BK MLADA BOLESLAV
2. 7. 2008 | Jitka Čechová

Richard Bauer: Na led se už těším. Nejsem žádný atlet, ale hokejista!

M l. B o l. – Uteklo to jako voda a mladoboleslavští hokejisté si v kalendáři pomalu ale jistě odškrtávají dny, které jim zbývají do zasloužené téměř dvoutýdenní dovolené. Než se na ni ale tento pátek odeberou, pozvali jsme na pár slov třicetiletého obránce Středočechů Richarda Bauera (na snímku), který se na své volno pochopitelně těší, stejně tak se ale už vidí i na ledě. „Opravdu se na tu zmrzlou vodu těším,“ směje se.

Richarde, za Mladou Boleslav jste odehrál už dvě sezony, dá se tedy říci, že už tak nějak patříte ke zdejším stálicím. Můžete proto porovnat letošní suchou přípravu s těmi předchozími?

“Letošní příprava byla, dá se říct, podobná jako všechny ty předchozí. Bohužel se toho moc nového vymyslet nedá, takže to bylo hlavně o běhání, ježdění na kolech, posilování…“

K nějakým velkým zásahům do složení týmu zatím nedošlo, přesto ale už pár hráčů odešlo a jiní zase přišli. Jaká parta tu teď podle Vás je?

“Parta je tu podle mě výborná. Nechce se mi nějak pouštět do srovnávání s těmi minulými, to teprve ukáže čas, ale zatím je to parádní. Noví kluci zapadli, není na co si stěžovat.“

Ze suché části letní přípravy Vám zbývá už jen necelý týden, jak jste se svými výkony a vůbec sám se sebou spokojený?

(smích) “Sám se sebou spokojený jsem, protože jsem to přežil! (vážněji) Zdraví mi slouží, obešlo se to bez komplikací, takže opravdu spokojený jsem.“

Richard Král se o Vaší dvoutýdenní dovolené vyjádřil jen jako o prodlouženém víkendu. Jaký na to máte názor Vy?

“No veskrze podobný. (smích) Na dovolenou se hrozně těším, ale faktem je, že je opravdu krátká.“

Jak se ty dva týdny chystáte využít?

“Mám rodinu, takže budu převážně s ní… Nějak moc se toho stihnout nedá, těším se například na obědy u babičky. (smích) Co se týče sportu, tak nejspíš zajdu na golf.“

Po dovolené Vás už na zimním stadionu bude konečně čekat led. Těšíte se?

“Určitě! Jsme hokejisti a ne nějací atleti, takže na led se už opravdu těším!“

Děkujeme za rozhovor!

Další články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.