BK MLADA BOLESLAV
3. 3. 2021 | Klub

Páteční zápas s Třincem odehrají Bruslaři doma

M l. B o l. – Po domluvě mezi kluby BK Mladá Boleslav a HC Oceláři Třinec a následném odsouhlasení ze strany Českého svazu ledního hokeje dochází ke změně pořadatelství utkání 51. kola. To se původně mělo odehrát na ledě třinecké WERK ARENY, nyní se ale přesouvá na led mladoboleslavské ŠKOENERGO arény. Čas vhazování zůstává na 18:00.

Děje se tak kvůli změně v zápasovém programu Třince, který ve čtvrtek 4. března dohrává utkání 50. kola v Litvínově. Třinec a Litvínov se měly utkat už v úterý, jenže krátce před začátkem zápasu dorazila zpráva o tragickém úmrtí v rodině kapitána Ocelářů Petra Vrány.

Stejně jako ostatní kluby posíláme do Třince na dálku spoustu sil. V takových momentech jde sport stranou. Upřímnou soustrast.

Aktuální zápasový program BK Mladá Boleslav:

  • 5. března 2021, HC Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav (hráno na zimním stadion v Mladé Boleslavi, 18:00)
  • 7. března 2021, HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav (17:20)
Po domluvě mezi kluby BK Mladá Boleslav a HC Oceláři Třinec a následném odsouhlasení ze strany Českého svazu ledního...
Zveřejnil(a) BK Mladá Boleslav dne Středa 3. března 2021

Další články

Aktuality

19.04.2021

Bruslaři na kempu repre

Tři mladoboleslavští hokejisté byli nominováni na přípravný kemp národního týmu před mistrovstvím světa. K reprezentačnímu výběru se v Plzni během příštího týdne připojí útočníci Pavel Kousal s Ondřejem Najmanem a gólman Jan Růžička.

Gratulujeme a držíme palce!

16.04.2021

Bruslaři na MS U18

Na mistrovství světa osmnáctek, které se uskuteční od 26. dubna do 6. května 2021 v americkém Texasu, byli nominováni tři mladí Bruslaři. V reprezentačních barvách se objeví obránce David Moravec, útočník Gabriel Szturc a gólman Oliver Šatný.

Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů!

15.04.2021

Nedostupnost webu

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost našeho webu v den sedmého semifinálového utkání s Třincem. Potíže nebyly na straně klubu, ale na straně provozovatele webu, na jehož servery směřovaly hackerské útoky.

11.04.2021

Vacík v reprezentaci

Mladoboleslavský obránce Dominik Vacík se od 13. do 17. dubna zúčastní reprezentačního soustředění kategorie do 20 let ve Vyškově a také dvou přátelských zápasů se Slovenskem.

26.03.2021

Zohorna poprvé v NHL

Radim Zohorna si v noci na 26. března v rámci čtvrtečního hracího dne odbyl svou premiéru v nejslavnější hokejové lize světa. Uvedl se přitom na výbornou, neboť v duelu mezi Pens a Buffalem vsítil rozdílovou trefu!

26.03.2021

Semifinále s Třincem

Bruslaři už znají svého semifinálového soupeře – po nejrychlejším možném vítězství nad Kometou Brno postoupil HC Oceláři Třinec. Druhou semifinálovou dvojici tvoří HC Sparta Praha a Bílí Tygři Liberec. Mladoboleslavští hokejisté budou začínat venku, tedy na ledě Třince, a to v sobotu 3. dubna.