BK MLADA BOLESLAV
8. 8. 2017 | Vojtěch Drbohlav

Orli výborně bruslili. Nebyla sranda proti nim hrát, říká Dominik Pacovský

M l. B o l. – Útočník Dominik Pacovský, který nahradil v první formaci Tomáše Hyku, byl klíčovým hráčem úterního utkání Mladé Boleslavi proti Znojmu. Už po 40 sekundách hry vstřelil první branku zápasu a duel rozhodl i posledním přesným zásahem, když zpečetil skóre na konečných 3:2 v prospěch Bruslařského klubu.

Dominik Pacovský po utkání ve videorozhovoru pro YouTube kanál Bruslařského klubu uznal kvalitu soupeře, který dokázal Mladou Boleslav chvílemi nepříjemně zatlačit a až do třetí třetiny držel nad Bruslaři vedení. "Je to silný soupeř. Potvrdili to tím, že jsme s nimi docela dlouho prohrávali. Výborně bruslí a napadají ve dvou. Není vůbec žádná sranda proti Orlům hrát," ohlížel se za utkáním dvougólový střelec.

Boleslavští skutečně až do 54. minuty o gól prohrávali. Díky přesilovkové trefě Jakuba Orsavy však vyrovnali. A jako třešničku na závěr si pak Dominik Pacovský schoval svou poslední střelu, která skončila brankou. Důležitější byl ale podle něj právě srovnávací gól z 54. minuty. "Důležitější gól byl ten vyrovnávací. Zklidnili jsme se, což nám chvíli před koncem zápasu hodně pomohlo. Potom už to bylo o náhodě. Naštěstí nám to tam spadlo," těšilo Pacovského. Zda v první formaci s Radanem Lencem a Pavlem Musilem místo Tomáše Hyky setrvá a jak se mu bude dařit nadále, ukáží následující týdny.

Podívejte se na kompletní videorozhovor:

Související články

Aktuality

03.06.2020

Hrdinka do Prostějova

Dvaadvacetiletý obránce František Hrdinka bude v nadcházející sezoně působit v Prostějově. U Jestřábů nebude žádným nováčkem, odehrál za ně už 25 zápasů v uplynulém ročníku, než jej Bruslaři z hostování stáhli.

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.