BK MLADA BOLESLAV
28. 7. 2021 | Klub

Odpoledne s Bruslaři aneb konečně zase spolu!

M l. B o l. – Po velmi dlouhé době se zase sejdeme tváří v tvář! Přijďte s námi strávit příjemné odpoledne u OC Olympia v Mladé Boleslavi, a to v úterý 17. srpna od 13 hodin. Akci pořádáme právě s OC Olympia a také se společností Autokomplex Menčík, takže se můžete těšit hned na trojnásobné množství her a soutěží a spoustu atraktivních cen.

Co je ale vůbec nejdůležitější – představíme vám A tým BK Mladá Boleslav, ukážeme vám dresy pro Ligu mistrů i Tipsport extraligu a v neposlední řadě se po roce a půl zase dočkáte autogramiády Bruslařů (její začátek je naplánován na 16 hodin).Zobrazit příspěvek na Instagramu
Příspěvek sdílený BK Mladá Boleslav (@bkmladaboleslav)

Odpolednem vás provedou naši dva moderátoři Petr Plintovič a Roman Klesa, kteří si pro vás na pódiu připraví nejen zajímavé rozhovory.

Společnost Autokomplex Menčík pro děti připravuje například dopravní hřiště a pro dospělé testovací jízdy. Těšit se můžete na setkání s jezdcem rally Davidem Tomkem (Autokomplex Menčík ŠKODA Rally team) nebo na exotické taneční vystoupení.

A v neposlední řadě s námi OC Olympia oslaví své už 20. narozeniny a představí aktuální spolupráci s českými olympioniky.

Chybět nebude stánek FANSHOPU, maskot Embík a stánky s dětským tetováním či malováním na obličej.

HLAVNÍ SOUTĚŽ: Ukaž, že jsi hráč!

Na celkem osmi stanovištích musí děti nasbírat celkem osm bodíků do speciální „Bruslařovy kartičky“. Každý bodík obdrží po absolvování konkrétního soutěžního úkolu na daném stanovišti – nebojte, nebudete to složité a na každém stanovišti vám budou pomáhat hráči A týmu :-)

Vyplněné kartičky s nalepenými bodíky posléze odevzdáte ke slosování, které se uskuteční na konci akce (přibližně v 17 hodin). A o co hrajeme?

Ceny od BK Mladá Boleslav: permanentní vstupenky na extraligovou sezonu 2021/2022, dres podepsaný kompletním týmem

Ceny od Autokomplex Menčík: auto na víkend, svezení ve ŠKODA Fabia Rally2

Ceny od OC Olympia: dárkové karty (5x 1.000 Kč), 2x lístek do VIP zóny na koncert Lollipoz, 2x voucher na konzumaci na food festival Yummy Yummy

Další články

Aktuality

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

03.09.2021

Utkání 2. kola od 16:00

Na základě množících se dotazů tímto oficiálně informujeme, že utkání 2. kola s Pardubicemi dne 12. září odstartuje v původním čase, tedy v 16:00. Jedním z důvodů je i skutečnost, že hned v úterý 14. září sehrají Bruslaři další utkání TELH.

08.08.2021

Aplikace Tečka

Tímto připomínáme a upozorňujeme návštěvníky domácích zápasů BK Mladá Boleslav, že nejjednodušší vstup do ŠKOENERGO Arény si zajistíte pomocí mobilní aplikace Tečka. Všem majitelům chytrých telefonů proto doporučujeme tuto aplikaci si stáhnout a při vstupu se jí prokázat. Děkujeme za pochopení a vaši pomoc. Detailní informace a odkazy pro stažení najdete ZDE.

13.07.2021

Debata s Bruslaři

Hokejisté BK Mladá Boleslav Martin Ševc a Jan Růžička budou hosty pořadu redaktora Pavla Petra v pořadu Za zrcadlem a to ve středu 14. července od 19 hodin v restauraci na hřišti SK Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, v níž se můžete těšit i na dárečky od Bruslařského klubu.

×
Dnes v 17:30 | Muži
HC ŠKODA PLZEŇ
BK Mladá Boleslav
×
Dnes v 16:00 | Dor.
HC ŠKODA PLZEŇ
BK Mladá Boleslav