BK MLADA BOLESLAV
4. 10. 2008 | Michal Miškovský

Rozsíval bude měsíc hostovat v Třebíči, Gajovský s Rodem nastoupí i ve Zlíně

M l. B o l. – Zkušený útočník Patrik Rozsíval se po zranění vrací zpět do hry. Vedení BK Mladá Boleslav uvolnilo jednatřicetiletého forvarda na měsíční hostování do prvoligové Horácké Slavie Třebíč. “V sobotu už nastoupí za Třebíč proti Benátkám,“ doplnil sportovní ředitel Bruslařského klubu Jaromír Šindel

Další mírnou změnou v kádru je nasazování Nikoly Gajovského a Tomáše Roda do utkání extraligového nováčka, přičemž doposud oblékali dres partnerského klubu z Vrchlabí. “Mnozí si jistě všimli, že jsme je poprvé použili v pátek proti Českým Budějovicím a nyní je budeme využívat dál. Oba nastoupí i v pondělí do zápasu ve Zlíně,“ dále prozradil Jaromír Šindel.

Trenér Jiří Šejba naopak pro nejbližší utkání nemůže počítat s jinými čtyřmi hráči. Podle slov Jaromíra Šindela bude nejdéle chybět útočník Roman Pšurný, jenž má potíže s kolenem. “Doba jeho absence se odhaduje na tři týdny až měsíc.“ Z útočníků chybí také Tomáš Sýkora, který si z úterního domácího duelu proti Spartě odnesl otřes mozku a pohmoždění na krku. Problémy trápí také Václava Eiselta. “U něj jde o to, že má nastřelený kotník a jde mu špatně nazout brusle. Ale k dispozici by mohl být už příští týden,“ uvedl sportovní ředitel Bruslařského klubu.

Obranné řady se pak budou muset obejít přibližně 14 dní bez Josefa Jindry kvůli otřesu.

Další články

Aktuality

25.11.2020

Teplý do Litoměřic

Od středy 25. listopadu se juniorský reprezentant Michal Teplý přesouvá na nadcházející týdny do prvoligových Litoměřic, kam jej se souhlasem Bruslařského klubu vysílá jeho mateřský klub Chicago Blackhawks. V rámci projektu Dukla se bude připravovat na blížící se mistrovství světa do dvaceti let. Teplý pro tuto chvíli tedy opouští tým BK Mladá Boleslav.

22.11.2020

Gólový Alderson

Boleslavský útočník Brandon Alderson zaznamenal perfektní premiéru v dresu Dukly Trenčín, kam jej Bruslařský klub vyslal na hostování. V nedělním zápase Tipos Extraligy proti Liptovskému Mikuláši vstřelil první dva góly Trenčína a na jeden další přihrál. Celkem si tak připsal za jeden zápas tři kanadské body. Dukla Trenčín tedy s Brandonem Aldersonem v útoku a exboleslavským gólmanem Michalem Valentem v brance zvítězila 5:1.

19.11.2020

Alderson do Trenčína

Útočník Brandon Alderson bude měsíc hostovat v HK Dukla Trenčín, na Slovensko vyrazil ve středu 18. listopadu. "Jde nám především o jeho herní vytížení," vysvětluje sportovní ředitel Bruslařů Václav Nedorost a naznačuje tak, že osmadvacetiletý Kanaďan se momentálně do sestavy BK Mladá Boleslav nevejde.

15.11.2020

Proti Spartě doma

V rozpisu zápasů došlo ke změně pořadatelství. V den výročí sametové revoluce 17. listopadu tak Mladá Boleslav sehraje utkání proti Spartě na domácím ledě, nikoliv v Praze, jak bylo původně plánováno. Hraje se od 16 hodin.

05.11.2020

Klikorka na kempu U20

Po uvolnění vládních opatřeních pro sportovce dostali hokejisté „dvacítky“ zelenou a zahájili přípravu na MS U20, které na přelomu prosince a ledna bude hostit kanadský Edmonton. Mezi výběrem figuruje i osmnáctiletý obránce Bruslařů Karel Klikorka. První ze série kempů probíhá od 4. do 8. listopadu 2020 v Litoměřicích.

02.11.2020

Odstávka výroby dresů

Od pondělí 2. listopadu 2020 je pozastavena výroba replik hráčských dresů a minidresů a to až do 14. listopadu 2020. Důvodem této odstávky je 14tidenní karanténa výrobny dresů. Veškeré objednávky došlé v tomto období budou realizovány až po zahájení provozu výrobny. Děkujeme za pochopení.

×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
BK Mladá Boleslav