka 5. prosince do pátku 20. prosince v těchto dnech a časech:
Úterý: 9:00 - 16:00
Středa: 9:00 - 16:00
Čtvrtek: 9:00 - 17:00
Pátek: 9:00 - 14:00

03.12.2019

Jako dvojka Michajlov

Na postu brankářské dvojky bude v úterý 3. prosince v rámci utkání s Litvínovem pětadvacetiletý brankář HC Slavia Praha Martin Michajlov.

02.12.2019

FANSHOP jen při zápase

V úterý 3. prosince bude obchod STŘÍDA SPORT shop Mladá Boleslav, v němž je možné kromě hokejového vybavení zakoupit také suvenýry BK Mladá Boleslav, otevřen od 16 hodin a v průběhu utkání s Litvínovem. Děkujeme za pochopení.

02.12.2019

Bruslaři v reprezentaci

První podnik letošního Euro Hockey Tour se českým hokejistům vydařil báječně, turnaj Karjala ovládli bez ztráty kytičky. Teď je před elitním výběrem druhá prověrka sezony. Trenérský štáb v čele s Milošem Říhou starším zachoval kostru úspěšného mužstva, na ruském turnaji Channel One Cup se ale představí i hráči, kteří počátkem listopadu ve Skandinávii nebyli. Bruslaři mají v tomto výběru zástupce obou skupin – už podruhé se letos do národního týmu podívá Radim Zohorna. Naopak nováčkem je v této sezoně Marek Hrbas. Letošní premiérové pozvánky do slovenského národního týmu se pak dočkal také nejproduktivnější Bruslaři Pavol Skalický.