BK MLADA BOLESLAV
4. 8. 2020 | Vojtěch Drbohlav

První zápas za Boleslav? Byl těžký, přiznává nováček Petr Šidlík

M l. B o l. – Utkání, které nabídlo atraktivní podívanou plnou gólů. O výsledek v něm až tak nešlo, jednalo se totiž o první přípravný zápas na novou sezónu. Trenéři v něm vyzkoušeli některé hráče z Ústí nad Labem například včetně legendárního Michala Trávníčka. Jedním z hokejistů, který odehrál první zápas za Mladou Boleslav, byl obránce Petr Šidlík, který do středočeského klubu přišel letos na jaře. Jaké měl z prvního utkání pocity? A jak popsal svůj gól ze třetí třetiny? O tom více v našem rozhovoru.

Jaký byl pro Petra Šidlíka první zápas v dresu Mladé Boleslavi? "Těžký. Já ten první zápas moc nemám rád. Hrozně dlouho si zvykám, ale výsledek neberu. Měli jsme tady nějaké kluky z Ústí, nehráli jsme ve složení, v jakém trénujeme. Ale nějak jsem se snažil hlavně popasovat sám se sebou. Doufám, že to bude lepší a lepší," řekl na úvod rozhovoru Petr Šidlík.

Šestadvacetiletý obránce, který přišel do města automobilů letos na jaře se také gólově prosadil, a to ve 43. minutě, kdy Bruslaři dobře stínili brankáři Karlových Varů, čehož právě Šidlík využil a z mezikruží se trefil. "Soustředil jsem se hlavně sám na sebe, abych byl stoprocentní, protože to je moje hlavní práce na ledě. Ten gól byla super vyhraná buly, nějak se to otevřelo a myslím, že si to tam gólman dokonce hodil sám, že to zas nebyla nějaká úplně umístěná střela. Takové štěstí. Ale na tohle já nějak nekoukám. Já potřebu, abych se dostal do nějaké, když to nazvu formu, do formy a abych se nějak cítil na ledě a byl spokojený sám se sebou. Dneska jsem určitě nebyl. Je na čem pracovat," dodal skromně.

Celý rozhovor s obráncem Petrem Šidlíkem si můžete poslechnout na našem YouToube kanále:

Související články

Aktuality

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.

25.09.2020

Junioři nehrají

Oba víkendové zápasy juniorů (proti Třinci a Havířovu) byly odloženy. Náhradní termíny prozatím nebyly stanoveny.

24.09.2020

Se Spartou na ČT

Zápas v neděli 27. září mezi BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha bude od 17:20 vysílat ČT Sport.

23.09.2020

Zápas B týmu odložen

Utkání mladoboleslavského B týmu proti Vlašimi, které se mělo hrát ve ŠKOENERGO aréně v sobotu 26. září od 17:30 hodin, bylo odloženo na neurčito.

23.09.2020

Zápas dorostu odložen

Utkání dorostu mezi Mladou Boleslaví a Libercem, které se mělo uskutečnit ve ŠKOENERGO aréně ve čtvrtek 24. září od 18 hodin, bylo odloženo. Náhradní termín zatím nebyl stanoven

21.09.2020

Bruslaři hosty debaty

Radim Vrbata a Václav Nedorost přijali pozvání sportovního redaktora Pavla Petra a usednou jako hosté do pořadu Za zrcadlem. V úterý 22. září od 18 hodin v Zrcadlovém sále zámku Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, ve které budou i suvenýry BK Mladá Boleslav. Roušky je nutné mít s sebou.

×
Dnes v 17:00 | Jun.
HC ŠKODA PLZEŇ
BK Mladá Boleslav