BK MLADA BOLESLAV
31. 8. 2017 | Vojtěch Drbohlav

Pavel Musil: Důležitější než mé góly je to, abychom v sezóně vyhrávali

M l. B o l. – Bruslařům se před novou sezónou dařilo. Hned dvakrát za sebou porazili favorizovanou Spartu. Ve čtvrtek se na tom výrazně podílel útočník Pavel Musil, který vstřelil dva góly a nasměroval Mladou Boleslav k obratu skóre. Svůj výkon však nepřeceňuje a už vyhlíží nadcházející utkání v Tipsport extralize. Ta startuje v pátek 8. září.

Pavel Musil sice v zápase vstřelil dvě branky, svůj výkon však nepřeceňuje. "Moc gólů jsem zatím nedal. Jsem za to rád, snad mi to trošku pomůže. Když to tam bude takhle padat v sezóně, bude to dobře, ale hlavní je, abychom vyhrávali." A nehecovali spoluhráči Pavla Musila k tomu, aby vstřelil hattrick? "Ano, ale až po zápase v kabině. Říkali, že jsem se toho prý zalekl," smál se útočník z první formace.

Bruslaři vstoupí do nového soutěžního ročníku v pátek 8. září. A hned v prvním duelu se představí na ledě staronového útočníka z Jihlavy, který se po několika letech vrací zpět do extraligy. "Bohužel to vyšlo na nás, za což nejsem úplně rád. Bude to hodně těžký, ale věřím, že se s tím popereme," dodal Musil na závěr rozhovoru.

Související články

Aktuality

20.02.2020

B tým proti Žabonosům

Mladoboleslavský B tým odehraje v sobotu 22. února od 17:00 poslední utkání základní části Krajské ligy mužů Středočeského kraje. Svěřenci trenéra Jiřího Zörklera na domácím ledě přivítají tým posledních Žabonos. Bruslaři již nemohou v tabulce skončit první, utkání ale rozhodne o tom, zda Boleslavští budou druzí, nebo až třetí.

18.02.2020

Dorost v Jičíně

Dorostenci BK Mladá Boleslav odehrají v pátek 21. února od 17:30 extraligové utkání proti Vítkovicím v Jičíně. V sousedním okresním městě budou chtít Bruslaři propagovat mladoboleslavský hokej. Dorazí také vybraní hráči A týmu a uskuteční se jejich autogramiáda. Všichni fanoušci jsou zváni.

12.02.2020

Přípravný zápas dorostu

Dorostenci BK Mladá Boleslav odehrají v pondělí 24. února od 17:30 na domácím ledě přípravný zápas proti americkému klubu Boston Advantage. Vstup na utkání je tradičně zdarma, příchod je možný bočním vchodem od malé haly.

05.02.2020

Sjednocení časů

Český svaz ledního hokeje v zájmu zajištění regulérnosti závěru základní části Tipsport extraligy opět stanovil jednotný začátek všech utkání 51. a 52. kola. Bruslaři tak v úterý 3. března odehrají zápas na Kladně od 17:30 a poslední utkání základní části potom v pátek 6. března doma se Zlínem od 18:00.

29.01.2020

Zohorna nominován

Českou reprezentaci čeká příští týden třetí akce sezony, trenérský štáb dnes oznámil nominaci na švédské Beijer Hockey Games ve Stockholmu. Pozvánku dostal boleslavský útočník Radim Zohorna. Dalších pět Bruslařů je potom na pozicích náhradníků - obránci Marek Hrbas a Ondřej Dlapa a útočníci David Šťastný, Ondřej Najman a Adam Zbořil.

27.01.2020

Otevírací doby prodejny

Nová otevírací doba kamenné prodejny pro zbytek sezony 2019/2020 je každý pátek od 11:00 do 16:00 a každý domácí zápas, vždy hodinu před začátkem utkání do konce 2. přestávky. Aktuální info o otevírací době vždy naleznete na www.fanshopbkboleslav.cz v sekci Kontakty.

×
Dnes v 17:00 | B tým
BK Mladá Boleslav
HC Žabonosy
×
Dnes v 12:30 | Dor.
BK Mladá Boleslav
HC ZUBR Přerov