BK MLADA BOLESLAV
30. 11. 2017 | Jitka Čechová

Rozhodla naše oslabení, litoval dvougólový Tomáš Knotek

H r . K r á l o v é – Na ledě svého bývalého týmu se sice Tomáš Knotek vyšvihl dvěma góly, jak sám říká, radost z toho měl ale pramalou. Hokejisté Mladé Boleslavi prohráli s hradeckým Mountfieldem 2:4 a byť několikrát sahali po slibnějším výsledku, nakonec se museli spokojit s málem.

Tomáši, naději na lepší výsledek jste drželi dlouho – i díky vašim dvěma brankám. Vypadá to, že se vám na bývalém domácím kluzišti dařilo.

Mně osobně asi jo, když to vezmeme individuálně. Jsem po nějakých zraněních a konečně se cítím dobře. Ale nevedlo to ke třem bodům, takže ta spokojenost je minimální.

Byla vaše motivace o něco větší než obvykle?

Nebudu lhát, určitě byla. Když hrajete proti bývalým spoluhráčům, vždycky chcete dát gól ještě o něco víc.

Co rozhodlo o té prohře? Protože za stavu 3:2 se zdálo, že byste Hradec mohli dostat na lopatky. Jenže ve třetí třetině jste nedokázali navázat na to, co jste hráli na konci té druhé…

Myslím, že rozhodly přesilovky, respektive naše oslabení, která jsme špatně ubránili. Dva góly dali v početní převaze, další z tlaku, který těsně po vypršení přesilovky ještě měli… Je to škoda. Myslím, že na nějaký bodový zisk jsme měli, ale bohužel to nedopadlo.

U obou přesilovkových gólů Hradce byl Jaroslav Bednář. Speciálně vy asi víte, jak těžké je tyhle momenty bránit…

Je to tak, vím to, ale bohužel jsem to nedokázal zužitkovat. Nikdo z nás. Připravovali jsme se na přesilovky Hradce, ale stejně nás dvakrát dostali.

Jak se vám hraje pod novým trenérem?

Hraje se mi dobře. Hrajeme hodně, je nás momentálně málo. Lepíme to, jak se dá. Trenér Kýhos je tu nějaký pátý zápas, zvedli jsme se herně, tak ještě to ukázat výsledkově.

Tabulka kolem vás a pod vámi je hodně vyrovnaná, první šestka naopak začíná trochu utíkat. Co říct na tohle téma?

Že máte pravdu, je to obecně strašně vyrovnané. Potřebovali bychom udělat nějakou vítěznou šňůru a trochu se do toho dostat, ale bohužel se nám to úplně nedaří. Nejbližší úkol jsou tři body v Jihlavě, tam to prostě musíme zvládnout.

Děkujeme za rozhovor.

Související články

Aktuality

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.

10.03.2020

Výdej FANSHOPU

Výdej FANSHOPU na vedení klubu je dnes 10. března z technických důvodů pouze do 13:30. Děkujeme za pochopení.

10.03.2020

Vstupenky na ČF

Plánovaný start prodeje vstupenek na čtvrtfinále, který měl začít dnes v 9 hodin ráno, je prozatím pozastaven. Čeká se na výsledek jednání Bezpečnostní rady státu, která jedná o dalších opatřeních v souvislosti se šířením koronaviru. Jakmile budeme mít všechny dostupné informace, budeme vás informovat. Děkujeme za pochopení.

09.03.2020

Výherce soutěže

Soutěž s OC Olympií o dvě VIP vstupenky na sezení na zápas Bruslařů v play-off vyhrál pan Petr Čálek z Nymburka. Výherce bude kontaktován prostřednictvím kontaktů, které uvedl. Všem soutěžícím děkujeme za účast.

01.03.2020

B tým proti Kralupům

Mladoboleslavský B tým zná již svého soupeře pro čtvrtfinále play-off. Z předkola postoupily Kralupy nad Vltavou. Série hraná na dva vítězné duely začne ve středu 4. března od 18 hodin na mladoboleslavském ledě, v sobotu se bude hrát od 18:15 v Kralupech. Případný rozhodující třetí zápas se uskuteční v neděli 8. března od 17:00 na ledě boleslavské ŠKOENERGO Arény. Diváci jsou srdečně zváni, vstupné se neplatí.