BK MLADA BOLESLAV
8. 3. 2019 | Vojtěch Drbohlav

Půjdeme zápas od zápasu, chceme to co nejdřív ukončit, říká Jakub Klepiš

M l. B o l. – Boleslavští hokejisté v závěru základní části překvapili. Pokud by Třinec v Mladé Boleslavi zvítězil, mohl mít Prezidentský pohár. Jenže Bruslaři se už po 37 sekundách dostali do vedení, a duel dohráli dokonce s čistým kontem pro Gašpera Krošelja. Utkání hodnotil asistent kapitána Jakub Klepiš, na němž byla znát spokojenost, přesto podle něj výkon Bruslařů v celém zápase optimální nebyl.

Boleslavským hokejistům se podařilo třineckého soupeře pořádně zaskočit. Středočeši šli totiž velice brzy do vedení, konkrétně už po 37 sekundách, když se trefil kapitán Michal Vondrka, jemuž asistoval jeho parťák Jakub Klepiš. "Do každého zápasu, do každého prvního střídání jdeme s tím, že si chceme vytvořit nějaký tlak. To, že jsme dali gól, byl akorát bonus. Samozřejmě, že soupeře asi malinko zaskočili," připustil asistent mladoboleslavského kapitána.

Bruslaři se také bezprostředně po utkání dozvěděli svého soupeře pro předkolo play off. Tím bude nepříliš oblíbený Zlín, který dokázali Bruslaři letos porazit pouze jednou. A co o novém soupeři Jakub Klepiš míní? "Jsou to berani. Půjdeme do nich taky, hlavama, nehlavama (smích). Určitě se na ně budeme připravovat. Není tady čas úplně odpočívat. Samozřejmě, nějaký trénink musíme udělat, připravit se na to takticky a jít do toho naplno. Chceme to ukončit v co nejkratší době, takže půjdeme zápas od zápasu," těší se na první vyřazovací sérii zkušený útočník.

Kompletní videorozhovor můžete zhlédnout prostřednictvím našeho YouTube kanálu:

Související články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.