BK MLADA BOLESLAV
15. 2. 2019 | Jitka Čechová, Vojtěch Tůma

Pavel Musil: Po takovém zápase se těžko hledají slova

M l . B o l . - Také ve druhém utkání po reprezentační přestávce předvedli Bruslaři bojovný výkon plný pohybu a nasazení. Souboj se Spartou měl náboj play-off a nabídl velice atraktivní podívanou, chybělo pouze více branek. „Byl to velmi dobrý hokej v maximálním tempu, nám se to na střídačce líbilo," vyjádřil na tiskové konferenci spokojenost trenérského štábu Pavel Patera. O vítězi nakonec rozhodla situace z poslední minuty třetího dějství, ke které se přimotal i Pavel Musil.

„Měl jsem rychleji přistoupit k protihráči. Poté došlo ke střele a Sparta to tam, bohužel, domlátila," neskrýval zklamání střelec rozhodujícího gólu středečního duelu s brněnskou Kometou. „Celkově to bylo urputné utkání, oba týmy hrály dobře do obrany, brankáři také zachytali výborně."

Tentokráte to nevyšlo, nezbývá ale nic jiného než se oklepat a rychle se začít soustředit na příští kolo. V neděli čeká svěřence Miloslava Hořavy další těžké střetnutí, do ŠKOENERGO Arény zavítají Bílí Tygři z Liberce, aktuální lídr extraligové tabulky. „Liberec je v laufu. Společně s Plzní, podle mě, patří k nejlepším týmům této sezony," očekává tuhou bitvu boleslavský útočník.

Poslechněte si celý rozhovor s Pavlem Musilem:

Související články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.