BK MLADA BOLESLAV
17. 11. 2017 | Vojtěch Drbohlav

Postupnými krůčky se odrazíme k lepším výkonům, míní Oldrich Kotvan

M l. B o l. – O významném svátečním dni přivítali hokejisté Mladé Boleslavi třetí Hradec Králové. Bruslaři šli jako první do vedení už ve třetí minutě duelu, přičemž gól zařídil právě náš respondent obránce Oldrich Kotvan (na snímku), který měl v utkání hned několik šancí. Po utkání litoval například té, kterou se mu nepodařilo zužitkovat v prodloužení.

Boleslavští hokejisté za sebou mají několik neúspěšných zápasů. O duelu se třetím Hradcem Králové se ale o nepovedeném až tolik mluvit nedá. Bruslaři podali bojovný výkon a po většinu zápasu vedli, jenže utkání ztratili v jeho závěru, a tak získali pouze bod. "Předchozí zápasy jsme podle mě nehráli úplně dobře, štěstí se od nás odklonilo. Věřím ale, že se postupnými krůčky a týmovými výkony odrazíme k lepším výkonům," říká Oldrich Kotvan.

Kotvan litoval toho, že se Bruslařům nepodařilo přidat druhý uklidňující gól. "Hradec přidal v bruslení, bylo vidět, že toho máme plný knedlík. Možná jsme se zbytečně zbavovali kotoučů. Ono to tak v hokeji ale někdy je. Potřebovali jsme dát druhý uklidňující gól, což se nám nepodařilo. Soupeř bohužel srovnal na 1:1," mrzelo Kotvana.

Kompletní videorozhovor můžete zhlédnout prostřednictvím klubového YouTube kanálu:

Vladimír Kýhos novým hlavním trenérem? Zatím ho neznáme, shodují se Ujčík s Kotvanem

V průběhu pátečního dne začaly prosakovat informace o tom, že Mladá Boleslav získala nového hlavního trenéra. Podle v pátek večer ještě nepotvrzených informací jím má být od víkendu jmenován Vladimír Kýhos. "Pana Kýhose zatím neznám, proto na něj nemohu mít žádný názor. To si budu moct udělat potom," vyjádřil se na adresu možného nového hlavního trenéra Kotvan.

Komentovat možného nástupce Patrika Augusty na pozici hlavního trenéra nechtěl na tiskové konferenci ani asistent trenéra Viktor Ujčík. "Neznáme se osobně, vím, že za sebou má řadu úspěchů. Nechci se ale vyjadřovat k něčemu, co jedna paní povídala. Měli jsme za úkol odkoučovat večerní zápas, což jsme udělali. A co se bude dít dál, už není na nás," řekl Ujčík.

Související články

Aktuality

10.09.2019

Výjezd do Liberce

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání s Libercem, které je na programu v neděli 22. září. Odjezd autobusu je ve 14:30 od městského fotbalového stadionu, sraz o 10 minut dříve. Cestovné činí 100 Kč, vstupenky si každý zařizuje individuálně a je doporučen předprodej. Výjezd je oznámen takto dopředu z důvodu včasné rezervace autobusu s odpovídajícím počtem míst, proto se neváhejte hlásit!

02.09.2019

Tiskovka online

Sledujte v úterý 3. září od 11 hodin předsezónní tiskovou konferenci BK Mladá Boleslav online.

24.08.2019

Turnaj dorostu

Podobně jako 9. třída, odehraje o předposledním srpnovém víkendu turnaj i dorost. Ten se uskuteční v Pardubicích a bude dokonce s mezinárodním obsazením. Bruslaři se střetnou s Hradcem Králové, Havířovem a Minskem.

16.08.2019

Zohorna dal gól

Letní kemp českého národního týmu vyvrcholil dvěma modelovými utkáními s domovským týmem Jihlavy. V jednom z nich se gólově prosadil také boleslavský Radim Zohorna. Všichni tři Bruslaři (dále ještě David Cienciala a Pavel Kousal) se nyní vrací zpátky do Mladé Boleslavi, kde se od příštího týdne opět zapojí do přípravy Bruslařského klubu.

12.08.2019

Kousal na kemp

Z důvodů zdravotních potíží hradeckého Radovana Pavlíka byl na letní přípravný kemp českého národního týmu v Jihlavě povolán útočník BK Mladá Boleslav Pavel Kousal. Ten tak doplnil dvojici svých boleslavských spoluhráčů, Radima Zohorny a Davida Ciencialy.

31.07.2019

Dva Bruslaři na kemp

První mezistátní duely nové sezony čekají český národní tým tradičně až počátkem listopadu na finském turnaji Karjala, trenér Miloš Říha starší a členové jeho půjdou ale půjdou do akce už v polovině srpna. Podobně jako před rokem uskuteční letní přípravný kemp, který bude zaměřen na mladé hráče s potenciálem pro národní mužstvo - do prvního výběru reprezentačního kouče se vešli hned dva Bruslaři: útočníci Radim Zohorna a David Cienciala.