BK MLADA BOLESLAV
21. 11. 2010 | Redakce

Pojďme všichni do boje, vyzývá Cyril Suk

M l. B o l. – Souboj s plzeňskými Indiány není jen obyčejným zápasem. Oba celky byly potrestány v kauze údajně neplatných registračních průkazů a dnes proti sobě stojí v roli soupeřů, kdy potřebují body jako sůl. Boleslavští hokejisté o poznání více, stejně jako podporu ze strany publika. "Pojďme všichni do boje!" vyzývá ve svém prohlášení generální manažer BK Mladá Boleslav Cyril Suk.

"Pro nás všechny začíná nová část sezóny. Jak už jsem prohlásil, nehodláme se smířit s verdiktem a chceme bojovat na všech frontách. Pochopitelně v první řadě na té sportovní.

Každý získaný bod má pro nás cenu zlata. Stejně tak jako podpora každého z fanoušků. Té si nesmírně vážíme, byla v dosavadním průběhu extraligy fantastická. A věřím, že fantastická také nadále bude. Je na nás všech, abychom se v okamžiku, kdy nás rozhodnutí poslalo na samé dno tabulky, semkli a společně dokázali, že nám osud boleslavského hokeje není lhostejný. Hokejisté už to dokázali skvělými výsledky s Karlovými Vary a Libercem. My jim aktuálně musíme vytvořit takové podmínky a prostředí, aby v podobných výkonech mohli pokračovat a dokázali, že nepatří tam, kam nás toto rozhodnutí poslalo.

Pojďme proto všichni do boje! Naši hokejisté potřebují slyšet podporu z hlediště, přijďte v co největším počtu zaplnit ochozy ŠKO-ENERGO Arény! Každého z Vás budeme nyní potřebovat jako nikdy jindy. A ještě více Vaše hlasivky a dlaně. Proto naviděnou večer při extraligovém utkání BK Mladá Boleslav – HC Plzeň 1929."

Související články

Aktuality

11.05.2022

Jánošík na MS

Trojici Lunter, Lantoši, Regenda doplní dodatečně ještě obránce BK Mladá Boleslav Adam Jánošík. Slováci jej na soupisku pro Mistrovství světa ve Finsku 2022 dopsali těsně před odletem kvůli zranění Martina Gernáta. Jánošík se naštěstí rychle zvládl vyléčit z onemocnění covid-19 a může se tak k týmu na poslední chvíli vrátit.

09.05.2022

Slovenští hráči na MS

Hned trojice mladoboleslavských hráčů se dostala do slovenského výběru Craiga Ramsayho, který míří na Mistrovství světa ve Finsku. Mária Luntera doplní i dva nováčci v řadách Bruslařů – Pavol Regenda a Róbert Lantoši. Přejeme hodně štěstí!

04.05.2022

Kelemen nováčkem sezony

V rámci galavečera Hokejista sezony 2021/2022 byl hráč BK Mladá Boleslav Miloš Kelemen vyhlášen Nováčkem sezony, což je cena, kterou každoročně uděluje Česká televize. Teprve dvaadvacetiletý útočník nepochybně zaujal svými výkony v play off, kde byl se svými devíti brankami vůbec nejlepším střelcem. Miloš Kelemen si pro cenu osobně přijel ze Slovenska. Gratulujeme!

25.04.2022

Vojtěch Polák na MS U18

Útočník boleslavské juniorky Vojtěch Polák byl po zranění Dominika Petra povolán do reprezentace národního týmu na probíhající mistrovství světa do 18 let, které hostí německý Landshut. Světový šampionát potrvá do neděle 1. května, český výběr sehraje ještě minimálně dvě utkání.

18.04.2022

Deváťáci mají stříbro

Mistrovství ČR žáků 9. tříd zná své vítěze. Závěrečný turnaj nejlepších šesti týmů republiky zvládli nejlépe hráči Liberce, Boleslavští si odvážejí stříbro. Souhrnný report turnaje a rozhovor s trenérem Lukášem Zörklerem naleznete v sekci mládeže nebo v prokliku zde. Výsledky 9. třídy nejen na turnaji, ale i v celé sezoně, naleznete zde.

17.04.2022

Kousal v reprezentaci

V Ostravě, kde v pondělí 18. dubna odstartuje další přípravný kemp, který vyvrcholí dvěma zápasy na Slovensku, se k českému národnímu týmu připojí útočník Bruslařů Pavel Kousal. Ten byl naším nejproduktivnějším mužem letošní základní části (15+20) a my mu držíme palce i v našich národních barvách!