BK MLADA BOLESLAV
8. 8. 2017 | Vojtěch Drbohlav

Orli výborně bruslili. Nebyla sranda proti nim hrát, říká Dominik Pacovský

M l. B o l. – Útočník Dominik Pacovský, který nahradil v první formaci Tomáše Hyku, byl klíčovým hráčem úterního utkání Mladé Boleslavi proti Znojmu. Už po 40 sekundách hry vstřelil první branku zápasu a duel rozhodl i posledním přesným zásahem, když zpečetil skóre na konečných 3:2 v prospěch Bruslařského klubu.

Dominik Pacovský po utkání ve videorozhovoru pro YouTube kanál Bruslařského klubu uznal kvalitu soupeře, který dokázal Mladou Boleslav chvílemi nepříjemně zatlačit a až do třetí třetiny držel nad Bruslaři vedení. "Je to silný soupeř. Potvrdili to tím, že jsme s nimi docela dlouho prohrávali. Výborně bruslí a napadají ve dvou. Není vůbec žádná sranda proti Orlům hrát," ohlížel se za utkáním dvougólový střelec.

Boleslavští skutečně až do 54. minuty o gól prohrávali. Díky přesilovkové trefě Jakuba Orsavy však vyrovnali. A jako třešničku na závěr si pak Dominik Pacovský schoval svou poslední střelu, která skončila brankou. Důležitější byl ale podle něj právě srovnávací gól z 54. minuty. "Důležitější gól byl ten vyrovnávací. Zklidnili jsme se, což nám chvíli před koncem zápasu hodně pomohlo. Potom už to bylo o náhodě. Naštěstí nám to tam spadlo," těšilo Pacovského. Zda v první formaci s Radanem Lencem a Pavlem Musilem místo Tomáše Hyky setrvá a jak se mu bude dařit nadále, ukáží následující týdny.

Podívejte se na kompletní videorozhovor:

Související články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.