BK MLADA BOLESLAV
2. 7. 2008 | Jitka Čechová

Richard Bauer: Na led se už těším. Nejsem žádný atlet, ale hokejista!

M l. B o l. – Uteklo to jako voda a mladoboleslavští hokejisté si v kalendáři pomalu ale jistě odškrtávají dny, které jim zbývají do zasloužené téměř dvoutýdenní dovolené. Než se na ni ale tento pátek odeberou, pozvali jsme na pár slov třicetiletého obránce Středočechů Richarda Bauera (na snímku), který se na své volno pochopitelně těší, stejně tak se ale už vidí i na ledě. „Opravdu se na tu zmrzlou vodu těším,“ směje se.

Richarde, za Mladou Boleslav jste odehrál už dvě sezony, dá se tedy říci, že už tak nějak patříte ke zdejším stálicím. Můžete proto porovnat letošní suchou přípravu s těmi předchozími?

“Letošní příprava byla, dá se říct, podobná jako všechny ty předchozí. Bohužel se toho moc nového vymyslet nedá, takže to bylo hlavně o běhání, ježdění na kolech, posilování…“

K nějakým velkým zásahům do složení týmu zatím nedošlo, přesto ale už pár hráčů odešlo a jiní zase přišli. Jaká parta tu teď podle Vás je?

“Parta je tu podle mě výborná. Nechce se mi nějak pouštět do srovnávání s těmi minulými, to teprve ukáže čas, ale zatím je to parádní. Noví kluci zapadli, není na co si stěžovat.“

Ze suché části letní přípravy Vám zbývá už jen necelý týden, jak jste se svými výkony a vůbec sám se sebou spokojený?

(smích) “Sám se sebou spokojený jsem, protože jsem to přežil! (vážněji) Zdraví mi slouží, obešlo se to bez komplikací, takže opravdu spokojený jsem.“

Richard Král se o Vaší dvoutýdenní dovolené vyjádřil jen jako o prodlouženém víkendu. Jaký na to máte názor Vy?

“No veskrze podobný. (smích) Na dovolenou se hrozně těším, ale faktem je, že je opravdu krátká.“

Jak se ty dva týdny chystáte využít?

“Mám rodinu, takže budu převážně s ní… Nějak moc se toho stihnout nedá, těším se například na obědy u babičky. (smích) Co se týče sportu, tak nejspíš zajdu na golf.“

Po dovolené Vás už na zimním stadionu bude konečně čekat led. Těšíte se?

“Určitě! Jsme hokejisti a ne nějací atleti, takže na led se už opravdu těším!“

Děkujeme za rozhovor!

Další články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.