BK MLADA BOLESLAV
5. 9. 2019 | Vojtěch Tůma

Pavel Musil: Příprava byla vyvážená, ale ukáže až sezona


M l. B o l. - Generálku na blížící se ročník Tipsport extraligy zvládli mladoboleslavští hokejisté na výbornou. Podali kvalitní výkon, celý zápas se mohli opřít o výborného Gašpera Krošelje, Spartu porazili 3:0, a přípravu tak zakončili s bilancí pěti výher a jediné porážky. Velmi aktivně se projevovala třetí útočná formace Bruslařů, v jejímž středu nastoupil Pavel Musil. „Oproti minulému týdnu jsme se zlepšili v obranné hře, celkově mělo utkání dobré tempo. Teď ale začíná úplně něco jiného," uvědomuje si útočník se sedmaosmdesátkou na zádech.

Jeho lajna se postarala o druhý gól zápasu, parádní sólo zakončené bekhendovým blafákem předvedl Radim Zohorna, Pavel Musil ale rovněž ocenil přínos Jana Stránského.Takového hráče potřebujeme. Je výborný do obrany, pomůže i při oslabení. Na ledě vedle něj nemáme takový strach, protože víme, že kdyby se něco semlelo, tak to vyřeší," prohlásil s úsměvem sedmadvacetiletý rodák z Čáslavi.

A co Bruslaře čeká v nadcházejících dnech před prvním ostrým startem proti Pardubicím? Zítra máme trénink, pak si odpočineme a příští týden už se v hlavách nastavíme na pátek. Uděláme všechno pro to, abychom začali úspěšně," řekl šikovný centr, který si do nové sezony přeje především bojovnost celého týmu a pevné zdraví všech v kabině.

Související články

Aktuality

12.10.2020

Otevírací doby prodejny

Otevírací doba kamenné prodejny STŘÍDA SPORT SHOP Mladá Boleslav, kde najdete také FANSHOP BK Mladá Boleslav, je s platností od 13. října otevřena ve všední dny od 12:00 do 17:00. O víkendu je zavřeno. Tato otevírací doba platí do odvolání.

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.