BK MLADA BOLESLAV
27. 9. 2019 | Zdena Bobková

Ondřej Najman: Je nová sezóna a my chceme porážet kohokoli


M l. B o l. – Zápas s mistrovským Třincem, to byla jedna velká hokejová paráda. Zápasu nechybělo tempo, které bylo místy až strhující, nespočet šancí, zvratů, oba týmy si vyžádali trenérskou výzvu na přezkoumání sporných momentů (ani jednu z trenérských výzev však rozhodčí nepotvrdili, pozn. red). Dva góly v utkání si navíc připsal i Ondřej Najman (na snímku), který zaskočil i ve třetí formaci za zraněného Pavla Musila, a po zápase byl vyhlášen hráčem utkání. Jak viděl zápas s třineckými Oceláři on? Podívejte se na naše video.

Bruslaři hráli proti úřadujícím mistrům bez přehnaného respektu a svedli s ním vyrovnanou bitvu. „Šli jsme do toho zápasu s tím, že můžeme porazit každého. Vůbec jsme se nekoukali na minulou sezónu, teď se hraje nová. A my chceme porážet kohokoli,“ hlásil po zápase spokojeně a odhodlaně nejlepší hráč utkání Ondřej Najman.

Boleslav byla Třinci vyrovnaným soupeřem a držela s ním tempo. To bylo místy až vražedné, ale každopádně bylo na co koukat. Oceláři šli sice po minutě hry do rychlého vedení, ale Bruslaři s nimi rychle srovnali krok a vývoj zápasy otočili na svou stranu. Třinec dokázal opět pouze srovnat, ale do vedení se už v zápase nedostal. „Minulý zápas s Libercem jsme také prakticky celý zápas vedli, ale nechali jsme si to utéct. Teď jsme se toho chtěli vyvarovat,“ upozorňuje Najman na jeden z klíčových momentů pátečního duelu.

V neděli míří Středočeši do západočeské metropole. „Myslím, že to bude hodně podobné, jako zápas s Třincem, ale asi nebudou tak aktivně napadat. Ale i tak mají hodně šikovných hráčů, co se udrží na puku. Zítra si trochu odpočineme, ale pořádně se na ně připravíme u videa, a v neděli na ně vletíme,“ říká před nedělním duelem s Plzní odhodlaně.

Co dalšího Ondřej Najman prozradil? Pusťte si celé video zde:


Související články

Aktuality

03.06.2020

Hrdinka do Prostějova

Dvaadvacetiletý obránce František Hrdinka bude v nadcházející sezoně působit v Prostějově. U Jestřábů nebude žádným nováčkem, odehrál za ně už 25 zápasů v uplynulém ročníku, než jej Bruslaři z hostování stáhli.

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.