BK MLADA BOLESLAV
17. 11. 2017 | Vojtěch Drbohlav

Postupnými krůčky se odrazíme k lepším výkonům, míní Oldrich Kotvan

M l. B o l. – O významném svátečním dni přivítali hokejisté Mladé Boleslavi třetí Hradec Králové. Bruslaři šli jako první do vedení už ve třetí minutě duelu, přičemž gól zařídil právě náš respondent obránce Oldrich Kotvan (na snímku), který měl v utkání hned několik šancí. Po utkání litoval například té, kterou se mu nepodařilo zužitkovat v prodloužení.

Boleslavští hokejisté za sebou mají několik neúspěšných zápasů. O duelu se třetím Hradcem Králové se ale o nepovedeném až tolik mluvit nedá. Bruslaři podali bojovný výkon a po většinu zápasu vedli, jenže utkání ztratili v jeho závěru, a tak získali pouze bod. "Předchozí zápasy jsme podle mě nehráli úplně dobře, štěstí se od nás odklonilo. Věřím ale, že se postupnými krůčky a týmovými výkony odrazíme k lepším výkonům," říká Oldrich Kotvan.

Kotvan litoval toho, že se Bruslařům nepodařilo přidat druhý uklidňující gól. "Hradec přidal v bruslení, bylo vidět, že toho máme plný knedlík. Možná jsme se zbytečně zbavovali kotoučů. Ono to tak v hokeji ale někdy je. Potřebovali jsme dát druhý uklidňující gól, což se nám nepodařilo. Soupeř bohužel srovnal na 1:1," mrzelo Kotvana.

Kompletní videorozhovor můžete zhlédnout prostřednictvím klubového YouTube kanálu:

Vladimír Kýhos novým hlavním trenérem? Zatím ho neznáme, shodují se Ujčík s Kotvanem

V průběhu pátečního dne začaly prosakovat informace o tom, že Mladá Boleslav získala nového hlavního trenéra. Podle v pátek večer ještě nepotvrzených informací jím má být od víkendu jmenován Vladimír Kýhos. "Pana Kýhose zatím neznám, proto na něj nemohu mít žádný názor. To si budu moct udělat potom," vyjádřil se na adresu možného nového hlavního trenéra Kotvan.

Komentovat možného nástupce Patrika Augusty na pozici hlavního trenéra nechtěl na tiskové konferenci ani asistent trenéra Viktor Ujčík. "Neznáme se osobně, vím, že za sebou má řadu úspěchů. Nechci se ale vyjadřovat k něčemu, co jedna paní povídala. Měli jsme za úkol odkoučovat večerní zápas, což jsme udělali. A co se bude dít dál, už není na nás," řekl Ujčík.

Související články

Aktuality

20.02.2020

B tým proti Žabonosům

Mladoboleslavský B tým odehraje v sobotu 22. února od 17:00 poslední utkání základní části Krajské ligy mužů Středočeského kraje. Svěřenci trenéra Jiřího Zörklera na domácím ledě přivítají tým posledních Žabonos. Bruslaři již nemohou v tabulce skončit první, utkání ale rozhodne o tom, zda Boleslavští budou druzí, nebo až třetí.

18.02.2020

Dorost v Jičíně

Dorostenci BK Mladá Boleslav odehrají v pátek 21. února od 17:30 extraligové utkání proti Vítkovicím v Jičíně. V sousedním okresním městě budou chtít Bruslaři propagovat mladoboleslavský hokej. Dorazí také vybraní hráči A týmu a uskuteční se jejich autogramiáda. Všichni fanoušci jsou zváni.

12.02.2020

Přípravný zápas dorostu

Dorostenci BK Mladá Boleslav odehrají v pondělí 24. února od 17:30 na domácím ledě přípravný zápas proti americkému klubu Boston Advantage. Vstup na utkání je tradičně zdarma, příchod je možný bočním vchodem od malé haly.

05.02.2020

Sjednocení časů

Český svaz ledního hokeje v zájmu zajištění regulérnosti závěru základní části Tipsport extraligy opět stanovil jednotný začátek všech utkání 51. a 52. kola. Bruslaři tak v úterý 3. března odehrají zápas na Kladně od 17:30 a poslední utkání základní části potom v pátek 6. března doma se Zlínem od 18:00.

29.01.2020

Zohorna nominován

Českou reprezentaci čeká příští týden třetí akce sezony, trenérský štáb dnes oznámil nominaci na švédské Beijer Hockey Games ve Stockholmu. Pozvánku dostal boleslavský útočník Radim Zohorna. Dalších pět Bruslařů je potom na pozicích náhradníků - obránci Marek Hrbas a Ondřej Dlapa a útočníci David Šťastný, Ondřej Najman a Adam Zbořil.

27.01.2020

Otevírací doby prodejny

Nová otevírací doba kamenné prodejny pro zbytek sezony 2019/2020 je každý pátek od 11:00 do 16:00 a každý domácí zápas, vždy hodinu před začátkem utkání do konce 2. přestávky. Aktuální info o otevírací době vždy naleznete na www.fanshopbkboleslav.cz v sekci Kontakty.

×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VÍTKOVICE RIDERA
BK Mladá Boleslav