BK MLADA BOLESLAV
28. 11. 2019 | Klub

SOUTĚŽ: Bruslařův adventní kalendář se sedmi magickými čísly

M l. B o l. – BK Mladá Boleslav se vám letošní čekání na vánoční svátky rozhodl ukrátit nejen svými hokejovými zápasy, ale rovněž fantastickou soutěží o ceny, jaké tady dohromady a na jednom místě ještě nebyly – v průběhu prosince budeme hrát o skútr KENTOYA, už tradičně vyzdobený do klubových barev, pánské trekové kolo SCOTT a plazmovou televizi LG.

PRAVIDLA

Bruslařův adventní kalendář není jako každý jiný adventní kalendář. Ten náš má na rozdíl od klasického pouze sedm okének. Vytipovali jsme „sedm magických čísel“ a to tyto a z těchto důvodů:

  • 3 – je to pohádkové a kouzelné číslo
  • 5 – tolik hráčů má jedna formace
  • 7 – je to šťastné číslo
  • 10 – tolikátou extraligovou sezonu hrajeme
  • 13 – pátek třináctého může být i šťastný
  • 17 – tolik míváme na soupisce útočníků
  • 19 – s tolikátým rokem se loučíme

V dané dny od půlnoci do půlnoci (tedy 3. 12., 5. 12., 7. 12., 10. 12., 13. 12., 17. 12. a 19. 12.) bude vždy tady, na webových stránkách www.bkboleslav.cz, možné otevřít interaktivní okénko našeho virtuálního kalendáře, které vám vzápětí vyjeví soutěžní otázku.

Odpověď je třeba zaslat v tentýž soutěžní den (tedy 3. 12., 5. 12., 7. 12., 10. 12., 13. 12., 17. 12. a 19. 12.) společně se jménem, adresou a telefonním číslem na emailovou adresu soutez@bkboleslav.cz. Vzápětí obdržíte automatickou odpověď, že váš email byl přijat a zařazen do soutěže.

Všech sedm odpovědí je nutné zaslat z jednoho emailu a pod jedním jménem – vaše odpovědi se budou přiřazovat k vašemu jménu a emailové adrese a pro zařazení do slosování je potřeba mít zodpovězených všech sedm soutěžních otázek!

Do finálního slosování budou zařazeni ti účastníci, kteří budou mít nejvíce správných odpovědí.

Slavnostní losování o – jak jinak – sedm hodnotných cen proběhne v neděli 22. prosince na zápase BK Mladá Boleslav – HC Kometa Brno.

7 MAGICKÝCH CEN

1. cena – skútr KENTOYA VIKING-I 125 4T od společnosti AUTO-MOTO Dobrovice

2. cena – trekové kolo SCOTT Superior pánské od společnosti SPORT-V.LAURÝN

3. cena – televizor LG UHD TV AI THINQ 123 cm/49 od společnosti BK Mladá Boleslav

4. cena – Bruslařův vánoční balíček

5. cena – Bruslařův vánoční balíček

6. cena – Bruslařův vánoční balíček

7. cena – Bruslařův vánoční balíček


BRUSLAŘŮV ADVENTNÍ KALENDÁŘ


Další články

Aktuality

30.06.2020

Pabiška do Benátek

Nyní již bývalý hráč BK Mladá Boleslav Lukáš Pabiška ještě brusle na hřebík nevěší! V nadcházející sezoně bude hrát v Chance lize za Benátky nad Jizerou. Dres liberecké farmy oblékal také dlouhá léta jeho bratr Marek, který nyní v klubu působí jako masér. Oba Pabiškové se tak po dlouhé době opět setkají v jedné kabině.

24.06.2020

Permanentky ve čtvrtek

Ve čtvrtek 25. června je prodej a výdej permanentních vstupenek na vedení klubu až od 10 hodin. Děkujeme za pochopení.

09.06.2020

Klikorka na kempu U20

V Rokycanech se ve dnech 14. až 19. června uskuteční přípravný kemp české hokejové reprezentace do 20 let. Mezi vybranými obránci figuruje i osmnáctiletý Bruslař Karel Klikorka, který oblékl národní barvy už na Mistroství světa U20 v Ostravě a Třinci. Tým nejstarších mládežníků se na soustředění představí pod vedením nového kouče Karla Mlejnka.

05.06.2020

Podoba sezony 2020/2021

Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje v pátek 5. června rozhodl o definitivní podobě extraligového ročníku 2020/2021. Poslední tým v tabulce nebude sestupovat, vítěz prvoligového play-off rovnou zamíří do extraligy (pokud splní licenční podmínky). Do play-off půjde 12 týmů: 1. až 4. celek čeká rovnou čtvrtfinále, 5. až 12. mužstvo se zúčastní předkola. „Nejsem zastánce těchto modelů, ale jsem přesvědčený, že jsme udělali správné rozhodnutí a plně za ním stojíme. Jde nám pouze o ekonomickou ochranu klubů," řekl prezident Českého hokeje Tomáš Král.

04.06.2020

Změna u B týmu

B tým, který působí v Krajské lize mužů, čeká změna na postu hlavního trenéra. Dosavadní šéf střídačky a dlouholetý trenér mládežnických týmů BK Mladá Boleslav Jiří Zörkler totiž přijal nabídku trénovat druholigový Dvůr Králové nad Labem. Nové trenérské složení B týmu je nyní v jednání.

03.06.2020

Hrdinka do Prostějova

Dvaadvacetiletý obránce František Hrdinka bude v nadcházející sezoně působit v Prostějově. U Jestřábů nebude žádným nováčkem, odehrál za ně už 25 zápasů v uplynulém ročníku, než jej Bruslaři z hostování stáhli.