BK MLADA BOLESLAV
21. 12. 2015 | Vojtěch Drbohlav

Poslední možnost vydražit originální hokejky Richarda Krále!

M l. B o l. – Už dnes, tedy v pondělí 21. prosince 2015, skončí aukce originálních hokejek někdejšího útočníka BK Mladá Boleslav a současného trenéra extraligových Pardubic Richarda Krále. Aukce odstartovala před reprezentační pauzou právě po duelu Mladé Boleslavi a Pardubic. Ve městě automobilů podepsal tři hrané hokejky Král osobně. Richard Král strávil v dresu BK Mladá Boleslav čtyři sezóny. Byl kapitán a zároveň velký lídr týmu, který dotáhl Bruslaře do vysněné extraligy. Aukce končí v 18:00 a její veškerý výtěžek poputuje na konto Dětského domova při Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi, proto neváhejte a zapojte se do aukce o skvělé tři hokejky, se kterými Král vybojoval extraligu pro Mladou Boleslav.

Klub se bude snažit dodat hokejky výhercům ještě do Štědrého dne, aby si je mohli případně nadělit pod vánoční stromeček.

Zájemci o unikátní hokejky mohou dražit zde.

Další články

Aktuality

11.08.2020

Předprodej na Liberec

Vstupenky na čtvrteční zápas s Libercem budou v prodeji opět den před utkáním, tedy ve středu 12. srpna. Fyzický předprodej na pokladně pro hosty na ZS probíhá od 10 do 12 hodin a poté od 13 do 15 hodin. Online prodej startuje v 10 hodin a končí ve čtvrtek 13. srpna v pravé poledne. Zbytek vstupenek bude opět k dispozici na pokladnách hodinu před začátkem utkání.

03.08.2020

Odložený zápas

Zápas druhého kola poháru, který se měl uskutečnit tento čtvrtek 6. srpna v Litvínově, byl odložen z důvodu výskytu nemoci covid-19 v kádru Litvínova. Náhradní termín utkání byl stanoven ve středu 19. srpna, čas litvínovská strana prozatím nezveřejnila.

30.06.2020

Pabiška do Benátek

Nyní již bývalý hráč BK Mladá Boleslav Lukáš Pabiška ještě brusle na hřebík nevěší! V nadcházející sezoně bude hrát v Chance lize za Benátky nad Jizerou. Dres liberecké farmy oblékal také dlouhá léta jeho bratr Marek, který nyní v klubu působí jako masér. Oba Pabiškové se tak po dlouhé době opět setkají v jedné kabině.

24.06.2020

Permanentky ve čtvrtek

Ve čtvrtek 25. června je prodej a výdej permanentních vstupenek na vedení klubu až od 10 hodin. Děkujeme za pochopení.

09.06.2020

Klikorka na kempu U20

V Rokycanech se ve dnech 14. až 19. června uskuteční přípravný kemp české hokejové reprezentace do 20 let. Mezi vybranými obránci figuruje i osmnáctiletý Bruslař Karel Klikorka, který oblékl národní barvy už na Mistroství světa U20 v Ostravě a Třinci. Tým nejstarších mládežníků se na soustředění představí pod vedením nového kouče Karla Mlejnka.

05.06.2020

Podoba sezony 2020/2021

Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje v pátek 5. června rozhodl o definitivní podobě extraligového ročníku 2020/2021. Poslední tým v tabulce nebude sestupovat, vítěz prvoligového play-off rovnou zamíří do extraligy (pokud splní licenční podmínky). Do play-off půjde 12 týmů: 1. až 4. celek čeká rovnou čtvrtfinále, 5. až 12. mužstvo se zúčastní předkola. „Nejsem zastánce těchto modelů, ale jsem přesvědčený, že jsme udělali správné rozhodnutí a plně za ním stojíme. Jde nám pouze o ekonomickou ochranu klubů," řekl prezident Českého hokeje Tomáš Král.