BK MLADA BOLESLAV
9. 12. 2018 | Zdena Bobková

Proti Třinci nás srazila naše nemohoucnost, mrzí Pavla Musila

M l. B o l. – Bruslaři nedělní utkání proti třineckým Ocelářům odehráli ve speciálních dresech lososové barvy, aby následně tyto dresy, které půjdou do dražby, pomohly dobré věci. Výtěžek z této dražby bude věnován oddělení Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi, které se stará o předčasně narozené děti. Patronem celé akce byl mladoboleslavský útočník Pavel Musil (na snímku). Jak viděl nedělní zápas on a co Bruslaře čeká během reprezentační přestávky?

Bruslaři se rozjetého Třince, který v Boleslavi hájil první příčku extraligové tabulky, držely celý zápas zuby nehty. Oceláři v první třetině poslal do vedení Christov, jenže ve druhé dvacetiminutovce hosté vyrobili hrubku, kterou tvrdě potrestal Michal Vondrka, který ujel sám na Hrubce a nekompromisně zakončil pod víko. Vedení hostům vrátil Dravecký. Psala se 58. minuta a Bruslaři zariskovali a odvolali Kantora, jenže tento risk jim nevyšel, Svačina poslal puk doprázdné brány a v přesilové hře v 60. minutě určil finální skóre 4:1 pro Třinec Polanský. "Zklamání je to velké, na jeden gól nemůžeme vyhrát," litoval po zápase Pavel Musil.

Bruslaři v zápase šance měli, během zápasu dokonce mírnou střeleckou převahu, ačkoli střelecký účet se srovnal až v závěru utkání. Přesto nedokázali potrestat i drobná zaváhání slezského celku. "Nenavzal bych to smůlou, ale spíše naší nemohoucností. Musíme na tom dál pracovat a pak nám i takové góly budou padat," věří v lepší zítřky mladoboleslavská sedmaosmdesátka.

Jak už bylo napsáno v anotaci, bylo utkání s třineckými Oceláři rovněž utkáním prodobrou věc. "Jsem moc rád, že lidé přišli, chtěl bych jim poděkovat. Jsem moc rád za to, kolik se podařilo vybrat," děkoval fanouškům mladoboleslavský forvard. Připomínáme, že dresy, ve kterých Bruslaři odehráli nedělní utkání, jdou do aukce už v pondělí 10. 12. 2018.

Co budou Bruslaři dělat během reprezentační přestávky? To a ještě více, co nám Pavel Musil prozradil, se dozvíte v následujícím videu:

Související články

Aktuality

11.08.2020

Předprodej na Liberec

Vstupenky na čtvrteční zápas s Libercem budou v prodeji opět den před utkáním, tedy ve středu 12. srpna. Fyzický předprodej na pokladně pro hosty na ZS probíhá od 10 do 12 hodin a poté od 13 do 15 hodin. Online prodej startuje v 10 hodin a končí ve čtvrtek 13. srpna v pravé poledne. Zbytek vstupenek bude opět k dispozici na pokladnách hodinu před začátkem utkání.

03.08.2020

Odložený zápas

Zápas druhého kola poháru, který se měl uskutečnit tento čtvrtek 6. srpna v Litvínově, byl odložen z důvodu výskytu nemoci covid-19 v kádru Litvínova. Náhradní termín utkání byl stanoven ve středu 19. srpna, čas litvínovská strana prozatím nezveřejnila.

30.06.2020

Pabiška do Benátek

Nyní již bývalý hráč BK Mladá Boleslav Lukáš Pabiška ještě brusle na hřebík nevěší! V nadcházející sezoně bude hrát v Chance lize za Benátky nad Jizerou. Dres liberecké farmy oblékal také dlouhá léta jeho bratr Marek, který nyní v klubu působí jako masér. Oba Pabiškové se tak po dlouhé době opět setkají v jedné kabině.

24.06.2020

Permanentky ve čtvrtek

Ve čtvrtek 25. června je prodej a výdej permanentních vstupenek na vedení klubu až od 10 hodin. Děkujeme za pochopení.

09.06.2020

Klikorka na kempu U20

V Rokycanech se ve dnech 14. až 19. června uskuteční přípravný kemp české hokejové reprezentace do 20 let. Mezi vybranými obránci figuruje i osmnáctiletý Bruslař Karel Klikorka, který oblékl národní barvy už na Mistroství světa U20 v Ostravě a Třinci. Tým nejstarších mládežníků se na soustředění představí pod vedením nového kouče Karla Mlejnka.

05.06.2020

Podoba sezony 2020/2021

Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje v pátek 5. června rozhodl o definitivní podobě extraligového ročníku 2020/2021. Poslední tým v tabulce nebude sestupovat, vítěz prvoligového play-off rovnou zamíří do extraligy (pokud splní licenční podmínky). Do play-off půjde 12 týmů: 1. až 4. celek čeká rovnou čtvrtfinále, 5. až 12. mužstvo se zúčastní předkola. „Nejsem zastánce těchto modelů, ale jsem přesvědčený, že jsme udělali správné rozhodnutí a plně za ním stojíme. Jde nám pouze o ekonomickou ochranu klubů," řekl prezident Českého hokeje Tomáš Král.

×
Dnes v 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav