BK MLADA BOLESLAV
9. 12. 2018 | Zdena Bobková

Proti Třinci nás srazila naše nemohoucnost, mrzí Pavla Musila

M l. B o l. – Bruslaři nedělní utkání proti třineckým Ocelářům odehráli ve speciálních dresech lososové barvy, aby následně tyto dresy, které půjdou do dražby, pomohly dobré věci. Výtěžek z této dražby bude věnován oddělení Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi, které se stará o předčasně narozené děti. Patronem celé akce byl mladoboleslavský útočník Pavel Musil (na snímku). Jak viděl nedělní zápas on a co Bruslaře čeká během reprezentační přestávky?

Bruslaři se rozjetého Třince, který v Boleslavi hájil první příčku extraligové tabulky, držely celý zápas zuby nehty. Oceláři v první třetině poslal do vedení Christov, jenže ve druhé dvacetiminutovce hosté vyrobili hrubku, kterou tvrdě potrestal Michal Vondrka, který ujel sám na Hrubce a nekompromisně zakončil pod víko. Vedení hostům vrátil Dravecký. Psala se 58. minuta a Bruslaři zariskovali a odvolali Kantora, jenže tento risk jim nevyšel, Svačina poslal puk doprázdné brány a v přesilové hře v 60. minutě určil finální skóre 4:1 pro Třinec Polanský. "Zklamání je to velké, na jeden gól nemůžeme vyhrát," litoval po zápase Pavel Musil.

Bruslaři v zápase šance měli, během zápasu dokonce mírnou střeleckou převahu, ačkoli střelecký účet se srovnal až v závěru utkání. Přesto nedokázali potrestat i drobná zaváhání slezského celku. "Nenavzal bych to smůlou, ale spíše naší nemohoucností. Musíme na tom dál pracovat a pak nám i takové góly budou padat," věří v lepší zítřky mladoboleslavská sedmaosmdesátka.

Jak už bylo napsáno v anotaci, bylo utkání s třineckými Oceláři rovněž utkáním prodobrou věc. "Jsem moc rád, že lidé přišli, chtěl bych jim poděkovat. Jsem moc rád za to, kolik se podařilo vybrat," děkoval fanouškům mladoboleslavský forvard. Připomínáme, že dresy, ve kterých Bruslaři odehráli nedělní utkání, jdou do aukce už v pondělí 10. 12. 2018.

Co budou Bruslaři dělat během reprezentační přestávky? To a ještě více, co nám Pavel Musil prozradil, se dozvíte v následujícím videu:

Související články

Aktuality

12.10.2020

Otevírací doby prodejny

Otevírací doba kamenné prodejny STŘÍDA SPORT SHOP Mladá Boleslav, kde najdete také FANSHOP BK Mladá Boleslav, je s platností od 13. října otevřena ve všední dny od 12:00 do 17:00. O víkendu je zavřeno. Tato otevírací doba platí do odvolání.

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.