BK MLADA BOLESLAV
18. 1. 2015 | Jitka Čechová

Pavel Musil: Hattrick neřeším. Hlavně, že jsou tři body!

This text will be replaced

Pavel Musil: Hattrick neřeším. Hlavně, že jsou tři body!

M l. B o l. – Nakonec vítězný zápas s Libercem (3:1) měl ve své podstatě dva hrdiny. Brankář Martin Růžička čaroval v brance, útočník Pavel Musil pro změnu v útočném pásmu. Jeho první gól padl tak rychle a tak nečekaně, že jej dokonce nejprve připsali obránci Robarovi. Napodruhé už byla naštěstí situace o dost jasnější. Dvaadvacetiletý forvard dokonce v samostatném úniku sahal po hattricku, nakonec to ale nevyšlo. Ne že by ho to muselo až tak mrzet.

„Pro vítězství jsme byli odhodlaní udělat všechno, věděli jsme, že jsme v ošemetné situaci, a že cokoliv jiného než tři body by znamenalo problém,“ přiznává Pavel Musil zpětně. „V posledních zápasech jsme se bohužel vždycky dostali do ztráty a těžko to doháněli. Tentokrát jsme se drželi,“ pochvaluje si.

Nad Bruslaři už tak trochu visí Damoklův meč. Každá další větší ztráta bodů může znamenat nekompromisní přikování ke spodu tabulky. „Víme o tom. Bereme to tak, že teď už prostě jenom musíme. Doma bezpodmínečně vyhrávat a zvenku vozit alespoň něco,“ vysvětluje Musil.

První branka zápasu v podání Pavla Musila vzbudila diskuse, mnozí totiž neviděli, co přesně se stalo, a jak tudíž padla. „Ani já sám jsem to pořádně neviděl. Jen vím, že mi Mitja Robar poslal přihrávku. Pravděpodobně se to muselo nějak dorazit od brankáře nebo tyčky,“ popisuje svou trefu, která – mimochodem – padla skutečně odrazem o Lašákovu brusli. A myšlenka na hattrick. „Samozřejmě tam byla,“ usmívá se Musil spiklenecky, ale vzápětí dodává: „Ale mnohem důležitější jsou samozřejmě tři body.“

Související články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.