BK MLADA BOLESLAV
1. 9. 2009 | Michal Miškovský

Richard Bauer opouští Mladou Boleslav

M l. B o l. – Zkušený obránce Richard Bauer (na snímku) v nadcházející sezoně nebude oblékat dres BK Mladá Boleslav. S klubem k 1. září 2009 rozvázal smlouvu a jeho dalším působištěm bude slovenská Banská Bystrica. Informoval o tom sportovní manažer Bruslařského klubu Luděk Bukač.

Třiatřicetiletý bek působil v Mladé Boleslavi od sezony 2006/2007. O ročník později se radoval z postupu klubu do extraligy a loni si nejvyšší českou soutěž po dvouleté odmlce také zahrál. V základní části nastoupil k 36 utkáním, během nichž posbíral čtyři asistence, v play-out a následné baráži odehrál dohromady 15 zápasů s bilancí 1+2.

Další články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.