BK MLADA BOLESLAV
4. 8. 2009 | Aleš Procházka

Prohráli jsme zásluhou vlastních chyb, říká Vladimír Čermák

M l. B o l. - Přestože boleslavští hokejisté v úvodním utkání Tipsport cupu s Ústeckými Lvy více než polovinu hrací doby vedli a otěže zápasu drželi pevně v rukou, zásluhou množství chyb domácích ve druhé třetině přišlo ústecké vzkříšení podobě tří branek v krátkém sledu. A právě zlomové druhé třetiny si oba trenéři všímali nejvíce. "Musíme se zamyslet nad tím, že jsme v zápase inkasovali pět gólů na domácí půdě," hořekoval domácí trenér Vladimír Čermák (na snímku).

S úvodem utkání byl ale pochopitelně spokojený. "Do utkání jsme vstoupili dobře, měli jsme šance a ty jsme proměnili. Bohužel jsme nezvládli druhou třetinu, kdy jsme po individuálních chybách inkasovali a přestože jsme byli po celou dobu střelecky aktivnější a měli více ze hry, tak jsme utkání nedokázali dotáhnout do vítězného konce,“ shrnul utkání.

To jeho protějšek Petr Rosol mohl být na konci vzájemného duelu naopak spokojený. "Začátek nebyl podle našich představ, ale myslím, že ve druhé třetině už to bylo lepší, přestože v naší hře byla stále spousta chyb,“ vrátil se ústecký lodivod k průběhu utkání. Poté ještě osvětlil, proč byli Lvi v úvodu zápasu lehce zakřiknutí. "My jsme začali špatně, hráli jsme s větším respektem a z toho plynuly zbytečné fauly. V prvních minutách zápasu jsme měli snad čtyři vyloučení a s tím se nedá hrát, to byla otázka času kdy dostaneme góly.“ Přesto mohl být s výkonem mužstva i třemi body do tabulky Tipsport cupu spokojený. "Nakonec ten výkon rozhodně nebyl špatný,“ potvrdil.

Související články

Aktuality

12.10.2020

Otevírací doby prodejny

Otevírací doba kamenné prodejny STŘÍDA SPORT SHOP Mladá Boleslav, kde najdete také FANSHOP BK Mladá Boleslav, je s platností od 13. října otevřena ve všední dny od 12:00 do 17:00. O víkendu je zavřeno. Tato otevírací doba platí do odvolání.

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.