BK MLADA BOLESLAV
15. 2. 2019 | Jitka Čechová, Vojtěch Tůma

Pavel Musil: Po takovém zápase se těžko hledají slova

M l . B o l . - Také ve druhém utkání po reprezentační přestávce předvedli Bruslaři bojovný výkon plný pohybu a nasazení. Souboj se Spartou měl náboj play-off a nabídl velice atraktivní podívanou, chybělo pouze více branek. „Byl to velmi dobrý hokej v maximálním tempu, nám se to na střídačce líbilo," vyjádřil na tiskové konferenci spokojenost trenérského štábu Pavel Patera. O vítězi nakonec rozhodla situace z poslední minuty třetího dějství, ke které se přimotal i Pavel Musil.

„Měl jsem rychleji přistoupit k protihráči. Poté došlo ke střele a Sparta to tam, bohužel, domlátila," neskrýval zklamání střelec rozhodujícího gólu středečního duelu s brněnskou Kometou. „Celkově to bylo urputné utkání, oba týmy hrály dobře do obrany, brankáři také zachytali výborně."

Tentokráte to nevyšlo, nezbývá ale nic jiného než se oklepat a rychle se začít soustředit na příští kolo. V neděli čeká svěřence Miloslava Hořavy další těžké střetnutí, do ŠKOENERGO Arény zavítají Bílí Tygři z Liberce, aktuální lídr extraligové tabulky. „Liberec je v laufu. Společně s Plzní, podle mě, patří k nejlepším týmům této sezony," očekává tuhou bitvu boleslavský útočník.

Poslechněte si celý rozhovor s Pavlem Musilem:

Související články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.