BK MLADA BOLESLAV
29. 3. 2019 | Klub

Poděkování fanouškům a informace o trenérech

M l. B o l. – BK Mladá Boleslav děkuje všem svým fanouškům, partnerům a hráčům za sezonu 2018/2019. Vzdor neveselým začátkům nakonec právě uplynulý ročník skončil účastí ve dvou kolech nadstavbové části extraligy, což je oproti minulým ročníkům určitě posun. Speciální dík patří trenérské trojici Miloslav Hořava, Radim Rulík a Pavel Patera, kteří dokázali během několika měsíců udělat s týmem neuvěřitelný pokrok a dovést jej až do čtvrtfinále.

Ačkoliv ze strany klubu byl zájem, aby trenérská trojice působila ve stejném složení i v nadcházející sezoně 2019/2020, osobní rozhodnutí Miloslava Hořavy nutí Bruslaře pozměnit plány. Trenéry A týmu proto v příští sezoně budou Radim Rulík a Pavel Patera, kteří si tento post zasloužili svým přístupem a odvedenou prací v uplynulém ročníku.

Hráči nyní absolvují osobní pohovory a hodnocení sezony. Poté je čeká několikatýdenní dovolená. Na letní přípravu se A tým BK Mladá Boleslav sejde na začátku května. V následujících týdnech se můžete těšit na rozhovory, informace o změnách a novinkách v klubu pro příští sezonu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

BK Mladá Boleslav děkuje všem svým fanouškům, partnerům a hráčům za sezonu 2018/2019. Vzdor neveselým začátkům nakonec právě uplynulý ročník skončil účastí ve dvou kolech nadstavbové části extraligy, což je oproti minulým ročníkům určitě posun. Speciální dík patří trenérské trojici Miloslav Hořava, Radim Rulík a Pavel Patera, kteří dokázali během několika měsíců udělat s týmem neuvěřitelný pokrok a dovést jej až do čtvrtfinále. Ačkoliv ze strany klubu byl zájem, aby trenérská trojice působila ve stejném složení i v nadcházející sezoně 2019/2020, osobní rozhodnutí Miloslava Hořavy nutí Bruslaře pozměnit plány. Trenéry A týmu proto v příští sezoně budou Radim Rulík a Pavel Patera, kteří si tento post zasloužili svým přístupem a odvedenou prací v uplynulém ročníku. Hráči nyní absolvují osobní pohovory a hodnocení sezony. Poté je čeká několikatýdenní dovolená. Na letní přípravu se A tým BK Mladá Boleslav sejde na začátku května. V následujících týdnech se můžete těšit na rozhovory, informace o změnách a novinkách v klubu pro příští sezonu. #bkboleslav

Příspěvek sdílený BK Mladá Boleslav (@bkmladaboleslav),

Další články

Aktuality

18.04.2019

Zohorna proti Německu

Mladoboleslavský útočník Radim Zohorna by měl podle všeho ve čtvrtek 18. dubna nastoupit v přátelském zápase českého národního týmu s mužstvem Německa. Češi už s Němci hráli den předem, kdy zvítězili 5:4.

01.04.2019

Zohorna na kempu

Boleslavský útočník Radim Zohorna byl dodatečně nominován na přípravný kemp národního týmu před mistrovstvím světa na Slovensku. Ten probíhá od pondělí 1. dubna v pražském Edenu. Uvidíme, zda si Zohorna střihne také některé z přípravných utkání. To první je na programu 10. dubna ve Znojmě a Češi v něm budou vzdorovat Rakušanům.

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.