BK MLADA BOLESLAV
9. 12. 2018 | Zdena Bobková

Proti Třinci nás srazila naše nemohoucnost, mrzí Pavla Musila

M l. B o l. – Bruslaři nedělní utkání proti třineckým Ocelářům odehráli ve speciálních dresech lososové barvy, aby následně tyto dresy, které půjdou do dražby, pomohly dobré věci. Výtěžek z této dražby bude věnován oddělení Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi, které se stará o předčasně narozené děti. Patronem celé akce byl mladoboleslavský útočník Pavel Musil (na snímku). Jak viděl nedělní zápas on a co Bruslaře čeká během reprezentační přestávky?

Bruslaři se rozjetého Třince, který v Boleslavi hájil první příčku extraligové tabulky, držely celý zápas zuby nehty. Oceláři v první třetině poslal do vedení Christov, jenže ve druhé dvacetiminutovce hosté vyrobili hrubku, kterou tvrdě potrestal Michal Vondrka, který ujel sám na Hrubce a nekompromisně zakončil pod víko. Vedení hostům vrátil Dravecký. Psala se 58. minuta a Bruslaři zariskovali a odvolali Kantora, jenže tento risk jim nevyšel, Svačina poslal puk doprázdné brány a v přesilové hře v 60. minutě určil finální skóre 4:1 pro Třinec Polanský. "Zklamání je to velké, na jeden gól nemůžeme vyhrát," litoval po zápase Pavel Musil.

Bruslaři v zápase šance měli, během zápasu dokonce mírnou střeleckou převahu, ačkoli střelecký účet se srovnal až v závěru utkání. Přesto nedokázali potrestat i drobná zaváhání slezského celku. "Nenavzal bych to smůlou, ale spíše naší nemohoucností. Musíme na tom dál pracovat a pak nám i takové góly budou padat," věří v lepší zítřky mladoboleslavská sedmaosmdesátka.

Jak už bylo napsáno v anotaci, bylo utkání s třineckými Oceláři rovněž utkáním prodobrou věc. "Jsem moc rád, že lidé přišli, chtěl bych jim poděkovat. Jsem moc rád za to, kolik se podařilo vybrat," děkoval fanouškům mladoboleslavský forvard. Připomínáme, že dresy, ve kterých Bruslaři odehráli nedělní utkání, jdou do aukce už v pondělí 10. 12. 2018.

Co budou Bruslaři dělat během reprezentační přestávky? To a ještě více, co nám Pavel Musil prozradil, se dozvíte v následujícím videu:

Související články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.