BK MLADA BOLESLAV
27. 9. 2017 | Tisková zpráva

Překvapení! Petr Holík oblékne dres BK Mladá Boleslav

M l. B o l. – Zhruba před týdnem oznámil agent Petra Holíka, že ruský Čerepovec (KHL) s pětadvacetiletým útočníkem, který hraje v plánech reprezentačního kouče Josefa Jandače důležitou roli, nadále nepočítá. Rodák a odchovanec Zlína zprvu hlásal, že by rád znovu do zahraničí, nakonec je tu ale překvapení – Holík se dává do služeb Bruslařského klubu. Podepsal dlouholetý kontrakt. Ještě dnes se můžete těšit na rozhovor s Petrem Holíkem!

„Petr Holík je herně výjimečná persona. Jeho příchod pro nás představuje aktuální podporu i velkou investici do budoucna,“ říká k příchodu sportovní manažer Luděk Bukač. „Hrajeme slušně, ale hokejistu jeho typu potřebujete vždycky. Věříme, že nám výrazně pomůže například v přesilovkách.“

Profil

Petr Holík je odchovancem Zlína, kde také strávil drtivou část své hokejové kariéry. Za A tým nastoupil poprvé v sezoně v 2010/2011 a stačil tehdy odehrát 43 zápasů včetně play-off. O dvě sezony později vybojoval se Zlínem titul vicemistra, o další ročník později si potom sáhl na mistrovský pohár. Za chlapy nakonec odehrál v týmu Ševců sedm sezon. Po sezoně 2016/2017 se rozhodl vyzkoušet něco nového a využil nabídku z KHL – za Čerepovec odehrál deset zápasů, vstřelil jednu branku a na dvě přihrál.

Velmi výrazně se Holík zapsal také do českého národního týmu, v němž se s železnou pravidelností objevuje každou sezonu.

Statistiky

Další články

Aktuality

20.02.2020

B tým proti Žabonosům

Mladoboleslavský B tým odehraje v sobotu 22. února od 17:00 poslední utkání základní části Krajské ligy mužů Středočeského kraje. Svěřenci trenéra Jiřího Zörklera na domácím ledě přivítají tým posledních Žabonos. Bruslaři již nemohou v tabulce skončit první, utkání ale rozhodne o tom, zda Boleslavští budou druzí, nebo až třetí.

18.02.2020

Dorost v Jičíně

Dorostenci BK Mladá Boleslav odehrají v pátek 21. února od 17:30 extraligové utkání proti Vítkovicím v Jičíně. V sousedním okresním městě budou chtít Bruslaři propagovat mladoboleslavský hokej. Dorazí také vybraní hráči A týmu a uskuteční se jejich autogramiáda. Všichni fanoušci jsou zváni.

12.02.2020

Přípravný zápas dorostu

Dorostenci BK Mladá Boleslav odehrají v pondělí 24. února od 17:30 na domácím ledě přípravný zápas proti americkému klubu Boston Advantage. Vstup na utkání je tradičně zdarma, příchod je možný bočním vchodem od malé haly.

05.02.2020

Sjednocení časů

Český svaz ledního hokeje v zájmu zajištění regulérnosti závěru základní části Tipsport extraligy opět stanovil jednotný začátek všech utkání 51. a 52. kola. Bruslaři tak v úterý 3. března odehrají zápas na Kladně od 17:30 a poslední utkání základní části potom v pátek 6. března doma se Zlínem od 18:00.

29.01.2020

Zohorna nominován

Českou reprezentaci čeká příští týden třetí akce sezony, trenérský štáb dnes oznámil nominaci na švédské Beijer Hockey Games ve Stockholmu. Pozvánku dostal boleslavský útočník Radim Zohorna. Dalších pět Bruslařů je potom na pozicích náhradníků - obránci Marek Hrbas a Ondřej Dlapa a útočníci David Šťastný, Ondřej Najman a Adam Zbořil.

27.01.2020

Otevírací doby prodejny

Nová otevírací doba kamenné prodejny pro zbytek sezony 2019/2020 je každý pátek od 11:00 do 16:00 a každý domácí zápas, vždy hodinu před začátkem utkání do konce 2. přestávky. Aktuální info o otevírací době vždy naleznete na www.fanshopbkboleslav.cz v sekci Kontakty.

×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VÍTKOVICE RIDERA
BK Mladá Boleslav