BK MLADA BOLESLAV
29. 3. 2019 | Klub

Poděkování fanouškům a informace o trenérech

M l. B o l. – BK Mladá Boleslav děkuje všem svým fanouškům, partnerům a hráčům za sezonu 2018/2019. Vzdor neveselým začátkům nakonec právě uplynulý ročník skončil účastí ve dvou kolech nadstavbové části extraligy, což je oproti minulým ročníkům určitě posun. Speciální dík patří trenérské trojici Miloslav Hořava, Radim Rulík a Pavel Patera, kteří dokázali během několika měsíců udělat s týmem neuvěřitelný pokrok a dovést jej až do čtvrtfinále.

Ačkoliv ze strany klubu byl zájem, aby trenérská trojice působila ve stejném složení i v nadcházející sezoně 2019/2020, osobní rozhodnutí Miloslava Hořavy nutí Bruslaře pozměnit plány. Trenéry A týmu proto v příští sezoně budou Radim Rulík a Pavel Patera, kteří si tento post zasloužili svým přístupem a odvedenou prací v uplynulém ročníku.

Hráči nyní absolvují osobní pohovory a hodnocení sezony. Poté je čeká několikatýdenní dovolená. Na letní přípravu se A tým BK Mladá Boleslav sejde na začátku května. V následujících týdnech se můžete těšit na rozhovory, informace o změnách a novinkách v klubu pro příští sezonu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

BK Mladá Boleslav děkuje všem svým fanouškům, partnerům a hráčům za sezonu 2018/2019. Vzdor neveselým začátkům nakonec právě uplynulý ročník skončil účastí ve dvou kolech nadstavbové části extraligy, což je oproti minulým ročníkům určitě posun. Speciální dík patří trenérské trojici Miloslav Hořava, Radim Rulík a Pavel Patera, kteří dokázali během několika měsíců udělat s týmem neuvěřitelný pokrok a dovést jej až do čtvrtfinále. Ačkoliv ze strany klubu byl zájem, aby trenérská trojice působila ve stejném složení i v nadcházející sezoně 2019/2020, osobní rozhodnutí Miloslava Hořavy nutí Bruslaře pozměnit plány. Trenéry A týmu proto v příští sezoně budou Radim Rulík a Pavel Patera, kteří si tento post zasloužili svým přístupem a odvedenou prací v uplynulém ročníku. Hráči nyní absolvují osobní pohovory a hodnocení sezony. Poté je čeká několikatýdenní dovolená. Na letní přípravu se A tým BK Mladá Boleslav sejde na začátku května. V následujících týdnech se můžete těšit na rozhovory, informace o změnách a novinkách v klubu pro příští sezonu. #bkboleslav

Příspěvek sdílený BK Mladá Boleslav (@bkmladaboleslav),

Další články

Aktuality

14.06.2019

Permice stále v prodeji

I po prvním týdnu prodeje permanentních vstupenek na extraligovou sezonu 2019/2020 je jich stále několik k dispozici i na sezení. Permanentek na stání je zatím dostatek. Nepropásněte příležitost a zakupte si permanentky online nebo fyzicky na vedení klubu zase příští týden od úterý do čtvrtka. Všechny informace najdete zde.

12.06.2019

Hyka v AHL druhý

Ze zisku poháru pro vítěze AHL se nakonec raduje Martin Nečas v dresu Charlotte Checkers. Tým boleslavského Tomáše Hyky Chicago Wolves porazili 4:1 na zápasy. V celkovém bodování play-off se Hyka umístil na 10. místě (3+12).

28.05.2019

Hyka ve finále

Kam ale zamíří dál? Boleslavský útočník Tomáš Hyka a jeho parťáci z týmu Chicaga Wolves vyhráli v šestém utkání semifinále play-off AHL doma nad San Diegem 3:1, sérii ovládli 4:2 na zápasy a dostali se do finále Calder Cupu. V něm čeká Wolves souboj s týmem Charlotte Checkers, jehož barvy hájí útočník Martin Nečas. Doplňme, že sám Hyka si v semifinále připsal jeden gól a pět asistencí. Už teď se ale začínají objevovat spekulace, kam Hyka zamíří po sezóně. Bude to ruská KHL? Více informací se dočtete v tomto článku.

15.05.2019

Hyka v semifinále AHL

Útočník a boleslavský odchovanec Tomáš Hyka pomohl jednou asistencí ke čtvrtému vítězství Chicaga Wolves nad Iowou Wild, a rovněž tak k postupu do semifinále play off AHL. V něm se Chicago utká se San Diegem.

07.05.2019

Odešel Adam Svoboda

Velice smutná zpráva přišla v úterý odpoledne, nejen hokejový svět opustil bývalý brankář Adam Svoboda. Bruslařský klub vyjadřuje soustrast všem pozůstalým.

07.05.2019

Bruslaři Na Karmeli

Hokejisté Mladé Boleslavi se objeví při zápasech hokejového mistrovství světa ve Vzdělávacím centru Na Karmeli. Zatímco v pátek 10. května otevřou projekci biatlonista Michal Krčmář a parahokejista Zdeněk Šafránek, o den později při zápase Česko – Norsko budou hosty sportovní ředitel Bruslařů Radim Vrbata a jeho bratr David. V dalších dnech se objeví třeba Václav Pletka, Jan Růžička nebo Oscar Flynn. Program Na Karmeli začíná vždy čtvrt hodiny před začátkem zápasu. Přestávky jsou vyhrazeny pro povídání s hosty. Tradičně se počítá také s tipovací soutěží.