BK MLADA BOLESLAV
31. 8. 2017 | Vojtěch Drbohlav

Pavel Musil: Důležitější než mé góly je to, abychom v sezóně vyhrávali

M l. B o l. – Bruslařům se před novou sezónou dařilo. Hned dvakrát za sebou porazili favorizovanou Spartu. Ve čtvrtek se na tom výrazně podílel útočník Pavel Musil, který vstřelil dva góly a nasměroval Mladou Boleslav k obratu skóre. Svůj výkon však nepřeceňuje a už vyhlíží nadcházející utkání v Tipsport extralize. Ta startuje v pátek 8. září.

Pavel Musil sice v zápase vstřelil dvě branky, svůj výkon však nepřeceňuje. "Moc gólů jsem zatím nedal. Jsem za to rád, snad mi to trošku pomůže. Když to tam bude takhle padat v sezóně, bude to dobře, ale hlavní je, abychom vyhrávali." A nehecovali spoluhráči Pavla Musila k tomu, aby vstřelil hattrick? "Ano, ale až po zápase v kabině. Říkali, že jsem se toho prý zalekl," smál se útočník z první formace.

Bruslaři vstoupí do nového soutěžního ročníku v pátek 8. září. A hned v prvním duelu se představí na ledě staronového útočníka z Jihlavy, který se po několika letech vrací zpět do extraligy. "Bohužel to vyšlo na nás, za což nejsem úplně rád. Bude to hodně těžký, ale věřím, že se s tím popereme," dodal Musil na závěr rozhovoru.

Související články

Aktuality

10.09.2019

Výjezd do Liberce

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání s Libercem, které je na programu v neděli 22. září. Odjezd autobusu je ve 14:30 od městského fotbalového stadionu, sraz o 10 minut dříve. Cestovné činí 100 Kč, vstupenky si každý zařizuje individuálně a je doporučen předprodej. Výjezd je oznámen takto dopředu z důvodu včasné rezervace autobusu s odpovídajícím počtem míst, proto se neváhejte hlásit!

02.09.2019

Tiskovka online

Sledujte v úterý 3. září od 11 hodin předsezónní tiskovou konferenci BK Mladá Boleslav online.

24.08.2019

Turnaj dorostu

Podobně jako 9. třída, odehraje o předposledním srpnovém víkendu turnaj i dorost. Ten se uskuteční v Pardubicích a bude dokonce s mezinárodním obsazením. Bruslaři se střetnou s Hradcem Králové, Havířovem a Minskem.

16.08.2019

Zohorna dal gól

Letní kemp českého národního týmu vyvrcholil dvěma modelovými utkáními s domovským týmem Jihlavy. V jednom z nich se gólově prosadil také boleslavský Radim Zohorna. Všichni tři Bruslaři (dále ještě David Cienciala a Pavel Kousal) se nyní vrací zpátky do Mladé Boleslavi, kde se od příštího týdne opět zapojí do přípravy Bruslařského klubu.

12.08.2019

Kousal na kemp

Z důvodů zdravotních potíží hradeckého Radovana Pavlíka byl na letní přípravný kemp českého národního týmu v Jihlavě povolán útočník BK Mladá Boleslav Pavel Kousal. Ten tak doplnil dvojici svých boleslavských spoluhráčů, Radima Zohorny a Davida Ciencialy.

31.07.2019

Dva Bruslaři na kemp

První mezistátní duely nové sezony čekají český národní tým tradičně až počátkem listopadu na finském turnaji Karjala, trenér Miloš Říha starší a členové jeho půjdou ale půjdou do akce už v polovině srpna. Podobně jako před rokem uskuteční letní přípravný kemp, který bude zaměřen na mladé hráče s potenciálem pro národní mužstvo - do prvního výběru reprezentačního kouče se vešli hned dva Bruslaři: útočníci Radim Zohorna a David Cienciala.