BK MLADA BOLESLAV
31. 8. 2011 | Daniel Langer

První zářijový den bude patřit hokeji, Bruslaře přijede prověřit Litvínov

M l. B o l. - Již podruhé se boleslavští hokejisté v rámci přípravných utkání střetnou s týmem ze severu Čech. HC VERVA Litvínov se, co se množství zápasu týče, poměrně činí a překvapivě se jim po odchodu opor Jánského, Černého a nebo třeba Hübla vzhledem k náročnosti soupeřů daří. Právě pro posledního jmenovaného může jít o pikantní zápas, jelikož vyměnil litvínovský dres právě za ten boleslavský. Utkání bude zahájeno ve čtvrtek 1. září od 17:30.

Litvínovská VERVA odehrála v letošní přípravě dvanáct utkání s vyrovnanou bilancí šest vítězství a šest proher. Nejcennějším skalpem bylo podle všeho vítězství nad švýcarským Luganem na mezinárodním turnaji v Le Sentier.

Nejproduktivnějšími hráči Severočechů asi nikoho nepřekvapí. Viktor Hübl nasbíral v jedenácti utkáních 14 kanadských bodů (6+8), František Lukeš si připsal při stejném počtu odehraných zápasů jen o bod méně (4+9). Další dvě pozice v žebříčku produktivity zaujaly nové posily Frolík (5+5) a Hujsa (3+7).

První střetnutí čtvrtečních soupeřů se odehrálo na Zimním stadionu Ivana Hlinky a lépe ji zvládli domácí, přestože osm minut před koncem utkání ještě prohrávali o jednu branku. Tu vsítil Roman Tomas až v závěru posledního dějství, Litvínov se ale stačil vzchopit.

Radimem Skuhrovcem vyrovnal a následně po dohodě obou celků se rozhodovalo v nájezdech. V nich už dominovali domácí a dokonali obrat ve svůj prospěch. Vítěznou branku si připsal Pavel Smolka.

Sestava BK Mladá Boleslav v posledním utkání: Valent - Beňovič, Rýgl, Dudáš, Baldwin, Jindra, Žabka, Chaloupka - Tomas, Bahenský, Tománek, Lenc, Plodek, Vrbata, Loskot, Koudela, Jiránek, L. Pabiška

Sestava HC VERVA Litvínov v posledním utkání: Volke – Kroupa, Kubát - Gula, Skuhrovec - Pojkar, Stříteský - Černošek, Kousalík - Kubinčák, Hübl, Lukeš - Majdan, Hanzl, Gerhát - Frolík, Hujsa, Jenáček - Bojer, Heinisch, Maxa

Související články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.