BK MLADA BOLESLAV
8. 8. 2017 | Vojtěch Drbohlav

Orli výborně bruslili. Nebyla sranda proti nim hrát, říká Dominik Pacovský

M l. B o l. – Útočník Dominik Pacovský, který nahradil v první formaci Tomáše Hyku, byl klíčovým hráčem úterního utkání Mladé Boleslavi proti Znojmu. Už po 40 sekundách hry vstřelil první branku zápasu a duel rozhodl i posledním přesným zásahem, když zpečetil skóre na konečných 3:2 v prospěch Bruslařského klubu.

Dominik Pacovský po utkání ve videorozhovoru pro YouTube kanál Bruslařského klubu uznal kvalitu soupeře, který dokázal Mladou Boleslav chvílemi nepříjemně zatlačit a až do třetí třetiny držel nad Bruslaři vedení. "Je to silný soupeř. Potvrdili to tím, že jsme s nimi docela dlouho prohrávali. Výborně bruslí a napadají ve dvou. Není vůbec žádná sranda proti Orlům hrát," ohlížel se za utkáním dvougólový střelec.

Boleslavští skutečně až do 54. minuty o gól prohrávali. Díky přesilovkové trefě Jakuba Orsavy však vyrovnali. A jako třešničku na závěr si pak Dominik Pacovský schoval svou poslední střelu, která skončila brankou. Důležitější byl ale podle něj právě srovnávací gól z 54. minuty. "Důležitější gól byl ten vyrovnávací. Zklidnili jsme se, což nám chvíli před koncem zápasu hodně pomohlo. Potom už to bylo o náhodě. Naštěstí nám to tam spadlo," těšilo Pacovského. Zda v první formaci s Radanem Lencem a Pavlem Musilem místo Tomáše Hyky setrvá a jak se mu bude dařit nadále, ukáží následující týdny.

Podívejte se na kompletní videorozhovor:

Související články

Aktuality

10.09.2019

Výjezd do Liberce

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání s Libercem, které je na programu v neděli 22. září. Odjezd autobusu je ve 14:30 od městského fotbalového stadionu, sraz o 10 minut dříve. Cestovné činí 100 Kč, vstupenky si každý zařizuje individuálně a je doporučen předprodej. Výjezd je oznámen takto dopředu z důvodu včasné rezervace autobusu s odpovídajícím počtem míst, proto se neváhejte hlásit!

02.09.2019

Tiskovka online

Sledujte v úterý 3. září od 11 hodin předsezónní tiskovou konferenci BK Mladá Boleslav online.

24.08.2019

Turnaj dorostu

Podobně jako 9. třída, odehraje o předposledním srpnovém víkendu turnaj i dorost. Ten se uskuteční v Pardubicích a bude dokonce s mezinárodním obsazením. Bruslaři se střetnou s Hradcem Králové, Havířovem a Minskem.

16.08.2019

Zohorna dal gól

Letní kemp českého národního týmu vyvrcholil dvěma modelovými utkáními s domovským týmem Jihlavy. V jednom z nich se gólově prosadil také boleslavský Radim Zohorna. Všichni tři Bruslaři (dále ještě David Cienciala a Pavel Kousal) se nyní vrací zpátky do Mladé Boleslavi, kde se od příštího týdne opět zapojí do přípravy Bruslařského klubu.

12.08.2019

Kousal na kemp

Z důvodů zdravotních potíží hradeckého Radovana Pavlíka byl na letní přípravný kemp českého národního týmu v Jihlavě povolán útočník BK Mladá Boleslav Pavel Kousal. Ten tak doplnil dvojici svých boleslavských spoluhráčů, Radima Zohorny a Davida Ciencialy.

31.07.2019

Dva Bruslaři na kemp

První mezistátní duely nové sezony čekají český národní tým tradičně až počátkem listopadu na finském turnaji Karjala, trenér Miloš Říha starší a členové jeho půjdou ale půjdou do akce už v polovině srpna. Podobně jako před rokem uskuteční letní přípravný kemp, který bude zaměřen na mladé hráče s potenciálem pro národní mužstvo - do prvního výběru reprezentačního kouče se vešli hned dva Bruslaři: útočníci Radim Zohorna a David Cienciala.