BK MLADA BOLESLAV
16. 11. 2018 | Zdena Bobková

Ondřej Najman: Důležitá je výhra, ne můj gól

M l. B o l. – Boleslav po reprezentační pauze dokázala o tři body obrat oba dosavadní lídry extraligové tabulky. Ve středu se jí to podařilo na ledě Sparty, v pátek v derby proti Liberci. Ondřej Najman doufá, že na vítězné vlně Bruslaři pojedou co nejdéle. „Jsme za to strašně rádi, je to super pocit,“ hlásil spokojeně po zápase. Více se dozvíte v následujícím videu.

Bruslaři v letošním druhém derby s Libercem nejprve prohrávali, když si obrana nepohlídala Kvapila s Hudáčkem, kteří se postarali o úvodní gól duelu. Poté ale na ledě začali úřadovat domácí. Ondřej Najman si v zápase připsal gól, a to velice důležitý, jednalo se hned o ten vyrovnávací. „Jsem rád, že jsem ho dal, ale naštěstí tam napadalo více gólů. Hlavní je ta výhra,“ svěřil se po zápase skromně.

„Myslím, že to bylo hodně ubojované. Ale plnili jsme vše, co nám trenéři řekli,“ řekl směrem k odehranému derby. Právě bojovnost vyzdvihl po zápase i trenér domácích, Miloslav Hořava. „Naštěstí jsme se nepoložili a pořád jsme pokračovali v nastoleném tempu. Padlo nám tam pár gólů a překlopilo se to na naší stranu,“ oddechl si po zápase dvacetiletý forvard Bruslařů.

Jak sám útočník s šestačtyřicítkou na zádech přiznal, i atmosféra v kabině byla jiná a bylo hodně znát, že v tomto zápase jde takříkajíc „o víc“. „Byl to trochu jiný zápas. Fanoušci nás hnali dopředu, super atmosféra,“ chválil si po zápase výkon 3897 fanoušků v hledišti, což je pro tuto sezónu aktuálně nejvyšší počet, který mladoboleslavský zimák zaznamenal.

Celý rozhovor si můžete pustit zde:

Související články

Aktuality

03.06.2020

Hrdinka do Prostějova

Dvaadvacetiletý obránce František Hrdinka bude v nadcházející sezoně působit v Prostějově. U Jestřábů nebude žádným nováčkem, odehrál za ně už 25 zápasů v uplynulém ročníku, než jej Bruslaři z hostování stáhli.

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.