BK MLADA BOLESLAV
15. 2. 2019 | Jitka Čechová, Vojtěch Tůma

Pavel Musil: Po takovém zápase se těžko hledají slova

M l . B o l . - Také ve druhém utkání po reprezentační přestávce předvedli Bruslaři bojovný výkon plný pohybu a nasazení. Souboj se Spartou měl náboj play-off a nabídl velice atraktivní podívanou, chybělo pouze více branek. „Byl to velmi dobrý hokej v maximálním tempu, nám se to na střídačce líbilo," vyjádřil na tiskové konferenci spokojenost trenérského štábu Pavel Patera. O vítězi nakonec rozhodla situace z poslední minuty třetího dějství, ke které se přimotal i Pavel Musil.

„Měl jsem rychleji přistoupit k protihráči. Poté došlo ke střele a Sparta to tam, bohužel, domlátila," neskrýval zklamání střelec rozhodujícího gólu středečního duelu s brněnskou Kometou. „Celkově to bylo urputné utkání, oba týmy hrály dobře do obrany, brankáři také zachytali výborně."

Tentokráte to nevyšlo, nezbývá ale nic jiného než se oklepat a rychle se začít soustředit na příští kolo. V neděli čeká svěřence Miloslava Hořavy další těžké střetnutí, do ŠKOENERGO Arény zavítají Bílí Tygři z Liberce, aktuální lídr extraligové tabulky. „Liberec je v laufu. Společně s Plzní, podle mě, patří k nejlepším týmům této sezony," očekává tuhou bitvu boleslavský útočník.

Poslechněte si celý rozhovor s Pavlem Musilem:

Související články

Aktuality

11.08.2020

Předprodej na Liberec

Vstupenky na čtvrteční zápas s Libercem budou v prodeji opět den před utkáním, tedy ve středu 12. srpna. Fyzický předprodej na pokladně pro hosty na ZS probíhá od 10 do 12 hodin a poté od 13 do 15 hodin. Online prodej startuje v 10 hodin a končí ve čtvrtek 13. srpna v pravé poledne. Zbytek vstupenek bude opět k dispozici na pokladnách hodinu před začátkem utkání.

03.08.2020

Odložený zápas

Zápas druhého kola poháru, který se měl uskutečnit tento čtvrtek 6. srpna v Litvínově, byl odložen z důvodu výskytu nemoci covid-19 v kádru Litvínova. Náhradní termín utkání byl stanoven ve středu 19. srpna, čas litvínovská strana prozatím nezveřejnila.

30.06.2020

Pabiška do Benátek

Nyní již bývalý hráč BK Mladá Boleslav Lukáš Pabiška ještě brusle na hřebík nevěší! V nadcházející sezoně bude hrát v Chance lize za Benátky nad Jizerou. Dres liberecké farmy oblékal také dlouhá léta jeho bratr Marek, který nyní v klubu působí jako masér. Oba Pabiškové se tak po dlouhé době opět setkají v jedné kabině.

24.06.2020

Permanentky ve čtvrtek

Ve čtvrtek 25. června je prodej a výdej permanentních vstupenek na vedení klubu až od 10 hodin. Děkujeme za pochopení.

09.06.2020

Klikorka na kempu U20

V Rokycanech se ve dnech 14. až 19. června uskuteční přípravný kemp české hokejové reprezentace do 20 let. Mezi vybranými obránci figuruje i osmnáctiletý Bruslař Karel Klikorka, který oblékl národní barvy už na Mistroství světa U20 v Ostravě a Třinci. Tým nejstarších mládežníků se na soustředění představí pod vedením nového kouče Karla Mlejnka.

05.06.2020

Podoba sezony 2020/2021

Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje v pátek 5. června rozhodl o definitivní podobě extraligového ročníku 2020/2021. Poslední tým v tabulce nebude sestupovat, vítěz prvoligového play-off rovnou zamíří do extraligy (pokud splní licenční podmínky). Do play-off půjde 12 týmů: 1. až 4. celek čeká rovnou čtvrtfinále, 5. až 12. mužstvo se zúčastní předkola. „Nejsem zastánce těchto modelů, ale jsem přesvědčený, že jsme udělali správné rozhodnutí a plně za ním stojíme. Jde nám pouze o ekonomickou ochranu klubů," řekl prezident Českého hokeje Tomáš Král.

×
Dnes v 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav