BK MLADA BOLESLAV
21. 12. 2015 | Vojtěch Drbohlav

Poslední možnost vydražit originální hokejky Richarda Krále!

M l. B o l. – Už dnes, tedy v pondělí 21. prosince 2015, skončí aukce originálních hokejek někdejšího útočníka BK Mladá Boleslav a současného trenéra extraligových Pardubic Richarda Krále. Aukce odstartovala před reprezentační pauzou právě po duelu Mladé Boleslavi a Pardubic. Ve městě automobilů podepsal tři hrané hokejky Král osobně. Richard Král strávil v dresu BK Mladá Boleslav čtyři sezóny. Byl kapitán a zároveň velký lídr týmu, který dotáhl Bruslaře do vysněné extraligy. Aukce končí v 18:00 a její veškerý výtěžek poputuje na konto Dětského domova při Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi, proto neváhejte a zapojte se do aukce o skvělé tři hokejky, se kterými Král vybojoval extraligu pro Mladou Boleslav.

Klub se bude snažit dodat hokejky výhercům ještě do Štědrého dne, aby si je mohli případně nadělit pod vánoční stromeček.

Zájemci o unikátní hokejky mohou dražit zde.

Další články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.