BK MLADA BOLESLAV
5. 9. 2019 | Vojtěch Tůma

Pavel Musil: Příprava byla vyvážená, ale ukáže až sezona


M l. B o l. - Generálku na blížící se ročník Tipsport extraligy zvládli mladoboleslavští hokejisté na výbornou. Podali kvalitní výkon, celý zápas se mohli opřít o výborného Gašpera Krošelje, Spartu porazili 3:0, a přípravu tak zakončili s bilancí pěti výher a jediné porážky. Velmi aktivně se projevovala třetí útočná formace Bruslařů, v jejímž středu nastoupil Pavel Musil. „Oproti minulému týdnu jsme se zlepšili v obranné hře, celkově mělo utkání dobré tempo. Teď ale začíná úplně něco jiného," uvědomuje si útočník se sedmaosmdesátkou na zádech.

Jeho lajna se postarala o druhý gól zápasu, parádní sólo zakončené bekhendovým blafákem předvedl Radim Zohorna, Pavel Musil ale rovněž ocenil přínos Jana Stránského.Takového hráče potřebujeme. Je výborný do obrany, pomůže i při oslabení. Na ledě vedle něj nemáme takový strach, protože víme, že kdyby se něco semlelo, tak to vyřeší," prohlásil s úsměvem sedmadvacetiletý rodák z Čáslavi.

A co Bruslaře čeká v nadcházejících dnech před prvním ostrým startem proti Pardubicím? Zítra máme trénink, pak si odpočineme a příští týden už se v hlavách nastavíme na pátek. Uděláme všechno pro to, abychom začali úspěšně," řekl šikovný centr, který si do nové sezony přeje především bojovnost celého týmu a pevné zdraví všech v kabině.

Související články

Aktuality

27.01.2020

Otevírací doby prodejny

Nová otevírací doba kamenné prodejny pro zbytek sezony 2019/2020 je každý pátek od 11:00 do 16:00 a každý domácí zápas, vždy hodinu před začátkem utkání do konce 2. přestávky. Aktuální info o otevírací době vždy naleznete na www.fanshopbkboleslav.cz v sekci Kontakty.

21.01.2020

S Libercem v TV

Utkání 43. kola mezi BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec bude v neděli 2. února vysílat Česká televize. Dochází proto k posunu času z 16:00 na 16:30.

15.01.2020

Obchod s FANSHOPEM

STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav bude v týdnu od 13. do 19. ledna uzavřen, výjimku činí pouze domácí utkání v neděli 19. ledna s Kladnem, kdy bude otevřen v tradičních hodinách při zápase. V následujícím týdnu od 20. do 26. ledna bude fungovat v omezeném provozu, o otevírací době vás budeme informovat. Zboží z klubového FANSHOPU můžete nejjednodušeji zakupovat prostřednictvím našeho e-shopu. Omlouváme se za případně vzniklé potíže.

13.01.2020

Mladí Bruslaři na ODM

Již tento týden, v neděli 19.ledna, startuje další ročník Zimní olympiády dětí a mládeže, ve kterém se představí všechny kraje České republiky. O cenné kovy se na hrách za Středočeský kraj popere i 12 mladých Bruslařů! Jedná se o hokejisty ročníku 2005 a mladší. Nominováni byli a na olympiádu se vydají David Hora, Jakub Vítek, Jan Halman, Vojtěch Hradec, David Hart, Dominik Hasman, Jiří Sypecký, Vojtěch Vochvest, Adam Vlasák, Adam Martin Hlinský, Jáchym Průšek a Patrik Král. Za zmínku stojí, že tito hráči skončili na 3. místě v MČR 2019, někteří jsou vítězové 46. ročníku Memoriálu Gustava Lachmana.

Výběr Středočeského kraje povede jako již tradičně mladoboleslavský trenér Jiří Zörkler. Držíme palce a přejeme mnoho úspěchů.

07.01.2020

Pabiška za Benátky

Lukáš Pabiška si v rámci střídavých startů za Benátky nad Jizerou připsal první asistenci. Stalo se tak v utkání s Třebíčí, které bylo jeho druhým v benáteckém dresu.

23.12.2019

Klikorka na MS

Česká reprezentace do 20 let má za sebou přípravný kemp ve Frýdku-Místku, po kterém trenér Václav Varaďa zúžil českou soupisku na 22 hráčů a 3 brankáře. Ve výběru zůstal a na MS tak pojede i mladoboleslavský obránce Karel Klikorka Juniorský národní tým se v pondělí přesouvá do Ostravy, kde pro něj Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů 2020 odstartuje 26. prosince zápasem proti Rusku.