BK MLADA BOLESLAV
2. 2. 2010 | Štěpán Tomš

Pabiška se podrobuje vyšetřením, informoval lékař boleslavského týmu Libor Blažek

M l. B o l. - Po utkání mezi Boleslaví a Litvínovem všechny zajímal především stav zraněného Lukáše Pabišky (na snímku), kterého poslal proti mantinelu v první třetině obránce Jiří Šlégr. “Měli jsme podezření na zlomeninu krčního obratle. Zafixovali jsme ho a zavolali rychlou záchrannou službu. Lukáš byl přeložen do vrtulníku a převezen do Vojenské nemocnine ve Střešovicích,“ uvedl první oficiální informace.

“Probíhají vyšetření, pravděpodobně CT a magnetická rezonance, aby se vyloučilo poranění hlavy nebo zlomenina v oblasti krční páteře. Nebylo tam žádné bezvědomí, komunikoval s námi, byla tam jen mírná necitlivost v oblasti levé horní končetiny, jinak bylo všechno v pořádku.“

“Ale jelikož mohlo dojít k nějakému poranění, naštípnutí obratle, tak se samozřejmě volil převoz na specializované pracoviště, kde to dokáží řešit. Pro jistotu ho bylo lepší poslat do Prahy na neurochirurgické pracoviště.“

Související články

Aktuality

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.

27.09.2021

Mládež: nová směrnice

Do sekce Informace pro rodiče byla nahrána nová Směrnice k placení příspěvků platná od 1. října 2021.

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.