BK MLADA BOLESLAV
1. 10. 2011 | Jitka Čechová

S vervou na Litvínov! Přidá Boleslav další body do tabulky?

M l. B o l. - Jaroslav Balaštík dal svůj první gól, Bruslařský klub přidal do tabulky své první body. Tak lze stručně popsat minulý zápas, který Mladoboleslavští odehráli na Kladně. Dokážou si dobré pocity a podstatně lepší výkon přenést i do zápasu s Litvínovem? Se současným lídrem tabulky (který má ale stejný počet bodů i skóre jako Zlín) hrají v neděli 2. října od 17:30. Přijďte Bruslařům pomoct vykročit tou správnou cestou!

Aktuality

Kádr trenéra Vladimíra Kýhose opustily před novým extraligovým ročníkem některé výrazné osobnosti. Aktivní kariéru ukončil srdcař a hnací motor kabiny Roman Vopat, odešly i opory Peter Jánský, Jakub Černý a Jaroslav Kracík. Změna se odehrála i na gólmanském postu. V Litvínově jsme byli zvyklí na duo Franěk - Hübl. Jaroslav Hübl však odešel na hostování do Mladé Boleslavi a jedničkou je objev minulé sezóny Martin Volke. Právě pro oba Jaroslava Hübla bude nejspíš nedělní utkání hodně pikantní.

"Týmy jako jsou Kladno a Litvínov musíme porážet," nechal se Hübl slyšet. "Oba kluby sice prožívají povedený vstup do sezóny, jejich pozice ale z mého pohledu není dlouhodobě udržitelná. Ty nejlepší týmy budou vyhrávat neustále, spíše očekávám, že tyhle se budou pohybovat okolo nás. Bez okolků - opakuji, že to jsou týmy, které prostě budeme muset porážet."

Litvínovu se zatím skutečně daří, společně se Zlínem okupuje první a druhou příčku tabulky (11 bodů, skóre 13:10). Body zatím Severočeši tratilo jen za dvě prohry v samostatných nájezdech – s Vítkovicemi a Zlínem.

Sestavy z posledního utkání:

BK Mladá Boleslav: Hübl - Čutta, Baldwin - Drábek, Dudáš - Chaloupka, Rýgl - Jindra - Balaštík, Výborný, Tomas - Tománek, Bahenský, Mikulík - Vrbata, Hrdel, Kotrla - Jiránek, Lenc, Loskot, Handlovský

HC VERVA Litvínov: Volke – Pojkar, Kubát – Stříteský, Jareš – Skuhrovec, Kousalík – Gula, Černošek – Kubinčák, Hübl, Lukeš – Trávníček, Hanzl, Ručinský – Frolík, Hujsa, Jenáček – Bojer, Gerhát, Majdan

Statistiky

ŠKO-ENERGO Aréna | 2.10.2011 17:30

BK Mladá Boleslav 7. kolo HC VERVA Litvínov
znak týmu znak hokej.cz znak týmu
14. místo, 2 bodů umístění 1.-2. místo, 11 bodů
9:22 skóre 13:10
2:1sn (Kladno) nejvyšší výhra 4:1 (Brno)
2:7 (Třinec) nejvyšší prohra 1:2sn (Vítkovice, Zlín)
1 utkání bez vstřeleného gólu 0
0 utkání bez inkasovaných gólů 0
Milan Mikulík 3 body (1+2) nejproduktivnější hráč Viktor Hübl 7 bodů (4+3)
9 hráčů 1 gól nejlepší střelec Viktor Hübl 4 góly
David Výborný 3 asistence nejlepší nahrávač František Lukeš 6 asistencí
Zbyněk Hrdel
Martin Rýgl +1
nejlepší hráč v +/- čtyři hráči +3
Boris Žabka -5 nejhorší hráč v +/- Martin Heinisch
Jan Bojer -1
Boris Žabka 42 minut nejtrestanější hráč Richar Jareš 33 minut
Jaroslav Hübl 88,97 %
Michal Valent 84,38 %
úspěšnost brankářů Martin Volke 93,33 %
Jaroslav Hübl 3,15
Michal Valent 5,00
průměr inkasovaných gólů na zápas Martin Volke 1,94

Související články

Aktuality

20.01.2022

Junioři v pátek nehrají

Páteční zápas juniorů proti Chomutovu, který měli Bruslaři hrát na domácím ledě, byl kvůli karanténě soupeře odložen. Sobotní duel s Litvínovem by se měl odehrát v plánovaných 16 hodin ve ŠKOENERGO aréně. V případě, že nastanou změny, budeme o nich informovat opět zde. Děkujeme za pochopení.

19.01.2022

Zápas B týmu odložen

Utkání, které měl B tým odehrát v sobotu 22. ledna večer na domácím ledě proti Benešovu, bylo odloženo. Náhradní termín zatím nebyl stanoven.

18.01.2022

Zápasy dorostu odloženy

Dva nadcházející zápasy dorostu, které se měly odehrát ve čtvrtek 20. ledna, respektive v sobotu 22. ledna, byly odloženy. Další utkání by tak dorostenci měli odehrát až v týdnu od 24. ledna.

18.01.2022

Kelemen na olympiádu

Bruslaři mají ve svých řadách jednoho olympionika! Slovensko povolalo na blížící se olympiádu do Pekingu hned devět hokejistů z Tipsport extraligy, mezi nimi i Miloše Kelemena, útočníka BK Mladá Boleslav. Gratulujeme a držíme pěsti!

10.01.2022

Změna pořadatelství

Na základě žádosti třineckých Ocelářů došlo k výměně pořadatelství zápasů 45. a 60. kola. Původně měli hrát Bruslaři nejprve doma a v rámci posledního kola venku, nyní je tedy situace opačná. Nové uspořádání je tedy následující: 45. kolo dne 23. ledna 2022, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav od 15:00 a 60. kolo dne 8. března 2022, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec od 17:30.

25.12.2021

Moravec na MS v Kanadě

Česká reprezentace do 20 let už zná konečnou nominaci na mistrovství světa, hlavní trenér české dvacítky Karel Mlejnek ji oznámil na Štědrý den a boleslavský obránce David Moravec je mezi nominovanými. Gratulujeme a držíme pěsti. Mistrovství pro Čechy odstartuje v noci z 26. na 27. prosince v jednu hodinu v noci a bude to nepochybně těžký oříšek, neboť vyzyvatelem bude domácí Kanada.

×
Dnes v 15:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav