BK MLADA BOLESLAV
23. 8. 2007 | Michal Miškovský

Před zahájením první ligy ještě autogramiáda!

M l a d á B o l e s l a v - BK Mladá Boleslav společně s Olympia Centrem pořádá první zářijový den pro fanoušky boleslavského klubu autogramiádu, které se zúčastní kapitán Richard Král, brankář Filip Šindelář a chybět nebude ani trenér Jan Votruba. Akce začíná v 15 hodin. Předpokládaný konec je stanoven na 17. hodinu.

Součástí Freestyle & Adrenalin show, jak byla celá akce pojmenována, bude také vystoupení na U-rampě a Streetfighter show. Doprovodný program obstarají hasiči, policie a záchranka, se svým vystoupením.

Samotná autogramiáda odstartuje zhruba v 15:15, přičemž návštěvníci budou vždy moderátorem průběžně informováni o programu. Během podpisové akce bude maskot a hosteska rozdávat propagační předměty a ti nejmenší se budou moci s maskotem také vyfotografovat.

BK Mladá Boleslav srdečně zve všechny fanoušky! Ještě jednou připomínáme, že tato akce startuje 1. září v 15 hodin.

Těšíme se na vás!

Další články

Aktuality

13.07.2021

Debata s Bruslaři

Hokejisté BK Mladá Boleslav Martin Ševc a Jan Růžička budou hosty pořadu redaktora Pavla Petra v pořadu Za zrcadlem a to ve středu 14. července od 19 hodin v restauraci na hřišti SK Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, v níž se můžete těšit i na dárečky od Bruslařského klubu.

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).