BK MLADA BOLESLAV
21. 12. 2015 | Vojtěch Drbohlav

Poslední možnost vydražit originální hokejky Richarda Krále!

M l. B o l. – Už dnes, tedy v pondělí 21. prosince 2015, skončí aukce originálních hokejek někdejšího útočníka BK Mladá Boleslav a současného trenéra extraligových Pardubic Richarda Krále. Aukce odstartovala před reprezentační pauzou právě po duelu Mladé Boleslavi a Pardubic. Ve městě automobilů podepsal tři hrané hokejky Král osobně. Richard Král strávil v dresu BK Mladá Boleslav čtyři sezóny. Byl kapitán a zároveň velký lídr týmu, který dotáhl Bruslaře do vysněné extraligy. Aukce končí v 18:00 a její veškerý výtěžek poputuje na konto Dětského domova při Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi, proto neváhejte a zapojte se do aukce o skvělé tři hokejky, se kterými Král vybojoval extraligu pro Mladou Boleslav.

Klub se bude snažit dodat hokejky výhercům ještě do Štědrého dne, aby si je mohli případně nadělit pod vánoční stromeček.

Zájemci o unikátní hokejky mohou dražit zde.

Další články

Aktuality

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

03.09.2021

Utkání 2. kola od 16:00

Na základě množících se dotazů tímto oficiálně informujeme, že utkání 2. kola s Pardubicemi dne 12. září odstartuje v původním čase, tedy v 16:00. Jedním z důvodů je i skutečnost, že hned v úterý 14. září sehrají Bruslaři další utkání TELH.

08.08.2021

Aplikace Tečka

Tímto připomínáme a upozorňujeme návštěvníky domácích zápasů BK Mladá Boleslav, že nejjednodušší vstup do ŠKOENERGO Arény si zajistíte pomocí mobilní aplikace Tečka. Všem majitelům chytrých telefonů proto doporučujeme tuto aplikaci si stáhnout a při vstupu se jí prokázat. Děkujeme za pochopení a vaši pomoc. Detailní informace a odkazy pro stažení najdete ZDE.

13.07.2021

Debata s Bruslaři

Hokejisté BK Mladá Boleslav Martin Ševc a Jan Růžička budou hosty pořadu redaktora Pavla Petra v pořadu Za zrcadlem a to ve středu 14. července od 19 hodin v restauraci na hřišti SK Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, v níž se můžete těšit i na dárečky od Bruslařského klubu.

×
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav