BK MLADA BOLESLAV
4. 10. 2019 | Vojtěch Drbohlav

Pavol Skalický: První místo v tabulce? Dobrý pocit, teď to ale nic neznamená

M l. B o l. – Po bezgólové první třetině se boleslavští hokejisté rozstříleli a ve druhé třetině nasázeli Litvínovu pět gólů, čímž prakticky rozhodli o tom, že ve městě automobilů zůstanou tři body. Na vítězství a gólech se podílel také útočník Pavol Skalický (1+1), který zněl sice po zápase skromně, i tak na něm ale byl znát dojem z dobře odvedeného utkání.

Bruslaři se výhrou nad Litvínovem a lepším skóre oproti soupeřům vyhoupli na první místo extraligové tabulky. Aktuálně mají Boleslavští 16 bodů, v této extraligové sezóně prohráli zatím jen jednou. "Určitě je to dobrý pocit. V momentální části sezóny to ale neznamená nic. Měli jsme dobrý start, ano, ale sezóna je dlouhá a musíme stále pracovat na tom, abychom odstraňovali malé chybičky a vypilovali naši hru do detailů. Chyby se stanou, nedá se hrát na sto procent, vždycky se nějaká chyba stane. To je hokej. Ale jak říkám, sezóna je dlouhá a je pěkné, že teď jsme asi první - nevím, neviděl jsem ani tabulku. Ale bude to ještě dlouhé. Nesmíme se uspokojit a stále hrát náš hokej," říká Pavol Skalický.

První místo v tabulce po sedmi kolech nepřeceňuje ani trenér Pavel Patera. "Máme odehraných jen sedm zápasů. Určitě nás těší, že se pohybujeme vysoko, ale zatím to nic neznamená. Nevím co k tomu po sedmi kolech říct," řekl trenér na tiskové konferenci po utkání.

Třiadvacetiletý útočník zmínil také ztrátu čistého konta. Dlouho to totiž vypadalo, že by Jan Růžička v utkání nemusel inkasovat, v 54. minutě ale přišla studená sprcha a Litvínov snížil na 5:1 z pohledu domácích. "Vedli jsme a potom jsme začali hrát lehkovážně. To se nevyplatí. Jasně, stane se něco, ale měli bychom to co nejvíce eliminovat," dodal sebekriticky urostlý útočník.

Skalický už v první třetině neproměnil několik gólových šancí. To, co se ale nepovedlo v úvodu utkání, napravil v prostřední třetině, kdy se prosadil ve 35. minutě gólově a ve 37. minutě byl ještě jedním z asistentů, kteří přihráli na gól Marka Hrbase. "Tlačili jsme se do toho předbrankového prostoru, protože jsme si říkali po první třetině, co musíme změnit. Potom jsme se tam tlačili a napadalo nám to tam," dodal Pavol Skalický.

Kompletní videorozhovor můžete zhlédnout prostřednictvím našeho YouTube kanálu:


Související články

Aktuality

03.06.2020

Hrdinka do Prostějova

Dvaadvacetiletý obránce František Hrdinka bude v nadcházející sezoně působit v Prostějově. U Jestřábů nebude žádným nováčkem, odehrál za ně už 25 zápasů v uplynulém ročníku, než jej Bruslaři z hostování stáhli.

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.