BK MLADA BOLESLAV
26. 9. 2016 | Vojtěch Drbohlav

Patrik Medáček z 8. třídy získal Olympijský odznak všestrannosti

M l. B o l. – Hráč 8. třídy a zároveň žák hokejové Základní školy Dr. Edvarda Beneše Patrik Medáček získal Olympijský odznak všestrannosti olympijských vítězů (OVOV) poté, co dokázal ovládnout prestižní finále této disciplíny v Brně.

Cesta Patrika Medáčka do celostátního finále OVOV rozhodně nebyla jednoduchá. Musel se probojovat přes školní a krajské kolo. Ačkoliv jej v celostátním finále konaném v Brně čekala silná konkurence a situace pro třináctiletého útočníka BK Mladá Boleslav nevypadala dlouho nejlépe, nakonec dokázal mimo jiné i díky běhu zvítězit.

„Po prvním dni patřilo Patrikovi 12. místo, ale druhý den začaly jeho silné disciplíny, v nichž se třikrát přehoupl přes hranici tisíce bodů. Výsledkovou listinou stoupal výš, až před závěrečným během na tisíc metrů ztrácel na vedoucího závodníka 35 bodů," ohlédl se za průběhem finále Patrikův učitel tělocviku ze Základní školy Dr. Edvarda Beneše. Tato škola s BK Mladá Boleslav dlouhodobě spolupracuje, vychovává pro klub a vzdělává nadějné a talentované hokejisty.

Další články

Aktuality

27.11.2021

Dorost první v tabulce

V sobotu odehráli boleslavští dorostenci poslední utkání základní části. Porazili v něm na domácí půdě Litvínov 6:5 a po základní části se umístili na 1. místě v tabulce skupiny Západ. Bruslaři tak půjdou do nadstavby z nejlepší možné pozice. Gratulujeme celému realizačnímu týmu. Rozlosování nadstavby bude na našem webu k dispozici začátkem příštího týdne.

26.11.2021

Zápas B týmu odložen

Zápas B mužstva proti Kutné Hoře, který se měl hrát v sobotu 27. listopadu v Mladé Boleslavi, byl odložen. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven. V sobotu se tak na domácím ledě představí nakonec jen dorost, který na hlavní ploše ŠKOENERGO arény vyzve od 13 hodin Litvínov.

22.11.2021

Zápas JUN odložen

Sobotní zápas juniorů proti Olomouci, který se měl hrát ve 13 hodin ve ŠKOENERGO aréně, byl odložen. Duel byl z důvodu karantény na straně soupeře přeložen na úterý 14. prosince v 18:00.

25.10.2021

Předprodej na Plzeň

Z důvodu státního svátku ve čtvrtek 28. října je fyzický předprodej vstupenek na páteční utkání s HC Škoda Plzeň přesunut na středu 27. října od 9 do 13 hodin.

21.10.2021

D. Šťastný mimo hru

Ani do utkání s Olomoucí nenastoupí útočník David Šťastný. Bohužel jeho zranění si vyžádá několikatýdenní léčbu. Bližší informace o povaze jeho zranění klub poskytovat nebude.

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.