BK MLADA BOLESLAV
3. 2. 2019 | Klub

Patroni již tradičně předávali vysvědčení svým svěřencům

M l. B o l. – Poslední lednový den, pokud připadá na všední den, už tradičně patří školákům a jejich pololetním vysvědčením. Nejinak tomu bylo i na Základní škole Dr. Edvarda Beneše v Mladé Boleslavi, kde druhému stupni předávali vysvědčení jejich patroni z řad hráčů Bruslařského klubu. A proč je řeč jen o druhém stupni? Protože žáčci toho prvního si přišli pro svá vysvědčení na led ŠKOENERGO arény, kde oblečení ve svých dresech přijali důležitou písemnost z rukou svých patronů.

Každý z Patronů dostal od svých svěřenců na oplátku malého plyšového lvíčka – prý každý z nich přinese týmu tři body. A jelikož je Patronů 14, matematika je celkem jasná :-)

Patroni 2018/2019

1. třída: Jakub Klepiš+ David Šťastný

2. třída: Michal Vondrka + Jan Růžička

3. třída: Jan Hanzlík + Oldrich Kotvan

4. třída: Radim Zohorna + Ondřej Dlapa

5. třída: Lukáš Pabiška + Dominik Pacovský

6. třída: Jiří Kurka

7. třída: Lukáš Žejdl

8. třída: Martin Látal

9. třída: Pavel MusilZobrazit příspěvek na Instagramu
Bruslaři minulý týden předávali vysvědčení dětem ze Základní školy Dr. Edvarda Beneše v Mladé Boleslavi a to rovnou na ledě. Každý z nich přitom dostal coby talisman malého lvíčka, který má týmu přinést tři body. Patronů je 14, takže si to spočítejte - BK Mladá Boleslav je za vodou! 😀😇👍
Příspěvek sdílený BK Mladá Boleslav (@bkmladaboleslav),

Další články

Aktuality

18.04.2019

Zohorna proti Německu

Mladoboleslavský útočník Radim Zohorna by měl podle všeho ve čtvrtek 18. dubna nastoupit v přátelském zápase českého národního týmu s mužstvem Německa. Češi už s Němci hráli den předem, kdy zvítězili 5:4.

01.04.2019

Zohorna na kempu

Boleslavský útočník Radim Zohorna byl dodatečně nominován na přípravný kemp národního týmu před mistrovstvím světa na Slovensku. Ten probíhá od pondělí 1. dubna v pražském Edenu. Uvidíme, zda si Zohorna střihne také některé z přípravných utkání. To první je na programu 10. dubna ve Znojmě a Češi v něm budou vzdorovat Rakušanům.

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.