BK MLADA BOLESLAV
3. 2. 2019 | Klub

Patroni již tradičně předávali vysvědčení svým svěřencům

M l. B o l. – Poslední lednový den, pokud připadá na všední den, už tradičně patří školákům a jejich pololetním vysvědčením. Nejinak tomu bylo i na Základní škole Dr. Edvarda Beneše v Mladé Boleslavi, kde druhému stupni předávali vysvědčení jejich patroni z řad hráčů Bruslařského klubu. A proč je řeč jen o druhém stupni? Protože žáčci toho prvního si přišli pro svá vysvědčení na led ŠKOENERGO arény, kde oblečení ve svých dresech přijali důležitou písemnost z rukou svých patronů.

Každý z Patronů dostal od svých svěřenců na oplátku malého plyšového lvíčka – prý každý z nich přinese týmu tři body. A jelikož je Patronů 14, matematika je celkem jasná :-)

Patroni 2018/2019

1. třída: Jakub Klepiš+ David Šťastný

2. třída: Michal Vondrka + Jan Růžička

3. třída: Jan Hanzlík + Oldrich Kotvan

4. třída: Radim Zohorna + Ondřej Dlapa

5. třída: Lukáš Pabiška + Dominik Pacovský

6. třída: Jiří Kurka

7. třída: Lukáš Žejdl

8. třída: Martin Látal

9. třída: Pavel MusilZobrazit příspěvek na Instagramu
Bruslaři minulý týden předávali vysvědčení dětem ze Základní školy Dr. Edvarda Beneše v Mladé Boleslavi a to rovnou na ledě. Každý z nich přitom dostal coby talisman malého lvíčka, který má týmu přinést tři body. Patronů je 14, takže si to spočítejte - BK Mladá Boleslav je za vodou! 😀😇👍
Příspěvek sdílený BK Mladá Boleslav (@bkmladaboleslav),

Další články

Aktuality

15.07.2019

Stříbro pro Mazancovou

Česká reprezentace žen skončila na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně na druhém místě, když ve finále podlehla USA 1:3. Tereza Mazancová během šampionátu nastoupila ke všem sedmi zápasům a vstřelila celkem 5 gólů. V národním dresu se představila i Kristýna Kaltounková, jež před lety v Boleslavi působila v žákovských kategoriích. Ta vstřelila o gól méně.

10.07.2019

Mazancová reprezentuje

Boleslavská hokejistka Tereza Mazancová se od 6. července účastní v rámci World Roller Games ženského mistrovství světa v inline hokeji. V národním dresu odehrála všechny čtyři utkání základní skupiny, v nichž naše holky dominovaly. Vyrovnávací gól Mazancové v zápase s Finkami znamenal obrat v boji o první místo skupiny B. Ve čtvrtfinále se Češkám postaví reprezentantky Japonska. Výsledky můžete sledovat zde.

25.06.2019

Rozpis ledu mládeže

V sekci Mládež → Informace pro rodiče nově najdete rozpis obsazení obou ledových ploch platný pro sezonu 2019/2020 platný od září 2019.

24.06.2019

Bernad a Flynn mistry

Boleslavský obránce David Bernad a útočník Oscar Flynn se v neděli 23. června stali mistry české extraligy v inline hokeji v dresu IHC Prague Rats.

20.06.2019

FANSHOP uzavřen

E-shop FANSHOPU BK Mladá Boleslav bude od 28. června do 14. července mimo provoz z důvodu dovolené. Objednávky zadané v tomto období budou vyřizovány od 15. července. Kamenná prodejna bude uzavřena od 12. července do 26. července, opět z důvodu dovolené. Znovu se bude otevírat v pondělí 29. července a bude platit klasická otevírací doba PO – PÁ od 10:00 do 17:00

14.06.2019

Permice stále v prodeji

I po prvním týdnu prodeje permanentních vstupenek na extraligovou sezonu 2019/2020 je jich stále několik k dispozici i na sezení. Permanentek na stání je zatím dostatek. Nepropásněte příležitost a zakupte si permanentky online nebo fyzicky na vedení klubu zase příští týden od úterý do čtvrtka. Všechny informace najdete zde.