BK MLADA BOLESLAV
3. 2. 2019 | Klub

Patroni již tradičně předávali vysvědčení svým svěřencům

M l. B o l. – Poslední lednový den, pokud připadá na všední den, už tradičně patří školákům a jejich pololetním vysvědčením. Nejinak tomu bylo i na Základní škole Dr. Edvarda Beneše v Mladé Boleslavi, kde druhému stupni předávali vysvědčení jejich patroni z řad hráčů Bruslařského klubu. A proč je řeč jen o druhém stupni? Protože žáčci toho prvního si přišli pro svá vysvědčení na led ŠKOENERGO arény, kde oblečení ve svých dresech přijali důležitou písemnost z rukou svých patronů.

Každý z Patronů dostal od svých svěřenců na oplátku malého plyšového lvíčka – prý každý z nich přinese týmu tři body. A jelikož je Patronů 14, matematika je celkem jasná :-)

Patroni 2018/2019

1. třída: Jakub Klepiš+ David Šťastný

2. třída: Michal Vondrka + Jan Růžička

3. třída: Jan Hanzlík + Oldrich Kotvan

4. třída: Radim Zohorna + Ondřej Dlapa

5. třída: Lukáš Pabiška + Dominik Pacovský

6. třída: Jiří Kurka

7. třída: Lukáš Žejdl

8. třída: Martin Látal

9. třída: Pavel MusilZobrazit příspěvek na Instagramu
Bruslaři minulý týden předávali vysvědčení dětem ze Základní školy Dr. Edvarda Beneše v Mladé Boleslavi a to rovnou na ledě. Každý z nich přitom dostal coby talisman malého lvíčka, který má týmu přinést tři body. Patronů je 14, takže si to spočítejte - BK Mladá Boleslav je za vodou! 😀😇👍
Příspěvek sdílený BK Mladá Boleslav (@bkmladaboleslav),

Další články

Aktuality

21.02.2019

Klub zaplatí pokutu

Šéf Disciplinární komise TELH Viktor Ujčík se zabýval vhazováním předmětů na ledovou plochu a rozdal tři pokuty – Mladá Boleslav zaplatí dvakrát 5 tisíc, Olomouc 5 tisíc korun.

21.02.2019

Se Zlínem na ČT Sport

Zápas 50. kola Tipsport extraligy mezi BK Mladá Boleslav - PSG Berani Zlín odvysílá na svém sportovním kanálu Česká televize. Úvodní vhazování se proto z původních 16 hodin posouvá na 15:20.

16.02.2019

Vetace rozhodčího

BK Mladá Boleslav se v návaznosti na páteční zápas 44. kola s HC Sparta rozhodl vetovat rozhodčího Robina Šíra. Ten si tak už letos proti Mladé Boleslavi nezapíská.

16.02.2019

Stížnost na rozhodčí

Vzhledem k tomu, že v pátečním utkání 44. kola se Spartou nastala řada situací, která byla z pohledu BK Mladá Boleslav posouzena způsobem, který poškodil domácí klub, stěžovali si Bruslaři na výkon rozhodčích a videorozhodčího u Komise rozhodčích s tím, že požadují zejména vyhodnocení gólových situací, tzn. neuznaného gólu Mladé Boleslavi a situace předcházející uznanému gólu Sparty.

15.02.2019

Béčku končí sezóna

Mladoboleslavskému B týmu skončí sobotním zápasem proti Benešovu sezóna. Svěřenci trenérů Ficka st. a Rudzana se nedokázali probojovat do play-off, a tak na domácím ledě odehrají v sobotu 16. února od 17 hodin poslední zápas, v rámci kterého se rozloučí s domácím publikem, které je celou sezónu vytrvale podporovalo. Vstupné na utkání je zdarma zadním vchodem ŠKOENERGO arény.

05.02.2019

Zohorna a Slovinci

Útočník Radim Zohorna byl dodatečně jmenován na švédské Beijer Hockey Games. Reprezentační trenér Říha jej povolal poté, co onemocněl Michal Birner. Radim se tak mimo jiné připojil ke svým dvěma bratrům Tomášovi a Hynkovi. Své reprezentační povinnosti rovněž plní dva slovinští hráči Bruslařů - Gašper Krošelj a Sabahudin Kovačevič.

×
Odehrané v 17:30 | Muži
BK Mladá Boleslav
HC ŠKODA PLZEŇ