BK MLADA BOLESLAV
8. 8. 2017 | Vojtěch Drbohlav

Orli výborně bruslili. Nebyla sranda proti nim hrát, říká Dominik Pacovský

M l. B o l. – Útočník Dominik Pacovský, který nahradil v první formaci Tomáše Hyku, byl klíčovým hráčem úterního utkání Mladé Boleslavi proti Znojmu. Už po 40 sekundách hry vstřelil první branku zápasu a duel rozhodl i posledním přesným zásahem, když zpečetil skóre na konečných 3:2 v prospěch Bruslařského klubu.

Dominik Pacovský po utkání ve videorozhovoru pro YouTube kanál Bruslařského klubu uznal kvalitu soupeře, který dokázal Mladou Boleslav chvílemi nepříjemně zatlačit a až do třetí třetiny držel nad Bruslaři vedení. "Je to silný soupeř. Potvrdili to tím, že jsme s nimi docela dlouho prohrávali. Výborně bruslí a napadají ve dvou. Není vůbec žádná sranda proti Orlům hrát," ohlížel se za utkáním dvougólový střelec.

Boleslavští skutečně až do 54. minuty o gól prohrávali. Díky přesilovkové trefě Jakuba Orsavy však vyrovnali. A jako třešničku na závěr si pak Dominik Pacovský schoval svou poslední střelu, která skončila brankou. Důležitější byl ale podle něj právě srovnávací gól z 54. minuty. "Důležitější gól byl ten vyrovnávací. Zklidnili jsme se, což nám chvíli před koncem zápasu hodně pomohlo. Potom už to bylo o náhodě. Naštěstí nám to tam spadlo," těšilo Pacovského. Zda v první formaci s Radanem Lencem a Pavlem Musilem místo Tomáše Hyky setrvá a jak se mu bude dařit nadále, ukáží následující týdny.

Podívejte se na kompletní videorozhovor:

Související články

Aktuality

20.02.2020

B tým proti Žabonosům

Mladoboleslavský B tým odehraje v sobotu 22. února od 17:00 poslední utkání základní části Krajské ligy mužů Středočeského kraje. Svěřenci trenéra Jiřího Zörklera na domácím ledě přivítají tým posledních Žabonos. Bruslaři již nemohou v tabulce skončit první, utkání ale rozhodne o tom, zda Boleslavští budou druzí, nebo až třetí.

18.02.2020

Dorost v Jičíně

Dorostenci BK Mladá Boleslav odehrají v pátek 21. února od 17:30 extraligové utkání proti Vítkovicím v Jičíně. V sousedním okresním městě budou chtít Bruslaři propagovat mladoboleslavský hokej. Dorazí také vybraní hráči A týmu a uskuteční se jejich autogramiáda. Všichni fanoušci jsou zváni.

12.02.2020

Přípravný zápas dorostu

Dorostenci BK Mladá Boleslav odehrají v pondělí 24. února od 17:30 na domácím ledě přípravný zápas proti americkému klubu Boston Advantage. Vstup na utkání je tradičně zdarma, příchod je možný bočním vchodem od malé haly.

05.02.2020

Sjednocení časů

Český svaz ledního hokeje v zájmu zajištění regulérnosti závěru základní části Tipsport extraligy opět stanovil jednotný začátek všech utkání 51. a 52. kola. Bruslaři tak v úterý 3. března odehrají zápas na Kladně od 17:30 a poslední utkání základní části potom v pátek 6. března doma se Zlínem od 18:00.

29.01.2020

Zohorna nominován

Českou reprezentaci čeká příští týden třetí akce sezony, trenérský štáb dnes oznámil nominaci na švédské Beijer Hockey Games ve Stockholmu. Pozvánku dostal boleslavský útočník Radim Zohorna. Dalších pět Bruslařů je potom na pozicích náhradníků - obránci Marek Hrbas a Ondřej Dlapa a útočníci David Šťastný, Ondřej Najman a Adam Zbořil.

27.01.2020

Otevírací doby prodejny

Nová otevírací doba kamenné prodejny pro zbytek sezony 2019/2020 je každý pátek od 11:00 do 16:00 a každý domácí zápas, vždy hodinu před začátkem utkání do konce 2. přestávky. Aktuální info o otevírací době vždy naleznete na www.fanshopbkboleslav.cz v sekci Kontakty.

×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VÍTKOVICE RIDERA
BK Mladá Boleslav