BK MLADA BOLESLAV
5. 9. 2019 | Vojtěch Tůma

Pavel Musil: Příprava byla vyvážená, ale ukáže až sezona


M l. B o l. - Generálku na blížící se ročník Tipsport extraligy zvládli mladoboleslavští hokejisté na výbornou. Podali kvalitní výkon, celý zápas se mohli opřít o výborného Gašpera Krošelje, Spartu porazili 3:0, a přípravu tak zakončili s bilancí pěti výher a jediné porážky. Velmi aktivně se projevovala třetí útočná formace Bruslařů, v jejímž středu nastoupil Pavel Musil. „Oproti minulému týdnu jsme se zlepšili v obranné hře, celkově mělo utkání dobré tempo. Teď ale začíná úplně něco jiného," uvědomuje si útočník se sedmaosmdesátkou na zádech.

Jeho lajna se postarala o druhý gól zápasu, parádní sólo zakončené bekhendovým blafákem předvedl Radim Zohorna, Pavel Musil ale rovněž ocenil přínos Jana Stránského.Takového hráče potřebujeme. Je výborný do obrany, pomůže i při oslabení. Na ledě vedle něj nemáme takový strach, protože víme, že kdyby se něco semlelo, tak to vyřeší," prohlásil s úsměvem sedmadvacetiletý rodák z Čáslavi.

A co Bruslaře čeká v nadcházejících dnech před prvním ostrým startem proti Pardubicím? Zítra máme trénink, pak si odpočineme a příští týden už se v hlavách nastavíme na pátek. Uděláme všechno pro to, abychom začali úspěšně," řekl šikovný centr, který si do nové sezony přeje především bojovnost celého týmu a pevné zdraví všech v kabině.

Související články

Aktuality

10.09.2019

Výjezd do Liberce

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání s Libercem, které je na programu v neděli 22. září. Odjezd autobusu je ve 14:30 od městského fotbalového stadionu, sraz o 10 minut dříve. Cestovné činí 100 Kč, vstupenky si každý zařizuje individuálně a je doporučen předprodej. Výjezd je oznámen takto dopředu z důvodu včasné rezervace autobusu s odpovídajícím počtem míst, proto se neváhejte hlásit!

02.09.2019

Tiskovka online

Sledujte v úterý 3. září od 11 hodin předsezónní tiskovou konferenci BK Mladá Boleslav online.

24.08.2019

Turnaj dorostu

Podobně jako 9. třída, odehraje o předposledním srpnovém víkendu turnaj i dorost. Ten se uskuteční v Pardubicích a bude dokonce s mezinárodním obsazením. Bruslaři se střetnou s Hradcem Králové, Havířovem a Minskem.

16.08.2019

Zohorna dal gól

Letní kemp českého národního týmu vyvrcholil dvěma modelovými utkáními s domovským týmem Jihlavy. V jednom z nich se gólově prosadil také boleslavský Radim Zohorna. Všichni tři Bruslaři (dále ještě David Cienciala a Pavel Kousal) se nyní vrací zpátky do Mladé Boleslavi, kde se od příštího týdne opět zapojí do přípravy Bruslařského klubu.

12.08.2019

Kousal na kemp

Z důvodů zdravotních potíží hradeckého Radovana Pavlíka byl na letní přípravný kemp českého národního týmu v Jihlavě povolán útočník BK Mladá Boleslav Pavel Kousal. Ten tak doplnil dvojici svých boleslavských spoluhráčů, Radima Zohorny a Davida Ciencialy.

31.07.2019

Dva Bruslaři na kemp

První mezistátní duely nové sezony čekají český národní tým tradičně až počátkem listopadu na finském turnaji Karjala, trenér Miloš Říha starší a členové jeho půjdou ale půjdou do akce už v polovině srpna. Podobně jako před rokem uskuteční letní přípravný kemp, který bude zaměřen na mladé hráče s potenciálem pro národní mužstvo - do prvního výběru reprezentačního kouče se vešli hned dva Bruslaři: útočníci Radim Zohorna a David Cienciala.