BK MLADA BOLESLAV
15. 3. 2019 | Klub

Předprodej vstupenek na rozhodující pátý zápas právě probíhá

M l. B o l. – Jelikož i po čtvrtém utkání série předkola mezi BK Mladá Boleslav a PSG Berani Zlín je stav série vyrovnaný, musí rozhodnout pátý duel. Ten je na programu v neděli 17. března od 17:00 hodin. Online prodej vstupenek přes prodejní portál klubu nebo prodej na terminálech Sazka Ticket startuje ještě dnes večer. Fyzický prodej na vedení klubu potom v sobotu. Přijďte Bruslaře podpořit a pomoci jim v cestě za čtvrtfinále. ŠKOENERGO Aréna je přece naše!
  • Online prodejní portál najdete tady a vstupenky na něm můžete zakoupit už nyní
  • Pobočky Sazka Ticket najdete tady a vstupenky můžete rezervovat či rovnou kupovat rovněž od tohoto okamžiku.
  • Fyzický prodej vstupenek na vedení klubu proběhne v sobotu 16. března od 10 do 16 hodin.
  • Zbylé vstupenky bude možné zakoupit na pokladnách hodinu před začátkem utkání.

Další články

Aktuality

15.05.2019

Hyka v semifinále AHL

Útočník a boleslavský odchovanec Tomáš Hyka pomohl jednou asistencí ke čtvrtému vítězství Chicaga Wolves nad Iowou Wild, a rovněž tak k postupu do semifinále play off AHL. V něm se Chicago utká se San Diegem.

07.05.2019

Odešel Adam Svoboda

Velice smutná zpráva přišla v úterý odpoledne, nejen hokejový svět opustil bývalý brankář Adam Svoboda. Bruslařský klub vyjadřuje soustrast všem pozůstalým.

07.05.2019

Bruslaři Na Karmeli

Hokejisté Mladé Boleslavi se objeví při zápasech hokejového mistrovství světa ve Vzdělávacím centru Na Karmeli. Zatímco v pátek 10. května otevřou projekci biatlonista Michal Krčmář a parahokejista Zdeněk Šafránek, o den později při zápase Česko – Norsko budou hosty sportovní ředitel Bruslařů Radim Vrbata a jeho bratr David. V dalších dnech se objeví třeba Václav Pletka, Jan Růžička nebo Oscar Flynn. Program Na Karmeli začíná vždy čtvrt hodiny před začátkem zápasu. Přestávky jsou vyhrazeny pro povídání s hosty. Tradičně se počítá také s tipovací soutěží.

06.05.2019

Zohorna doma

Boleslavský útočník Radim Zohorna u českého národního týmu bohužel skončil a na mistrovství světa se tak nepodívá. Podle vyjádření reprezentačního trenéra Říhy jsou v tom zdravotní problémy.

04.05.2019

Němeček do Finska

Obránce David Němeček skutečně opouští Mladou Boleslav. Odchází na zahraniční angažmá do Finska. Jako novou posilu ho představil klub Rauman Lukko.

02.05.2019

Nově s UPS

BK Mladá Boleslav zahájil novou spolupráci se společností UPS. UPS poskytuje dopravní služby a nově se připojila k poskytování dopravních služeb v našem FANSHOPU a fanouškům přináší možnost ušetřit. U přepravy s UPS se totiž neplatí poplatek za dobírku. Dále nabízí nejlevnější dopravu až domů a při nákupu nad 1.200,- Kč je doprava ZDARMA. Více informací o společnosti UPS naleznete zde.